Maximální cena kočárku 🙂 Kolik jste ochotné věnovat?

protea
12. zář 2006

Kolik jste ochotné maximálně věnovat do kočárku.
Myslím tím kočárek od narození miminka, nemyslím třeba golfky.

majka07
12. zář 2006

Je mi jedno jaká bude cena, dívám se na kvalitu a chceme čtyřkombinaci a hlavně aby byl prostorný abych nedopadla jako sousedka, sice měla kočárek elegantní a moc pěkný, ale své mimi v tom měla jen měsíc pak si šla půjčit k jedné paní starou libertu 😀 😀 😀 páč mimi v kočárku bylo úplně scuclé 😉

kristi
12. zář 2006

dam max. 10-13 tisic

alcatko.j
12. zář 2006

Souhlas s Kristi 😉

lussius
12. zář 2006

ahoj 🙂 nam kocar plati muj tata, nicmene vybirame podle velikosti, vahy, kvality, jednoduchosti.. cena je az nekde vzadu 😎 ale myslim ze vic jak cca 20 tis. bych do nej nedala (koukame na trojkombinace-hlubokej,sportak a autosedacka)
uz mate nejaky v merku?

myska
12. zář 2006

Tak my jsme chtěli dát za kočárek do 10.000 a vyšlo nám to, dali jsme za něho 9100,-

vilca
12. zář 2006

taky jsme si dali limit 10.000,- a koupili jsme úžasnej se vším všudy za 10.200,-.

kristi
12. zář 2006

mne se nelibi takovy ty Hoco, Deltim atd, takze u me zvitezila trojkombinace X-lander X3, vsehovsudy za tech 12.500, coz tak jeste unesu...zatim jsem na nej slysela same dobre reference,takze je asi vybrano...navic, milovana tchyne jeste pry prida 5.000....fajn

gedren
12. zář 2006

My jsme predpokladali, ze za novej do 15000 (ale to by musel bejt fakt super a zcela nam vyhovovat ve vsem) a v idealnim pripade spis jetej kolem 8-10 tisic, taky nejakej slusnej, proste ze budeme mit radsi osoupanej, ale s kvalitni a lehkou konstrukci, nez novej dvacetikilovej bakelitak ;), no a to se nam povedlo, mame jety Jane Powertrack s korbickou za 6500 🙂 Tak doufam, ze nam vydrzi 🙂

leniik1
13. zář 2006

No my na kočár pro dvojčata dáme kolem 15 tisíc max. Ale teď jsem dostala tip od alcatka na krásnej jen za 8 tisíc což je super cena a je moc pěknej. 🙂

consti
13. zář 2006

my mimčo sice ještě neplánujeme, ale kočárek budeme určitě kupovat po někom. Penízky ušetříme na něco důležitějšího...Když vezmu v úvahu, že je v kočárku mimčo jen pár měsíců, tak se mi do toho nechce investovat.Navíc jeté kočárky vypadají většinou jako nové 😉

pavlakes
14. zář 2006

My jsme viděli v Polsku kočárky okolo 3500 kč.

zany
14. zář 2006

My jsme se rozhodli, že do kočárku dáme max. 10 tisíc a i se nám to splní. Ten co jsme si vybrali, tak ani tolik nestojí. Budeme kupovat trojkombinaci, autosedačku totiž zdědíme po synovci, takže budou penízky na něco jinýho...

zuzanice
14. zář 2006

Ahoj, já sice ještš těhotná nejsem, ale koukala jsem s kámoškou (termín má za týden a ještě nemají kočárek 😨 )na netu na kočárky. Tenhle se nám zdál pěkný, ale je dost levný a bojí se, že v tom bude nějaký háček. Nemáte někdo zkušenost, nebo neslyšel jste někdo o těchto kočárkách?
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?...
snad to není reklama 😎 Díky

vilca
14. zář 2006

pavlakes: buď chceš kočárek co nejlevnější nebo kvalitní. Co vím od kámošek, z Polska bych si kočárek rozhodně nekoupila - jediná výhoda je ta cena. Jenže vydrží ti 3 měsíce a pak si budeš muset koupit nový. Tak nevím, jestli se ti to nakonec vyplatí... 😒
zuzanice: vypadá celkem pěkně. Jediné, co by mi vadilo, je moc velká hmotnost (18kg je hodně). Jinak by to chtělo ho vyzkoušet a určitě vidět na vlastní oči. Je fakt dost levný, tak tam asi nějaký ten háček bude. Ale záleží na kámošce, jestli pro ni ten háček bude zásadní, nebo jí třeba tolik vadit nebude. To už musí posoudit sama. Přeji hodně štěstí při výběru, už má na čase... 🙂

verosek
14. zář 2006

Tak u nás zatím vítězí roan a cenu i s vybevením bychom viděli do 10 000,-

nana
14. zář 2006

my si objednavame z www.caryfuk.cz a aj z dovozom nas vyjde na 21.000,-
Je to X-Lander a aj s autosedačkou

peta.cz
14. zář 2006

Tak nás kočárek vyjde na 8.590, objednali jsme na internetu Hoco Diamond - vyzkoušeli jsme si ho v obchodě a shodli jsme se na tom, že má všechno co jsme od kočárku očekávali...

lussius
14. zář 2006

asi bych byla dost nervozni tyden pred terminem nemit kocar, ani vyhlidnuty. my zatim jsme pro roan marita, ale neni to definitivni. jeste koukame jestli nenajdeme lepsi. a byt je polske vyroby, jsou na nej zatim jen dobre reference. jeste jsem neslysela nic nez chvalu.. tak uvidime 🙂 libi se me jak je jednoduchy 😵

zrzecka
15. zář 2006

my kupovali triton je to ceska firma patron.Puvodne stal 13000,ale na netu jsme ho v zatecke firme nasli v akci za 9000kc.Moc se nam libil,ale ted uz bych o nej nesla,protoze byl desne malinkej a Lea se do nej v zime nevesla,tak musela do sportaku brzy..Ale ten uz je v poho.Jen se mymenila konstrukce a bylo..

baruna
22. zář 2006

Nechci vám brát iluze ohledně kočárků z Polska. Ale hledala jsem trochu na netu a D-test provedl testy kočárků a víte, který dopadl NEJLĚPE - ten z Polska za pár korun. Také řešíme kočárek, zatím se poptávám po kamarádkách a zjistila jsem jednu zajímavost. Čím dražší kočárek, tím je menší. Ale ráda bych se s penězi vešla do 12 tis. za čtyřkombinaci.

chaluska
26. zář 2006

čtyřkombinaci za 12 tis.?Prozradíš nám jakej to kočárek a kde se takový dá sehnat? 😨

baruna
26. zář 2006

Koukala jsem se na český patron a myslím, že je to typ feńix. Dá se k němu dokoupit autosedačka, včera jsem to počítala, že by vyšel na na 12 ale na 14 tis. i s pláštěnkou a takovejma blbostma. Ale ještě jsem ho neviděla in natura, takže ještě není rozhodnuto. A určitě se podívám i v Polsku.

baruna
26. zář 2006

Jo a Dorjan čtyřkombinace stojí dokonce jen asi 7000,- Kč.

beruska80
26. zář 2006

..zatím nepatřím k těhulkám, ale pouze ke snažilkám. Po kočárkách už ovšem pokukuju. Nejsem však moc rozhodná, původně se mi moooooc líbil X-lander X1, ale ten mi byl hodně rozmlouván pro kvalitu (v jeho neprospěch mluví i váha=cca 16 kg - což je dost!! 😢 ). Uvažovala jsem nad DorJanem (nevím přesně jak se to píše 😅 ), protože není drahý a kvalita není špatná. Jinak se mi strašně líbí kočárek Bebecar Racer a Style (ovšem ta cena ☹ ) a pak ještě Quinny Speedi=láska jako trám 😀 . Bohužel jsou tyto kočárky na mě poněkud drahé. Příjde mi zbytečné vyhazovat majlant za kočárek a tak bych si představovala něco kolem 10 000,-, maxim. 13 000,-!! Dost holek mi radilo, koupit si "ojetinu", takže nevim nevim. Až to bude aktuální, uvidím co vymyslíme... 😉

chaluska
27. zář 2006

Beruško, ojetina je dobrá pokud plánuješ kočárek pro jedno dítě. Jestliže čekáš první a do budoucna plánuješ i druhý, tak ti ten kočárek nemusí vydržet. Kamarádka koupila ojetinu v super stavu, při druhém dítěti (2měsíce) se jí rozbilo kolečko, nemůže sehnat náhradní díl a je teď bez kočárku, ptz nepočítala s nákupem nového. Moje rada zní: první dítě, nový kočárek.

beruska80
27. zář 2006

chaluska: díky za radu! 🙂
Plánujeme tak 2 dětičky, takže se kočárek určitě využije. Já jsem to o té "ojetině" psala, protože i taková možnost existuje. Já bych ale určitě chtěla nový, zatím to pro mě není aktuální, takže uvidím co nakonec vymyslíme. 😉

chaluska
27. zář 2006

🙂

cipovinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopli
24. dub 2008

Ahoj, jsem mamča dvou dětí 4 a dva roky a kdyby bylo na ně už bych vybírala jen kočárek s otočnými koly, to nadnášení kočárku do každé zatáčky je děsný.to je jen můj názor.ahoj

susik77
24. dub 2008

Ahoj, my jsme koupili na netu Inglesinu Magnum ergo bike -3-kombinaci aj s autosedackou za 17 600 . V cene byla aj taska a plastenka+moskytiera