Maximální cena kočárku 🙂 Kolik jste ochotné věnovat?

protea
12. zář 2006

Kolik jste ochotné maximálně věnovat do kočárku.
Myslím tím kočárek od narození miminka, nemyslím třeba golfky.

lenkabu
24. dub 2008

Mám V3 od babypointu a jsem spokojená...jen předníkola by mohla být trochu větší, občas někde zadrhnu..ale nežádám dokonalost za necelých 7 tis 😉 Víc než 10 000 bych do kočáru rozhodně nedala.

susik77
24. dub 2008

kopli: ta nase inglesina nema otocna kola,. ale krasne peruje a strasne lehce jde nadzvednout, takze otocit se neni problem 😉

astrane
24. dub 2008

Ahoj,tak mě dal manžel limit 7 500 korun a vešla jsem se-mám Deltim Travel,vypadá sice trochu jako tank,ale po roce ježdění naprostá spokojenost.Jen jsme vyměnili pružinu.Vypadá jako novej a to dostává pěkně do těla,budem v něm jezdit ještě aspoň rok,tak jsem zvědavá,jestli vydrží i na další mimi.A nádherně houpe.A váží kolem 14 kg,tak to není za 6 tisíc tak zlý.Na staršího syna jsem měla polskou kombinaci(trochu jako roan kortina)z bazaru za 745 kč a byl taky super.Po 3 letech jsem ho vyhodila,protože byl odřenej a vybledlej-měl obyč bavněnej potah.

aponchie
24. dub 2008

maximalne 10tisic 🙂

spagatice
24. dub 2008

Já doufám, že se vejdeme do 10 tisíc

mery.luu
24. dub 2008

Ahojky,
no my uvažujeme tak mezi 10 000 - 12 000,- nebráníme se ani zachovalé ojetince. Stačí mi, když mi kočárek vydrží pro jedno dítě, protože už čekám druhý a třetí neplánuji.... 😉

Akorát mám podmínky : lehký, otočné kolečka, jednoduché polohování zad i nožiček, provoz v obou směrech (otočná korbička nebo rukojeť), odpružení...atd....

A hlavně - určitě nechci žádný TRAKTOR!!! Tak nazývám kočárky tipu tako, hoco, dorjan...a pod... 😒 ...ale proti gustu ...... 😉

karot
25. dub 2008

Chtěla jsem kvalitní,pokud možno elegantní a né moc drahý.Chtěla jsem do něj investovat kolem 8000kč,ale realita mě trochu usadila na zem. 😀
Takže nás stál kočárek 12 000kč.Jsem si jistá,že jsme do něj investovali správně,.................alespoň jsem nemusela ve 3.měsících měnit korbu za sporťák a golfky zatím taky nejsou potřeba. 😉

tvarohacek
25. dub 2008

my jsme pořídili inglesinu magnum, starší kolekci, za cca 9000 a maximální spokojenost 😉

kristi
25. dub 2008

max. 20.000 i se sedackou

nyky
25. dub 2008

Pokud to klapne jak máme v plánu, tak koupíme AŽ sporťák na jaro-léto atd....
pokud to neklapne jak máme v plánu, tak cca 3tisíce za bazarovej 🙂

nensy
25. dub 2008

tak mi jsme investovali 7OOOkč.máme sporták 😀

lucieee
25. dub 2008

Tak mi budeme mít X-lander XA a vejdeme se do 13.500 komplet (korba+sporťák+autosedačka+taška+slunečník) 😉

To jsme byby i ochotní do kočárku dát.

I když přiznám se moje srdeční záležitost bylo Jané slalom pro, ale ta cena 😝

kacka2
25. dub 2008

ahoj holky, asi vás všechny dost překvapim, ale s manžou si myslíme, že se dítě dobře povozí i ve starym obyčejnym kočárku, a jestli se s nim bude hůř manipulovat? No a co, naše mamči to taky zvládli. 😉
nedávno mi dokonce nabídla sousedka po dvou dětech jen tak, ale peníze jí nějaký určitě dáme.
Jsme pro našetření peněz a využití jich jinou cestou 🙂

matyskova
25. dub 2008

jsem tu spise omylem 😅 kristi, koukni, jaky pohled na kocarky jsi mela pred dvema rokama (na 1. strane) 😀 😀 😉

kristi
25. dub 2008

matyskova, no vsak jo...ja si kupila kocar se vsim vsudy za 10 a co? a upadlo mi kolecko a byl na houby..takze muj pristi kocar proste bude drazsi, pac se za kvalitu holt plati

matyskova
25. dub 2008

kristi, no dyt jooo 😉 jen mi prislo usmevne, jak clovek poposkoci o stranku a hned davas desitku navrch, ale mas recht 😀

susik77
25. dub 2008

kristi: taky jsem si to vsimla, hihi 🙂
ja nelituji ty penize za kocarek, byli jsme moc spokojeni 🙂
ale ted bych spis volila kombinaci hluboky kocarek Inglesina a potom polohovaci golfky Peg perego pliko p3-uz je mame. Mala byla totiz potom v te sport. verzi inglesiny-mame Magnum-strasne nespokojena a ted v golfkach se ji strasne libi-muzu je polohovat az do lehu.

kristi
25. dub 2008

no jo, clovek nevi, kam vsude kdy psal,ze? je to prca, no

matyskova
25. dub 2008

ja hlavne tem tvym 10tis nechela verit, nez jsem se koukla na datum. psala jsem ti na liv, koukni 😉

kristi
25. dub 2008

jdu kukat 🙂

kacka2
25. dub 2008

Já teda nechci nějak popychovat, ale kámoška má kočárek za tisícovku a všechny kolečka jí držej už pár let 🙂
Mam takovej pocit, že někdy neplatí čím vyšší cena, tím vyšší kvalita ☹

iris
25. dub 2008

my máme kočárek z bazárku za 4500,--, používanej byl pouze 3 měsíce,takže je jak novej...teď už z něj uděláme sporťák 🙂

susik77
25. dub 2008

kacka: ono zavisi... 😉
nektere kocarky jsou kvalitni-napr. ta inglesina-kamaradka koupila za 3000 kc po 2 detech od nekoho a je v pohode 🙂
nektere kocarky zas pouzivas 2 tydny a hned se neco pokazi, ze je muzes vyhodit 😒
jeste zavisi aj jak s tim kocarkem lidi zachazi...nekdo ho muze tak znicit, nebo zaspinit, ze to proste uz neopravis...
ja jsem rada, ze jsme na kocarku nesetrili, ale da se klidne sehnat dobry kocarek aj z 2.ruky, kazdy podle svych moznosti 😉
spis mi prijde zbytecne investovat do noveho znack. obleceni pro deti jak do kocarku 😉

kacka2
25. dub 2008

Susik souhlasim, jen mě trochu udivuje, jak si stále stěžujeme že nemáme peníze a jak si žijeme tady všichni špatně a přitom jsou všichni ochotni investovat jen do kočárku 10 tisíc a víc 😕
Je to nekonečný kolotoč, nutí nás vydělávat stále víc a víc peněz a stále víc a víc utrácet 😖

kristi
25. dub 2008

ja si nestezuju 😉

susik77
25. dub 2008

ja taky ne-zatim 🙂 sice momentalne premyslime nad setrenim, abychom mohli rychleji splatit hypo, ale na kocarku setrit nechci 🙂

jabber
25. dub 2008

Tak my jsme si řekli, že do kočárku dáme max 10 🙂, což se podařilo a kočárek - trojkombinace - je super . Druhá věc je, že máme celkem už kočárky 3 a ještě budeme kupovat golfky 😀

susik77
25. dub 2008

jabber: my mame 3.den golfky a nevim, kam s kocarkem 😎 mala v nem uz vubec nechce byt...asi pujde na balkon 😎

susik77
25. dub 2008

kacka: myslim, ze tu investici do kocarku jeste prehodnotis-jako ostatni tu v diskuzi, co uz majki deti-viz. kristi 😀 😎

kristi
25. dub 2008

no,asi tak,......