Maximální cena kočárku 🙂 Kolik jste ochotné věnovat?

protea
12. zář 2006

Kolik jste ochotné maximálně věnovat do kočárku.
Myslím tím kočárek od narození miminka, nemyslím třeba golfky.

clarca
25. dub 2008

aponchie: Stokke Xplory a tady ho paní prodává použitej za 22 tisíc. Novej jsem našla za 27 000 Kč.

aponchie
25. dub 2008

ty brdo cena fak vysoka tak i tak myslim 😅

jabber
25. dub 2008

a hlavně za takovou zrůdu 😀 😀
tohle jsem našla: http://www.qmagazin.cz/deti-a-hracky/upozorneni...

llucinka
25. dub 2008

My jsme koupili Inglesinu Magnum, za trojkombinaci včetně autosedačky, pláštěnky, moskytiéry, hyg. vložky a tašky na madlo jsme dali necelých 16.000,- A jsem spokojená maximálně. Houpací kočárek houpe přesně tak, jak jsem chtěla, dá se snadno složit, rozložit, pohoda. Příště byhc si koupila stejný. U nás jezdí samé Taka apod., prostě samé šmejdy, si tu připadám, jako bych dítko vozila v mercedesu 😀

astrane: My měli v 6m 78 cm a vlezli jsme se do Inglesiny včetně hyg. vložky a fusaku (podotýkám, že to byl ten slabší, takový jarní). Náš malý taky ještě nesedí úplně na 100%, ale díky polohovatelné opěrce ho můžu trošku nadzvednout a může se koukat.

Jinak my mám ekočárek i pro druhé dítko, takže ani nepočítám, že bych ho pak prodala za nějakou markantní sumu. 😝 🙂

aponchie
25. dub 2008

jabber no fuj ted sem videla obrazky ten je hnusnej 😖

clarca
25. dub 2008

Když jsem ho viděla poprvý, tak jsem se normálně lekla 😀 😝

llucinka
25. dub 2008

Teda to je hnusnej kočár a ty peníze bych za něj fakt nedala 😲

yenn
25. dub 2008

holky, tak konecne vim co je to za znacka, ja ho videla na zivo a normalne jsem se lekla, proc ti lidi tlaci dite na barove zidli 😅 😅 😅

clarko, ja jsem byla taky v soku 😀

llucinka
25. dub 2008

yenn: barové židli, super přirovnání 😀

clarca
25. dub 2008

Já jsem prohlásila, že je to něco mezi točící židlí a pavoukem 😅

jabber
25. dub 2008

no, teď jsem si vzpomněla jak jsme vyjeli s naším Croozerem ve verzi kočárek na procházku a lidi co to v životě neviděli se taky děsili co to je za kočár a strkali do sebe: podívej, co je to za šílenej kočárek 😀 😀 😀 jsme se bavili 😀

jabber
25. dub 2008

no a hlavně je ke všemu za ty prachy ještě blbej 😖

jabber
25. dub 2008

to by mě zajímalo jak je vysokej, mám pocit, že bych měla rukojeť u nosu 😀 😀

aponchie
26. dub 2008

yenn na barove zidli to je dobry 😀
jabber jak ten croozer vypada ve verzi kocarek?

jabber
26. dub 2008

aponchie - ten levý dolní obrázek je verze kočárek 😀 , ale my jsme ho měli s tím velkým kolečkem, takže levý horní 😀
http://www.ok-obchod.cz/detsky-vozik-croozer-73...

Oproti verzi vozíku za kolo to má prostě ještě vepředu kolečko 😉 . A parádně se s tím jezdí a zatáčí, my bydlíme u lesa, takže jsme to fakt ocenili 🙂

aponchie
26. dub 2008

jabber jj uz vim ja sem si nemohla vzpomenout ,to je za kolo ne?v Dansku to maji snad vseci 😀

astrane
26. dub 2008

Fuj,ten se mě taky nelíbí,ten stokke-mě připomíná chaloupku na muří nožce.

llucinka-magnum je krásnej,někde jsem četla rozměr korby 78cm,tak to asi měli blbě.Já bych ho mít nemohla-má moc nízko košík a ten je drátěnej(mám to odzkoušený),ale jezdí se sním krásně

jabber-croozer má paní tady taky,jsou s ním hrozně spokojení-dítě má přehled a prý se sním super jede.Jinej by už nechtěli.Jen cena se jim nelíbila,ale prý to za to stálo a bude i na 2. mimi
Jinak já jsem se svým vozítkem měla štěstí a vyhovuje nám,ale příště bych koupila jinej,nějakej,jakej se nepodobá ani jednomu z těch,co už jsme měli-mám ráda změnu.Bohužel to zatím vypadá,že tento vydrží 😵

jana.1
26. dub 2008

to stokke není kočár do města, není to totiž vůbec kočár.. spíš takový minivozítko mezi regály v obchoďáku.. po lině to jezdí fakt super 😎 když má někdo prachy na drahý krámový vozítko, tak proč ne? 😉 já když to prvně viděla, tak mě ani nenapadlo to mezi kočáry řadit. v bybyparku to maj i tak bokem.. mezi hračkama a postýlkama 😀 je to hnusný a nablblý vozítko.. ale evidentně se kupci najdou 🙂

aponchie
26. dub 2008

jj kazda vec ma sveho kupce 😀

jana.1
26. dub 2008

astran, košík drátěnej je supr.. naházíš tam bágl, bundu, časáky a jedeš.. 😀 zabírá ale víc místa jako složený.. jinak jezdím fakt hrbolama a žádný drhnutí o ně.. nic takovýho 😉 jen jednou jsem jela přes hrbolatou cestu zabordelenou nelegální skládkou a trčely tam takový pokácený kmeny od náletů - asi 5 cm v průměru a nebyly kosený u země... tak se mi tam jeden zarazil a já jela dál, tak se košík vycvaknul. Takže jsem zas jednodušenacvakla a pokračovala jsem do lesa na wc 😉 😀 Magnum mám za 9500 vč. hygienický vložky. Příště bych šla zas do něj, má spoustu výhod, který vidím hlavně až teď. Je lehký, nepotřebuju žádný otočný kolečka, má dobrý těžiště, otočím se skoro na místě taky jednou rukou a umanévruju jedním prstem z kopce do kopce, neporuchový, má větrání, je plně polohovatelný, korba se dá otáčet atd. atd. a klasický houpací podvozek je super nejen na houpání mimča, ale hlavně na ty hrboly.. Mně se dobře ovládá a pro mimčo je pohodlný. Navíc se tam v pohodě vejde a když usne, sklopím mu to.. Polohování u kočárů je supr funkce, jinak bych už nechtěla... Využívala jsem asi od 5 měsíců, kdy vleže prostě řval. Na 5 minut než usnul (bez řevu!!) ty zvedlý záda nevadily.. dávala jsem jen šikmo.. Dneska už sedíme, takže dávám víc kolmo a sklápím jen když usne (do úplného lehu). V jednoduchosti je krása. Dražší kočáry nemají smysl. Na kočárech není nic, co by mělo odpovídat přemrštěným cenám. Pokud srovnáte s jízdním kolem materiály, provedení.. tak za 20 000 máte supr kolo. S vachrlatými kolečky u kočárků nelze srovnávat. Je to předražený, ale někdo to má na machrování. Otázka je, kdo z toho padne na zadek. Většinou jen jim podobné 😉 😀 😝

jana.1
26. dub 2008

apon.. asi tak 😀

aponchie
26. dub 2008

ja uz na dalsi dite jdu taky do houpaciho kocarku..me se moc nezamlouva ginglani na stranu 😀 a konstrukci urcite do X videla sem ve meste krasnej cervenej kocarek nevim znacku vypadal jak ta inglesina skoro a mel Xkonstrukci jen mel kolecka na nataceci coz sem jeste nevidela zkusim pohledat 😀

nensy
26. dub 2008

a chceš trojkolku nebo klasiku

aponchie
26. dub 2008

http://www.baby-eshop.cz/kocarky-bebecar1/kocar...
nevim jestli to byl presne tento ,ale hrozne podobnej a ty kolecka normalne zatacely

nensy
26. dub 2008

jo tak ten je hezkej anení moc malinkej

aponchie
26. dub 2008

http://www.baby-eshop.cz/kocarky-inglesina1/koc... tento je boziiii
jani:ten magnum je celkem drahej 😅 sem mysela ,ze stoji tak do 10tis 😀

aponchie
26. dub 2008

nensy trojkolku urcite neeee klasiku houpaci vysokou a prostornou 😉

nensy
26. dub 2008

tak mě seteda tříkolky nelíbá klasika je dobrá hlavně aby to nebylo náký ucmrndátko že do toho to mimčo ve 3 měsících nevejde

aponchie
26. dub 2008

no to je jasne,ale ja jak videla ty Inglesiny a Roan Marita tak s ezdaji fakt velke a to bych si u te Inglesiny i priplatila vic jak tech 10tacu co sem psala 😀

nensy
26. dub 2008

to měla kamoška tu tříkolku za 17tis a ted toho lituje