Matrace na dvoulůžko 200x160. Kde ji koupím?

janinka29
18. lis 2008

Můžete mi doporučit kde na netu koupime matraci na manž. postel? ne moc drahou??

slunicko552
18. lis 2008

Tak na netu Ti neporadím my koupili v Ikei a jsme moc spokojení.Někdy mívají slevy tak to nevyjde zase tak draho.

jabber
18. lis 2008

My máme Sáru a maximální spokojenost 😵 nekupovali jsme jí teda na netu, ale dá se to:
http://www.nabytek-hsp.cz/ortopedicka-matrace-s...
😉

kamiska
18. lis 2008

ahoj janinko, jen chci poradit, ze je lepsi na dvojluzkou koupit dve jednoluzkovy matrace. mimo to, ze kazdy ma jinou vahu a treba pozadavky na tvrdost, tak kvalitnejsi matrace nejsou zrovna lehke a ta manipulace s nema taky ne.

mame objednavano z netu - dodani bez problemu. www.postylka.cz - my mame Excelent

andelka
18. lis 2008

My máme dvě matrace 80x200, je to lepší. Máme Sultan Fagenbo, ale koukala jsem se a už ji v nabídce nemají, je pěnová.

ninule
18. lis 2008

Priklanim se ke Slunicku-my koupili matraci pro dva taky v Ikei, spokojenost nejvetsi-kdyz jsme byli sami dva s manzou, tak jsme spavali na sobe nalepeni, takze zadnej z nas nemusel spt v dire mezi matrackama, ted mame mimi a to spi taky mezi nama a nikam se nam nepropada 😉.Otacet je ale musime samo ve dvou, sam by to clovek asi nezvladl..

andelka
18. lis 2008

My máme na tom ještě ochrannou "přikrývku". Jako nahmatat kde matrac končí se dá, ale my s manžou oba dost vážíme, navíc jsme každý jinak vysocí, takže matrace by se nezatěžovala rovnoměrně (ale taky přetáčíme) a i když máme stejnou, je to fajn. Ani na převoz to nebylo těžké. My se sice taky k sobě tulíme, ale spí mi manža v noci leze "na moji půlku" a já ho odkuluju. Mám ráda prostor.

janinka29
autor
18. lis 2008

kamisko asi mas pravdu diky

janinka29
autor
18. lis 2008

holky ajaka je lepsi pěnová nebo pružinová??

jabber
18. lis 2008

no určitě dvě samostatný matrace, už jen proto, že se jeden převalí a druhý by byl jak na vodní posteli 😀

sonisek
19. lis 2008

Taky doporučuju dvě samostatný matrace...Měla jsem zkušenost s jednou obr matrací a je to na nic...hlavně je s tím děsně blbá manipulace a při každým převlíkání (nejlépe) se musela přetáčet, aby jeden člověk neležel pořád na jednom místě...Takže určitě dvě matrace. My máme s kokosovým vláknem a je spíš tvrdší než měkká 🙂

andelka
19. lis 2008

Přesně, manžel se převaluje a já to necítím.
Lepší jsou pěnové, pružinové víc "pruží", připadala jsem si jak na trampolíně. 😀