MBank. Můžete ji doporučit? Výhody/nevýhody

koberuska
11. srp 2008

Máte zkušenosti s touto bankou - pokud ano, jaké? Můžete ji doporučit nebo jste našly nějaké nevýhody či zádrhely? Jedná se mi hlavně o běžný účet mKONTO a spořící eMAX. Díky.

zusma
1. pro 2008

Ještě jsem se chtěla zeptat, pokud někdo víte - jak na první straně někdo píše, že se u příchozích plateb nezobrazuje jméno účtu, ze kterého to dorazilo...tak je to opravdu tak? Ještě to nevylepšili a jméno se nezobrazí?

jankatr
1. pro 2008

A jak to mají s poplatkama za výběr v bankomatu - na jejich jsem zatím nenarazila - tak jak je to v cizích bankách?

lucianka
1. pro 2008

Stalo se mi to včera nebo předevčírem... myslím, že to psalo i důvod (něco jako, že je to přetížený), ale nejsem si stopro jistá 🙂
Já mám mKonto a eMax něco málo přes měsíc a jsem naprosto spokojená. Kdybych neměla u KB hypotéku, tak už bych tam to konto dávno zrušila 😠 Bohužel to nejde. Ale mám tam minimální pohyb na účtu, všechno si vyřizuju přes mBanku 🙂
Hlavně jsem nadšená z toho, že tam jsou vidět převody v rámci banky okamžitě 😵 U KB se mi to ukázalo až další den 😒

kar.la
1. bře 2010

Ahoj, obnovuji téma 😉
Chci se vás zeptat, před dlouhou dobou tady holky psaly, že se při příchozí platbě nezobrazuje jméno, je to pořád tak?
A pořád jste s MBank spokojené?
Máme s manželem sice účet založený u jiné banky, ale uvažovali jsme ještě o jednom společném, kde by to bylo bez poplatků a hlavně bychom využívali internet banking...
Doporučily byste i jinou banku?
Díky 🙂

jajdaelda
1. bře 2010

ahoj..
mě se tedy jméno zobrazuje,ale musí u toho odesílajícího účtu být uvedeno.
Jinak jsem stále s mBank spokojená,máme ji asi 1,5 roku,jen ten úrok teď docela klesl,ale co, na investování jsou jiné prostředky..
jinak já měla ještě eBanku -dneska Raiffku - ale kvůli nesmyslným poplatkům jsem to zrušila...kdyby to zůstalo u eBanky,tak to ještě mám,ale Raiffku nemusím...

berynka
2. bře 2010

kar.la, já mám učet chvilku, ale co přišly platby, tak tam jméno vidět je 😉 . Jsem fakt taky spokojená, co se týká vyřizování účtu... jednoduché přes internet, do pár dní příjel pán na podpis smlouvy a vše bylo hned funkční 🙂 .

sven
2. bře 2010

s Mbank mám dobré zkušenosti, vše bez problémů. Je pravda, že ty úroky na spořícím už nejsou co bývaly, ale to bude tak všude. To, že jsou bez poplatků však platí stále a to myslím bohatě to snížení úrokové sazby vynahradí. Takže doporučuji.

elischka
2. bře 2010

mBank taky můžu doporučit, využívám ho už s manželem poměrně dlouho.o)

alisek
2. bře 2010

Mohu vřele doporučit, mbanku máme skoro od počátku co přišla k nám na trh a nemůžeme si vůbec stěžovat. Pokud nemáte podnikatelské účty tak radí zrušit účet u jiných bank a hned přejít k mbance.

sven
2. bře 2010

ještě mám dotaz. Máme s manželem každý svůj účet (ještě za svobodna) a chtěli bychom teď ještě jeden společný - jde to? Byl by psaný na oba nebo na jednoho s tím, že dispoziční právo by měli oba? Prosím poraďte.

lucianka
2. bře 2010

Sven, myslím, že to jde... podle mě si můžeš udělat účtů kolik budeš chtít, ale to je jen můj laický pohled 😉

jaku
2. bře 2010

Sven, jde to, taky to tak máme 😉 . M -bank spokojenost, jediné co je, že nejde poslat potvrzení o zaplacení- ale to zas není tak moc důležité.

sven
2. bře 2010

jaku - a ten společný účet je zřízený na jednoho a druhý má dispoziční právo a nebo je veden na oba?

zd57
2. bře 2010

společný účet je zřízený na oba. Měsíční výpis na email chodí každému.

elana
2. bře 2010

Sven, my máme společný účet u m-bank a oba máme naprosto stejná dispoziční práva, perfektně to funguje. Jen se přihlásí každý pod svým ID a heslem, takže když uskutečníš platbu, tak je potom v odeslaných transakcích vidět, kdo to poslal, který z nás a od něj je (před tou platbou) požadováno heslo ve formě sms, která přijde na mobil.

Jediný co...já jsem odešla od GE Money (vadily mi poplatky) a chtěla si zařídit osobní účet u m-bank (na žádný velký prachy🙂, výplata mi chodí na společný, ale prostě jen tak, pro svoje potřeby) a to nám nepovolili, nemohu mít u m-bank dva účty, když už tam jeden (byť jako spolumajitel) mám.

sven
3. bře 2010

elana - no právě - my máme každý svůj účet už delší dobu, tak nevím, zda nám povolí ještě jeden společný 😒

kijonkova.k
5. bře 2010

Ahoj,chtěla bych se zeptat...uvažujeme,že přejdeme k mBank,jak je to s pl.kartou?Kdybychom byli s manžou uvedení oba jako majitelé,dostaneme i dvě karty? 😉 nejspíš jo,ne?

sven
5. bře 2010

kijonkova - ja myslím, že s kartama není žádný problém, že jich k jednomu účtu můžeš mít víc. Podívej na jejich stránky, určitě to tam je napsáno.

kijonkova.k
5. bře 2010

sven,já myslela jako bez poplatku,víš?Te´d máme s manžou účet společný,je na něho,já mám dispoziční právo a kartu jsme museli platit,myslím.Tak bych chtěla vědět,jak je to tady.

jajdaelda
5. bře 2010

kijonova - určitě dostanete oba svoji kartu 😉

kijonkova.k
5. bře 2010

jajda,díky 😉

jajdaelda
5. bře 2010

není zač a určitě jsou obě karty zdarma...super je,že si můžeš změnit i PIN 🙂

kijonkova.k
5. bře 2010

Ještě mám dotaz....platíme hypotéku inkasem(teď máme ČS) a potřebovali jsme potvrzení od spořitelny,kdyby jsme to převedli k mBank,jak by to bylo?Kdo by nám to potvrdil?

ridarida
6. bře 2010

Prosím můžete mi napsat jaké jsou úroky u jejich spořících účtu? dík

milhauz
6. bře 2010

kijonkova.k: potvrzení kvůli hypotéce jsme řešili u mBank asi před měsícem. Zavoláš jim, řekneš co potřebuješ a oni to pošlou poštou. Stálo to myslím 200Kč.

delfi07
21. čer 2012

Ahoj, osobně s touhle bankou moc dobré zkušenosti nemám, takže je bohužel doporučit nemůžu. Stal se problém a hrozný problém vyřídit reklamaci. A jinak si obecně dejte pozor na nabídky po emailech - zrovna tahle banky měla nedávno problémy s ukradenými daty: http://www.nasepenize.cz/zlodeji-maji-novy-trik...

delfi07
27. čer 2012

osobně je moc doporučit nemůžu, už jsem to psala v jiné diskuzi. Slyšela jsem, že i známý od nich velice rozčilený po půl roce odešel. Jsou i jiné internetové banky 😉

delfi07
27. čer 2012

pardon že je to tu 2x, poprvé se mi to vůbec nezobrazilo