MBank. Můžete ji doporučit? Výhody/nevýhody

koberuska
11. srp 2008

Máte zkušenosti s touto bankou - pokud ano, jaké? Můžete ji doporučit nebo jste našly nějaké nevýhody či zádrhely? Jedná se mi hlavně o běžný účet mKONTO a spořící eMAX. Díky.

holly1
11. srp 2008

ahoj, mám ho, doporučuji, žádný problém, žádné poplatky, naopak vysoké úroky ze spořícího.

laola
11. srp 2008

Přešla jsem tam od Poštovní spoř. a jsem naprosto spokojená. A nemusela jsem při zařizování účtu zvednout prdel z gauče 😉

holly1
11. srp 2008

no, asi tak 🙂

elitera
11. srp 2008

přidávám se, mám oba účty, ani koruna na poplatcích, velmi sympatické úroky na spořícím. Trošku jsem měla zpočátku obavy, ale naprosto zbytečně. Doporučuju všema deseti. 🙂 (i když třeba podnikatel tam bude mít jiný požadavky - přesně nevím, nicméně pro soukromou potřebu to je značka ideál)

alcatko.j
3. říj 2008

Pridavam se, naprosta spokojenost 🙂

novako
3. říj 2008

Ahoj holky! Mám dotaz jakým způsobem lze na účet vkládat peníze v hotovosti.

kristi
3. říj 2008

v hotovosti asi jedine na prepazce

gedren
3. říj 2008

Mkonto i Emax mame a jsme spokojeni (prijemne nas prekvapilo, ze kdyz jsme tam uvedli jako majitele uctu spolecne me i manzela, dostali jsme automaticky i dve platebni karty).

Lidi si teda pomerne stezuji na ty jejich hypoteky, jakoze proste to jeste nemaji odladeny a maj v tom bordel a chteji spoustu papiru a poradne nevedi co chteji a tak...ale ucty jsou v pohode 🙂

kristi
3. říj 2008

no, hypo mame jinde, to je fuk. Ale ucet bych si tam asi dala, fakt me ty poplatky nebavi...

gedren
3. říj 2008

Jinak ja mam jeste ucet u Fio druzstveni zalozny, zakladala jsem si ho tam jeste v dobe, kdy tu mbanka nebyla. Ty zalozny se nebojte, je normalne pojistena jako banka 🙂

Oproti ty mbance mi ten ucet prijde snaz ovladatelnej a jsou tam myslim (na tom beznym) vyssi uroky.

Ale jinak je to asi jedno, my to mame tak, ze ja mam Fio, manzel Mbanku, ale vyuzivame je tak nejak kombinovane 🙂

gedren
3. říj 2008

Jeste teda to nejdulezitejsi jsem nenapsala, u toho Fia je taky vsechno uplne zadarmo 🙂 - proto jsem si ten ucet zakladala, protoze tenkrat to byla jedina banka u nas, kde to tak bylo.

markytkaaa
3. říj 2008

Mám mKonto i eMax a naprostá spokojenost 🙂

kaculienka
3. říj 2008

Ja mam zatim jen mKonto a dobry... Presla jsem tam z CSOB kdyz po me zacali chtit po skonceni studentskeho konta poplatky 🙂 Zrizeni v pohode, ikdyz jsem trochu bojovala s casem protoze jsem opoustela domov, ale stihla jsem to. Objednala jsem, za par dni se mi ozvlali ze za dalsich par dni prijede kuryr. Bala jsem se co bude s kartou protoze ta prijde do 14 dnu po kuryrovi, ale v pohode, dosla domu normalni postou jako dopis, mamka mi ji preposlala na jinou adresu. Je dobre, ze zacne byt aktivni az si ji sama na netu aktivujes....

alisek
6. říj 2008

Manžel má účet u mbanky od začátku letošního roku a je spokojenej, občas si němu strkám peníze na eMax konto. já k nim chci ještě letos taky přejít od KB, platím měs. 125kč 😠 ted si chceme od KB brát hypotéku a to je dalších 150 kč za vedení účtu, takže by mě to vyšlo skoro na 300 kč měsíčně. což hodně. hodně ted láká reifka ale rozhodně podle reklam to nebude tak výhodné jak prezentují ale přejít k reifce s firemním účtem dost zvažuju.

elana
6. říj 2008

Souhlasím, máme tam taky účet (i běžňák i eMax) skoro hned od doby, co tu začali a paráda, zatím žádný problém, když si MM přisedl kartu, obratem poslali novou jen na telefonickou žádost...vše v pohodě.

olii
6. říj 2008

Taky uvažuji o přechodu k Mbance - nevíte, zda už má i možnost inkasa?

alcatko.j
6. říj 2008

Olii, nechci ted kecat, ja prechazim prave ted, ale manzel ji uz ma dlouho, takze vim, ze je Mbank dobra.S tim inkasem, myslim, ze ma moznost, protoze mimo trvale prikazy manzel (a ted i ja) ma inkaso na telefon...

gedren
6. říj 2008

Si nejsem jista, jestli uz to umi, ale myslim, ze nedavno to tam nejak pridali. Fio umi trvaly prikazy aj inkaso 🙂

olii
6. říj 2008

no co vim ja, tak inkaso melo zacit fungovat v dubnu, ale jeste v lete jsem ho nezaregistrovala, tak si to musim overit, jestli uz je inkaso funkcni, tak uz nebrani nic, abych dala Sporitelne sbohem 🙂

koberuska
autor
6. říj 2008

Mám inkasní platby na telefon a i trvalé příkazy - oboje funguje bez problémů.

kaculienka
6. říj 2008

Jo, inkaso funguje, mam to na telefon. Nejak i SIPO, ale to nevim jak, to nepouzivam...

betule007
7. říj 2008

Taky naprostá spokojenost. 🙂

palvap
16. říj 2008

To jsem ráda, že jsem tady tuhle diskusi našla.
Co se týká m banky, taky o ní uvažuju a zaujala mě ti ta m půjčka. Protože co jsem koukala, když se dostanu i třeba pár korunama do mínusu, tak na mkontě jsou docela velký poplatky za debet. Nevíte někdo náhodou, zda lze využít tu m půjčku jako např. kontokorent u spořitelny, tj. když překročím, automaticky se to čerpá z mpůjčky a platí se úroky jen z toho co bylo u řekněme v debetu?

alex1
17. říj 2008

Máme taky účty u MBank a naprostá spokojenost. Jak se tu někdo ptal na vklad hotovosti, tak to jde přes terminál sazky. Na netu si založíte konto a pak někde v trafice u terminálu dáte prachy a pak si z toho sazkovýho účtu pošlete na svůj do MBank, je to složitý, ale funguje. Teď nevím přesně, ještě jsme na tom terminálu říkali nějaký číslo (to nám asi přišlo mailem), si to moc nepamatuju, páč jsme to praktikovali zatím jen jednou 😅 😅 😀

slunicko27
17. říj 2008

Inkaso už nějaký měsíc funguje a vkládat peníze se dá složenkou přes českou poštu

matyskova
17. říj 2008

My mame s Mbank "problem" v tom smeru, ze u prichozich plateb se dosud neukazuje jmeno, pouze cislo uctu a symboly. Uz dloouho slibuji, ze to zmeni a stale nic :( Beznym uzivatelum je to nejspis fuk, ale pro nas je to celkem hodne dulezite, takze v soucasne dobe dost komplikovane. Snad se brzy polepsi 🙂

zusma
1. pro 2008

Holky taky se vám děje, že když se někdy chcete přihlásit do internet.bankovnictví,tak to píše, že musíte čekat 10minut? 😕 Nevíte,čím to je?

koberuska
autor
1. pro 2008

to zusma: tak tohle se mi nikdy nestalo, tak netuším, čím to může být.

pomeranca
1. pro 2008

zusma: taky mi to nejde a to jsem se zrovna chtěla podívat... Buď je to momentálně přetížený, nebo probíhá údržba... řekla bych 😉

zusma
1. pro 2008

já to teda zkouším teprve dnes poprvé,ale stalo se mi to snad stokrát 😠 a byla jsem dnes i v Mbank a vím,že se jim to tam stalo na jejich pc taky,ale neptala jsem se proč 😒