Materstvi neni verejna soutez/svoje dite miluju ale nejsem 'matka priroda'!!!!

wacata37
13. lis 2010

Tak jsem tu asi jenom mesic ale porad narazim na same ponizovani, urazky a predvadeni se jedna pred druhou. Najde se tu nekdo kdo se chce proste podelit o sve zazitky a zkusenosti, trochu se zasmat a poplakat si a to vse bez predsudku??? 😀

wacata37
autor
16. led 2011

Veru se hlasi do sluzby. .... 😀 jsem myslela ze me volas a ty jenom prikyvujes
@bubelko snazi se to nahodit co nejdrive aby co nejvice prodali ze? a jenom to sklidi z pultu uz vystavi kuratka a vajicka a tim nas budou terorizovat do leta...jak ja zboznuju leto ale to zase nahodi nafukovaci kravince a dovolene v Tunisku..i kdyz podle zprav tem je take konec 😅

iwusca
16. led 2011

@wacata37 my stromcek este mame 😀 😀 😀

bubelko
16. led 2011

@wacata37 to teda netusim, pretoze na mna taketo veci zaberaju az par dni pred sviatkami (jedno akymi) a vtedy uz tie pekne veci ani nemaju, takze aspon usetrim. 🙂
@iwusca tak my sme dnes dali dole vianocne osvetlenie terasy. bolo mi trapne, ze v celej dedine svietime uz len my 😀 😀 😀

wacata37
autor
17. led 2011

@iwusca ja musela dat dolu uz se na nej prasilo na umelaka jednoho 🙂

@bubelko vis co ja to samy ale tady jedou reklamy v telce at chces nebo ne se tomu nevyhnes. ale presne jako ty nez se proberu vse hezke a co by se mi hodilo je fuc ☹
ale vanocni svetla jsem si nechala...je to kompromis mezi lampickou a tmou..lampa je moc silna a tma je strasidelna... 😀

bubelko
17. led 2011

@wacata37 to s tymi svetlami je dobre 😀 lukas si do svojej izby stahuje postupne veci zo spalne - najskor to bol moj vankus, ktory sa nam podarilo vymenit za novy, neskor radio s cd prehravacom a naposledy tam poputovala solna lampa, cakam, co pride ako dalsie 😉

wacata37
autor
17. led 2011

@bubelko no vidis budouci pan interierovy designer?? 😀 😎

bubelko
17. led 2011

@wacata37 zatial to vidim na ladara alebo poziarnika 😀 😀 😀