Maximální cena kočárku 🙂 Kolik jste ochotné věnovat?

protea
12. zář 2006

Kolik jste ochotné maximálně věnovat do kočárku.
Myslím tím kočárek od narození miminka, nemyslím třeba golfky.

petrolejka
26. dub 2008

My chtěli ušetřit a koupili Hoco Tornado trojkombinaci, celkem za 15 tisíc (chceme kočár postupně na dvě děti). Ovšem po dvou měsících tahání kočáru do prvního patra v ruce jsem zsatávkovala (jsem malá a drobná a měla jsem z toho kočáru už záda v ...) a partner uznal, že je pro nás nejdůležitějším kritériem váha a skladnost (malý kufr auta). Takže jsme šli a během hodiny koupili bugaboo za 23 tisíc. Je mnohem dražší, ale taky mnohem lepší a do městského provozu úžasný. Klíďo ho i s malou vezmu do náručí a sejdu schody v podchodu (váží i s korbou 9 kg). Nám se vyplatilo nešetřit, protože kočár budu používat denně aspoň 4 roky, takže nemá cenu řešit peníze. 😀 A taky jsme původně měli trojkolku a už jsem ji nechtěla, protože při vystupování z tramvaje jsem párkrát málem vyklopila malou ven.
A mně se Stokke líbí díky tomu, že je dítě tam vysoko a nemusí čuchat přímo ty splodiny z výfuků a prach od země, ovšem připadá mi dost nestabilní a do terénu naprosto nepoužitelný. 😀 Bugaboo je fešák, víc městský, ale dá se otáček jak korbička, tak rukojeť, takže ve městě jezdím napřed malýma kolečkama, která skvěle manévrují a v terénu napřed velkýma kolama, dá se upravit i pružení.

jabber
26. dub 2008

aponchie - no tady se ještě pořád croozer moc nevidí, respektive mě přijde, že ho vidím celkem často, ale když pak vidím ty reakce některých lidí, tak je jasný, že to vidí prvně v životě 😀

astrane - jo, je super, my ho právě jako kočárek budeme používat až pojedeme na kola někam na Šumavu nebo do Novohradských hor na dovču - tak abysme s sebou netahali ještě kočárek. Rozhodovali jsme se mezi Azubem a Croozerem, ale díky tomu, že Croozeru jde přidat kolečko a rukojeť - zvítězil 🙂

marselina
27. dub 2008

já mám vybraný kočárek za 12tisíc,je to i se sportákem a autosedačkou vajíčko.

majina
27. dub 2008

já bych si teď vybrala kočárek Quinny buzz s korbičkou... to je kolem 15000,- + autosedajda, fusaky, taška, slunečník...., potom ještě Concord NEO + korba vyjde tak na 18000,- a k tomu zase další blbůstky 😉 😀

susik77
27. dub 2008

ja souhlasim s janou - Inglesina se mi zda idealni kocarek pro nejmensi mimca, quiny a jine"moderni kocarky" nemusim 😎 ani ne kvuli cene, ale se mi proste nelibi. prijdou mi jen "moderni" ale ne moc funkcni...

tvarohacek
27. dub 2008

navíc inglesina spolehlivě vydrží na další dítko 😉 , fakt je to bezvadnej kočár 🙂

jabber
28. dub 2008

med - my máme taky Patrona a nemůžu proti němu fakt říct půl slova 🙂 maximální spokojenost. Ono je to taky asi o štěstí, na nějaký šmejd se prostě narazí všude

aponchie
28. dub 2008

patron dela vozicky pro dospele?

jabber
28. dub 2008

dělá, proč?

aponchie
28. dub 2008

no ja jsem to slysela a nevedela sem jestli je to pravda,kazdopadne by to mela byt zaruka,ze jsou dobre 😉

jabber
28. dub 2008

aponchie - no oni dělají i takové ty kočárky pro postižené děti http://www.reha.patron.eu/

aponchie
28. dub 2008

tak to jsem nevedela jen sme se kdysi se znamou o tom bavili,ze budou urcite dost dobre kdyz delaji i pro postizene..no a ona si ho koupila a je nadmiru spokojena a uz ho ma na druhe dite a kocar je porad jako novej i po tech.strance a navic je dost dlouhej v lehu

jabber
28. dub 2008

aponchie - nám se na něm nejvíc líbí ty kola - super jezdí a má parádní stabilitu, jezdíme po lese a přes všelijaký nerovnosti a ty kola jsou perfektní 🙂 . Teď až vyjedou s novou kolekcí si od nich chci koupit golfky - taky teréňačky 😀

aponchie
28. dub 2008

vidis tak to ani nevim,ze delaji golfky 😅 jsem uz mimo misu.. 😀

astrane
29. dub 2008

Já bych si přála trojkombinaci-typ roan marita s plným košíkem(ne drátěným-tady v tom lese je to samej šutr a větve a hluboký kaluže) a na řemíkách.Kdybyste ho někde potkali,určitě mě informujte(tuším,že tato konkrétní kombinace se teď nedělá).Váha tak těch 13 kg.To je můj ideál...
jo a cena tak do 8.

Na patrona jsem se taky dívala v obchodě.Líbil se mi Zephyr,ale málo houpal a měl takovou viviklanou rukojeť,tak jsem vybírala dál.V tom obchodě měli vystavený 2 a viklaly se u obou-to mě odradilo.Mě se do dneška neviklá.Ale jak říkám,zase vypadá jak tank-máme kobinaci žlutá ,khaki(víc do hněda) a světle žlutá.V zelené vypadal,že z něho každou chvíli vyskočí voják 😀 Naštěstí taky jako tank vydrží 🙂

susik77
29. dub 2008

Mne prijde, ze Patron ma moc nizko luzko...
A zrovna dnes jsem si rikala, ze kombinovany kocarek se vubec nevyplati...Spis hluboky a potom kvalitni sportak, nebo golfky, kt. se daji polohovat uplne do lehu 😉

kristi
29. dub 2008

mne se libi Bebe confort Loola

andrealiskova
3. led 2010

Já jsem teda při koupi kočárku financemi omezená nebyla, ale víc jak 20 tisíc si myslím, že je blbost za něj dát.

radka.m.
3. led 2010

já jsem toho názoru,že velká investice do kočárku je zbytečná,když si spočítám,kolik času v něm mimčo tráví a že to je jenom na pár měsíců...jinak někdo tady psal,že kočárky z polska nebudou asi moc kvalitní,ale není to pravda,třeba firkon je polský kočárek a už 4roky za sebou,když se provádí testování kočárků,tak byl vždy na prvním místě 😉 😉 😉

zdenicka_p
10. dub 2010

Já jsem teda byla financema omezená celkem dost, takže jsem brala již použitý kočárek a vyšel mě na 5000Kč.

kubaka
10. dub 2010

taky jsem nebyla omezená, chtěla jsem si to podruhé v pokročilém věku užít, takže jsem koupila Jané nomada za 21 tis. To byl pro mě strop. Zorientovat se byl pro mě teda oříšek - horší než výběr auta. Byl to skvělý kočár - podařilo se mi ho prodat za 11 tisíc. To ještě relativně jde.
Když jsem poprvé viděla Britax Verve, zírala jsem, co je to za tříkolou vratkou hrůzu - no, a nakonec jsem si ho koupila z druhé ruky a jsem maximálně spokojená. Složím ho i do Fiata Pandy, letěl s námi do Řecka.

dainka
14. dub 2010

no já mám na první kočár z bazaru za 3tis.orlando a spokojenost.obstál na horských cestách a v lese přes kořeny .10tisíce bych nedala ted koukám po golfkách a strop mám 4tis.ktomu máme krosnu koala salewa a vejdem se do 10tis. 😎 každej investuje jinak 😉