Melisa - co si myslíte o tomto jménu?

sima08
29. čer 2012

Přijde vám to jméno v pohodě nebo jaký máte názor? Jen mě to zajímá, protože v rodině nejsou nadšení, ale to jsem čekala.... Nikol jim přišla taky jak z jiného světa 😀

camelinka
29. čer 2012

@sima08 No upřímně z tohoto "počeštěného" tvaru nijak na větvi nejsu a vlastně ani z ostatních "netradičních" jmen, ale pokud se to hodí k příjmení.............. 😉, k Nikol se to celkem hodí a aspoň jich nebude ve třídě 5 😉 .

marinka
29. čer 2012

Tohle neřeš, jestli se ti to jméno líbí, a cítíš, že je to to pravé, tak se tak prcek má a chce jmenovat 😉 Vždycky se najde někdo, komu se jméno nebude líbit, a pak si lidi zvyknou 🙂

blahova_andrea
29. čer 2012

Záleží přece hlavně na tom, co se líbí rodičům a jestli se to hodí k příjmení...ostatní si budou muset zvyknout.

mirunda
29. čer 2012

jééé, u nás jsme si na Lilianku vyslechli 🙂 Doporučuju NENECHAT se odradit rodinou, oni si zvyknou, u nás si dneska nikdo neumí představit, že by se děti jmenovaly jinak.. druhé jméno jsme si raději nechali pro sebe a řekli až po porodu a ušetřili si ty blbý kecy, jak by chtěli raději Marušku nebo Vlastičku.. dejte to, co se líbí vám, Melisa je super, pokud jde k příjmení a aspoň bude ve školce, škole.. apod.. originální.. Netradičním jménům dávám palec nahoru 😵 😵 😵

skotskaa
29. čer 2012

Já s tímhle jménem žiju už 29 let a nikdy jsem neměla důvod si stěžovat 🙂 Většinou se lidem líbí a vždycky jsem byla všude jediná 🙂

majka1976
29. čer 2012

Pěkné jméno

smudlinka2019
29. čer 2012

Pokud se vám to jméno opravdu líbí,tak ho dejte.Je to vaše dítě a přesně jak se už tady psalo,vždycky se najde někdo,kdo bude mít námitky 🙂 my chceme pro holčičku Ema a tchán taky nebyl nadšenej.Pro kluka Dominik a tchán s manžela tetou mě pořád otravujou s Pepou a já to jméno přímo nesnášim 😀 Sice nechci nějak moc netradiční jméno,ale zase nechci,aby to bylo jedno z jmen,kterých je na každym rohu plno.Tak že ještě jednou,jsem pro 🙂

timbouctou
29. čer 2012

líbí se mi, ale z toho vašeho výběru se mi líbí víc Jasmína nebo Meda. My máme Alexandra a Metoděje a taky s tím někteří lidé nebyli a dodnes nejsou srovnaní 😀 ale to je podle mě jejich problém. Teď je všude Maxíků a Sofií a Natálií mraky, tak je třeba s tím něco udělat 😉

carys
29. čer 2012

je to tak,jméno dáváte svému dítěti vy takže dejte jaké se Vám líbí.Melisa je krásné jméno.Nikol mám doma už 24 let a má své jméno ráda,mám ještě syna který se jmenuje Adam Etiénne a dceru - Sofie Luisa a nikdy jsme si do toho nenechali mluvit 😉

zana0077
29. čer 2012

melisa je krasne meno...ale...pokial sa hodi aj k priezvisku. melisa kohutova by asi nebolo in, ale to asi nie je tvoj problem....:oD mena mojich deti sa pacili akurat mne a muzickovi...ostatni si zvykli....a ak si bude niekto nieco chciet najst, tak aj adama a evu ofrflu....:oD

llluckaaa
29. čer 2012

Mně se to jméno líbí a navíc se tak jmenuje Matýskova nejlepší kamarádka ve školce, já bych byla pro 😉

lukza
29. čer 2012

kámoška má melisu a hlavní je pokud se to líbí vám rodičum pokud ano není co řešit 😀

cervena_vila
29. čer 2012

Bude nosit designové boty 😉
( http://www.melissa.com.br/en )

melca
29. čer 2012

My máme Melisku a jsme moc spokojení 😵 Nikdo okolo tohle jméno nemá,zatím je to originální dá se říct. Tohle jméno jsem měla vybrané ještě před těhu, v těhu jsme řekli že to bude Sarah,ale týden před porodem jsme se k Melise vrátily. Přesně na ni pasuje,takže za nás doporučuju,je to krásné jméno,málo dávané. Ale počítám,že za pár let to bude dávané jako vlna jako jsou teď jiné stále se opakující jména 😝 To vidím teď,když na malou volám či tak,lidi koukají,zeptají se,líbí se jim,tak se časem "uchytí "😅 Zatím jsem teda ráda,že jednou ve třídě či škole bude Meliska jediná 😉

kachen
29. čer 2012

Kazdyho vec. Kdyz se ovsem projdu po jedne, ne moc valne, brnenske casti, je to sama Melisa, Kely, Andzelina, Sabrina, Samanta apod. Vzdycky nas to dost pobavi. Ted jsme potkali s manzelem jednu takovou, mela sesty decko a pojmenovala ji Moon. 😀 😀 Jeste nam teda vysvetlila, co to jako znamena v cestine, kdybysme nevedeli.

smisek2011
29. čer 2012

Melisa je moc pekne v polstine to je medunka

fiallinka
29. čer 2012

Mně se moc nelíbí cize znějící jména v české kotlině... ale na druhou stranu, pokud to alespoň trošku ladí s příjmením, tak proč ne, lidi si zvyknou na cokoliv a zdrobnělina "Meli" už mi přijde hezká moc... a jestli to fakt znamená meduňka, tak za to dávám o bod víc 🙂

kaliali
29. čer 2012

Krásné jméno 🙂 mám ráda jména méně tradiční,zajímavá a tohle mezi ně rozhodně patří 😵

saronka
29. čer 2012

je překrásné..měli jsme ji mít kdyby to teď byla holčička..je to řeckého původu a znamená pilná, moc se mi líbilo k Sofii i to že se může říkat- Mel, Lisa, Eli atd.. takže bomba..🙂 jo a je v SK kalendáři 🙂

madormi
29. čer 2012

moc se mi líbí, adept, pokud budeme mít ještě jednu holčičku jen teda Melissa by to byla

weri1
29. čer 2012

dejte to co se vám líbí a na lidi kašlete....jen ať se to hodí k příjmení. Moc se mi líbí Jasmína,bych neváhala ani minutu

jaja01k
2. črc 2012

Mně se líbí spíš "tradiční" jména, ale musím uznat, že Melisa je moc hezké. Takže se nenechte odradit, rodina si zvykne 🙂

elana
2. črc 2012

mě se Melisa nelíbí ani trochu (navíc je to blbá shoda okolností, ale v našem městě se vyskytuje v několika rodinách nepřizpůsobivých občanů)...ale na mým názoru vůbec nezáleží. Je to Vaše dítě a jestli se to jméno líbí Vám, tak ho dejte a okolí si zvykne. Třeba budou za zády pomlouvat, ale ať, stejně se nikdy nezavděčíte všem, žádný jméno se nelíbí každému.

varo
2. črc 2012

je to krásné, netradiční a neokoukané jméno myslím si že Terez a Kateřin už je tady až moc a chce to něco nového 🙂

radus2011
2. črc 2012

Moc krásné jméno 🙂 My se taky se žádným jménem nezavděčíme, jedno se nelíbí ségře, druhé babičce... Ať si trnou nohou.

pepibubu
2. črc 2012

Melisa je meduňka, moc šikovná a užitečná bylinka. Jen si ujasněte, jak byste na ni volali. A máte-li důvod se domnívat, že by příbuzní měli "šest půlek" keců, tak jim ho neříkejte, a prostě přijďte s Meliskou z porodnice.