Maximální cena kočárku 🙂 Kolik jste ochotné věnovat?

protea
12. zář 2006

Kolik jste ochotné maximálně věnovat do kočárku.
Myslím tím kočárek od narození miminka, nemyslím třeba golfky.

astrane
25. dub 2008

No já nevím,všimla jsem si,že spousta holek kolem 1/2 roku dítěte kočár prodává,i když je to drahá kombinace-třeba Cam.Já mám za 6 a jezdím s ním přes rok.Malej je v něm radši než v golfkách.S těma se tady stejně nedá jezdit.A takovej ralley-cross,co provozujem my,provozuje denně málokdo-pole,louky,les,šutry,bahno,potoky,...Někdy se divím,že se nám za jízdy nerozpadne.Měli jsme jen prasklou pružinu a to jsme dostali s kočárkem náhradní,tak to manžel vyměnil a jede se dál.Ani nerezaví kola,protože mají plastový středy 🙂 (nafukovací jsou).Občas promažem,aby nevrzal,ale jinak je jak novej-teda pokud je čistej,což je výjmečně 😀 .Mě se teda moc líbí Hartan,ale ta cena je pro mě moc vysoká... ☹

kristi
25. dub 2008

no, prave....kazdej potrebuje a uprednostnuje neco jinyho....

susik77
25. dub 2008

ono zavisi od mimi, co potrebuje...mala uz nechtela byt v tom kombinovanom, i kdyz jako hluboky byl fajn, jako sportak uz moc nevyhovoval-ona je strasne ziva, uz v 5.mesici si tam sedala, v 8. tam uz nechtela byt i kdyz jsem ji dala uplne do sedu...v golfkach je dole, diva se pred sebe, vsechno pozoruje a je strasne spokojena...
tak si myslim, ze proto hodne lidi prodava kolem 6.-7 mesicu ty kombinace...Ale vacsinou to nikdo nevi, kdo ceka 1.mimi, jak to bude, ani jake mimco bude mit...
ja jsem ted rada, ze jsme kupovali jen 1 kocarek a vydrzel tak dlouho. az ted v 8. mame golfky. Slysela jsem, ze nekdo musi koupit aj 3 kocarky, ze ani jeden mu nevyhovuje...

kristi
25. dub 2008

clovek nevi, hlavne pri tom prvnim diteti proste netusi, co mu bude vyhovovat.

susik77
25. dub 2008

kristi-mate ty golfky mutsy? a jak se male libi?

kacerka
25. dub 2008

Já souhlasím s kristi, že člověk prostě u toho prvního dítěte neví, co bude potřebovat atd. My máme Jané Slalom a taky mě na něm pár věcí štve, ale to si uvědomuju, až při používání 😉 Ale jinak si myslím, že každý kočár má své mouchy a nikdy nebude žádný náročnějšímu uživateli vyhovovat na 100% 😉

susik77
25. dub 2008

kacerka: to je fakt skoda, ze nevyrobi nej. kocarek, co by mel vacsinu vychytavek, co potrebujeme...to bych si i rada priplatila...asi proto, aby jsme museli koupit vic kocarku... 😎

kacerka
25. dub 2008

susik, já bych si ten kočár sestavila klidně sama 😀 😀 😀

astrane
25. dub 2008

To je fakt,podruhé už víte,co byste potřebovali a co máte hledat.Každej už zná svoje priority.I když některý mimina kočáry nemusí.Já jsem si to sepsala bylo to 12 bodů-tento neprošel jedním-chtěla jsem konstrukci do x.Design jsem neřešila vůbec,jen technické parametry.Mě se líbili klasické trojkombinace jako je roan kortina,ale trvala jsem na plným košíku,pro nás je drátěnej nepoužitelnej a tenkrát jsem nesehnala.Dnes už jsou,jen nevím,jestli by prošli ostatními body.Prostě ten dokonalej jsem stejně nenašla.
mě by se líbilo,kdyby byl nějakejkonfigurátor kočárků-každej by si vybral podvozek-počet kol,typ odpružení,košík,sporovní sedačku s taškou nebo hlubokou korbou a doplňky a barvy.A všechny by byly lehký(tak do 10 kg),prošly dveřma 60 cm,skladný a prostorný a pohodlný

jabber
25. dub 2008

Tak my teda máme 3 kočárky, ale ne proto, že by nám nějakej nevyhovoval, ale proto, že 3 potřebujeme 😀

susik77
25. dub 2008

astrane: ja bych brala internet. obchod, kde bych si mohla nakonfig, ty parametry a ukazalo by mi kocarek, kt. by tomu vyhovoval 😉
jabber: a proc 3?
my mame moment. 2 kocarky a 1 nositko-resp. 2 - babyvak a ergo, ale babyvak uz nepouzivame

astrane
25. dub 2008

Já mám 2-se mi s tím větším nechce vždycky tahat,pokud vím,že budu hodně cestovat mhd,nebo jdu někam kde jsou schody,beru golfáč.Zahradní verzi nemáme,spí jen za jízdy 😀

zany
25. dub 2008

Taky jsem si myslela, že dát do kočárku víc jak 10 tis. je zbytečný!!! Koupili jsme trojkombinaci - Dorjan Cross Country a 3 jsme ho reklamovali, protože se páral 😠 😠 😠 Nakonec jsme ho prodali a koupili jsme sporťák Jané Slalom Pro...
Na druhé dokoupíme už jen hlubokou korbu a autosedačku a budeme mít komplet 🙂
Takže bych radši obětovala klidně i 20 tis. a měla od začátku kvalitní kočár než mít od začátku jen problémy 😒
Možná jsme měli jen smůlu... 😕 🙄 🙄

kristi
25. dub 2008

ja si nekoupila Jane jen kvuli tomu, ze ho ma kazda treti mamina, to me stve....

zany
25. dub 2008

No je fakt, že jich je dost... Ale z těch vybraných se nám líbil nejvíc 🙂
Ale ono i těch trojkombinací je hodně a jsou si hodně podobné!!! 😒

luucia
25. dub 2008

My sme kočárek pořídili dražší. Byl jeden z mála, co splňoval moje požadavky a že jich bylo 😀 dalším byl ještě Jané slalom pro, ale jak píše kristi, vadilo mi, že ho má každá druhá a já prostě musím být originál 😀 Náš kočárek sem ještě nepotkala 😉 Zatím sem maximálně spokojená a kdybych ted vybírala, tak bych pořídila zase tenhle 😉

aponchie
25. dub 2008

ja jsem mela Takko prvni (jo jasne myslete si co chcete,ale v te dobe sem to proste neresila a hlavne ani zadne trojkolky a jine moderni kocarky sem tady nevidela a neprozivala sem to tchyne nam ho tam koupila ja vybrala barvu)ja jsem s nim nemela problem krom skladnosti.dale sem po roce a neco poridila chicco ct04za4tisice,bohuzel dite opustilo kocar po asi 7mesicich takze na pytel je pod posteli a cau..ted vim z ena druhe chci houpaci inglesinu nebo neco podobneho a chicco si necham ikdyz neni uplne nej ..na prvnim fakt nevis co a jak a na druhem uz je to vse jasne 😀 a taky je to hlavne otazka maminy zejo to dite do toho nema co kecat 😀

astrane
25. dub 2008

Já jsem ten můj ještě nepotkala a jsem ráda.Taky by mě to štvalo.Jestli to nebude tím,že je to starší model a už se nevyrábí 🙂 .Inglesina je krásná,jen nevím,jestli by se mi tam dítě vešlo dýl jak 6 měsíců-mělo 71 cm a nemůže tam být nafest.A seděl až od osmi.Starší dokonce od 10,ale ten od 7 v kočáře stál nebo klečel 😅 A když už to kupuju,chci aby vydržel do 2,5 roků dítěte.Chodíme dlouhý trasy,tak musíme střídavě jít a vozit.Samo,že bydlet ve městě,vybírala bych úplně jinak.
Kristi-Dnes jsem potkala 5x Jané asi během 2 hodin, v Brně jich jezdí hodně(taky Takka, Růžový panter, Inglesiny aRoan Marity).
Luucia-a jakej?Jsem děsně zvědavá.A mám ještě jedno dítě v plánu,tak nevím,jestli nebudu časem ještě nějakej kupovat...

luucia
25. dub 2008

astrane - bébé confort high trek 😉 jako asi někde nějakej je, ale já ho ještě nepotkala a určitě jich není tolik jako Jané 🙂

astrane
25. dub 2008

Tak jsem si to musela dát do vyhledávače 🙂 .Myslím,že jsem ho ještě nepotkala.Má něco do sebe,i když já na 3kolky nejsu.Ale ten hnědomodrej je fakt pěknej.Vypadá,že se sním dobře jezdí.Dá se stím jezdit i cestou necestou?Teda celkem velkým terénem?Není na nerovné cestě samej šutr a díra nestabilní?Třeba se mě ještě začnou líbit i 3 kolový 😀

luucia
25. dub 2008

astrane, je stabilní fakt dost! Jezdí se s ním skvěle 😉 My s ním byli na horách, jezdím po polňačce a dobrý 😉 Má skvěle odpružený kola, což ocenil hlavně můj manžel 😀

med
25. dub 2008

Jo, na první dítě fakt asi každý pořídí kočár, kterej mu potom vůbec nevyhovuje 😠 Jsem stejný případ. My koupili Patrona a řeknu vám, že už bych ho nejraději hodila ze skály! 😲 Při výběru jsem koukala hlavně na pohodlí miminka, aby byla korbička co největší atd. Taky se mi líbilo, že je to český výrobce, docela ráda kupuju český věci. Cena byla celkem vzadu, ale manžu jsem cenou Patrona velice potěšila.
No, po 9 měsících každodenního používání zahybá sám doprava, po každém rozložení a složení musíme přitáhnout polovinu šroubků, jinak se rozpadne, duše u koleček už jsme několikrát vyměňovali, protože z ničeho nic praskly, skládání je zdlouhavé, protože kolečka nejdou vyndat lehce, hrazdička u sporťáku nejde pořádně zacvaknout, takže jí malá v pohodě sama vyndá.... prostě "czechšmejd". Budeme ho reklamovat, ale nejdřív musíme pořídit nějaký pěkný sporťáček nebo vytuněný golfky 😅, abychom měli v čem jezdit.

jabber
25. dub 2008

susik77 - no protože jeden máme doma, jeden u našich a třetí na balkoně 😀

musko
25. dub 2008

med - súhlasím, že pri prvom dieťatku sa všetko učíme - včetne výberu kočíka. Tiež sme kúpili český výrobok a tiež sa opakovane rozpadol, takže sme kupovali ďalšie dva a v konečnom sčítaní nás to stálo viac, ako keby sme hneď boli kúpili lepší.... No, rozhodne budem pri druhom dieťatku vedieť, čo a ako ( už to viem a potvrdili mi to opakovane aj predavačky v obchodoch s kočíkmi 😉 ). Tak ako aponchie - budem chcieť niečo veľké a húpacie - asi Roan Marita - je veľký a ľahký ( my sme obaja vysokí a dieťa bolo dlhé).
Astrane - Bebecomfort high trek je super - akurát mi vadí, že je to trojkolka 😉

astrane
25. dub 2008

Tak jsem mrkla na cenu.To by manžel nerozdýchal.Ledaže by je během 3 let rapidně slevnili nebo on měl rapidně vyšší plat 😉 .Škoda,že ta cena nebyla za komplet,možná bych příště tu 3kolku zkusila.Jané se mi nelíbí,ani Cam Cortina,ale tento má šmrnc.A ta hnědá barva by se mi líbila.Ještě můžu vyhrát nebo dědit 😀

bihan
25. dub 2008

Med, tak to je celkom husté 😅

My sme limit na kočík nemali, ale mala som ešte pred otehotnením predstavu o značke, ktorá nie je najlacnejšia. Keby som kupovala kočík pre druhé dieťa, kúpim ten istý, pretože presne zodpovedá tomu, čo som hľadala... A aj keď je ich pomerne dosť, tiež som ešte nestretla maminu s takým istým 😀

clarca
25. dub 2008

My jsme se shodli na tom, že za kočárek dáme cca 10 tisíc - původně jsme měli vybranej Firkon F3, ale nakonec to vyhrál Atlantic od Babydesignu 😉 Praktický zkušenosti zatím nemám... 😎
Trošku mimo téma, ale nedávno jsem při brouzdání na MMB narazila na tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12909292&tab=1 - a na to bych odvahu teda neměla 😕 Asi je lehoučkej, dobře ovladatelnej a do města super, ale v tomhle by nám dítko nechtěl vozit vůbec nikdo 😀

vrtule83
25. dub 2008

Mi kupovali 1. kočár a měli jsme limit 8000,- koupili jsme dorjana, sice držel a nerozpadal se, ale už nikdy více, jak zkončila zima tak jsme koupili golfáče a starého se rychle zbavili, pro 2. dítko už budu vědět co od kočáru očekávat a budu chtít zachovalejší ojetinu max. do 7000,- teď se mi líbí v této cen. kategorii x-landři, má ho kamarádka a chválí si ho.

lenerka
25. dub 2008

já jsem si řekla,že maximální strop je 12tis.
nechápu lidi co kupují kočárky 20tis. i více a pak to prodají jen stěží za 10tis. 😖

aponchie
25. dub 2008

clarca:barva toho kocarku je naprosto uzasna.ja bych si ho nekoupila urcite,pro me je spatne hned ze startu to madlo a pod nozickama ten prostor.vubec nevim co to je za znacku ani kolik stoji.. 😀