Měly jste tušení o pohlaví mimča, které se splnilo?

evaje
3. bře 2008

Ahojte maminy,chtěla bych se vás zeptat, jestli jste v těhotenství měly nějaké tušení o pohlaví vašeho mimča, které se splnilo. Já při prvním dítku věděla, že to bude kluk, i když si manžel moooc přál holku a já kvůli němu taky. Teď tuším holku, ale příjde mi to takové bláznivé. Dokonce jsem se už za ten týden co vím, že jsem těhula párkrát nachytala, že o ní mluvím jako o holce. A přitom nevím, co bude. Jak jste na tom vy? Nemyslím touhy, ale takové to: vím, že je to kluk-holka. Byly jste přesvědčené a sklamaly jste se? A nebo jsou naše instinkty opravdu tak silné?

many
4. bře 2008

tak já jsem cítila že čekám kluka a je tam 😀 ale nevím jestli to nebylo tím,že jsem ho tak hrozně chtěla,ale prostě jsem se cítila na kluka a né na holku 😀

evaje
autor
4. bře 2008

Ahojky, díky vám za odpovědi. Jak to tak pročítám vidím, že nás je spousta s intuicí.Možná se jen občas necháme zvyklat těma touhama a rádoby věštbama druhých. V manželově rodině už 12 generací nebyla holka a když švagrová otěhotněla, tak už od začátku tvrdila, že má holku. Nikdo ji nevěřil a byla tam 😀 .Mě je celkem jedno co to bude, protože už jsme si se synem užili své a víme, že je důležité, aby dítko bylo zdravé. Po narození syna jsem si až druhý den vzpoměla, na manželovo přání a když jsem se ho ptala , jestli si vůbec za celých 24 hodin uvědomil, že chtěl holku, tak říkal, že si ani nevzpoměl. Prostě milujeme svoje děti, ať jsou jakékoliv. Ještě jednou díky za příspěvky a hodně štěstí 😀

1980mat
4. bře 2008

Já jsem se od začátku těhu cítila na chlapečka a také jsem všude tvrdila, že to bude chlapeček. Dokonce jsem to psala i tady na koníkovi. Navíc manža si o malinko víc přál chlapečka, protože jeho ségra má dvě dcery a už to chtělo nějakou změnu. No a pak na ultrazvuku se nás paní doktorka zeptala, co si myslíme, že to je. Já jsem řekla bez váhání chlapeček a manžel řekl holčička. No paní doktorka řekla, že já mám pravdu. Takže čekáme chlapečka. Nevím, čím to je, ale moje intuice byla od počátku správná a cítila jsem se na chlapečka. Už se ho nemůžeme dočkat.

roxxxana
4. bře 2008

Já vůbec nevím. Ale o miminku mluvíme spíš v mužském rodě (což ale neznamená nějakou preferenci) a obě budoucí babičky jsou přesvědčené, že to bude kluk. Nám je to celkem jedno, ale říct si to necháme...

sakura77
4. bře 2008

ja som mala od zaciatku pocit ze je to chlapec,aj ked som sa to dozvedela az v 36tom tyzdni 🙂
neviem,proste som to tak citila,ani som nemala dievcenske meno vybrate a od zaciatku kupovala modre veci.a je to chlapec 😉

markytkaaa
4. bře 2008

U nás byli všichni přesvědčení, že to bude kluk ... no a na prvním UTZ se fakt ten pinďa ukázal 🙂
Já i MM jsme na bříško od začátku mluvili jako na Paťáska 🙂

miksa
5. bře 2008

ahoj holky taky by mě zajímalo jak je to dalece spolehlivé s těma instinktama, já mám pořád takový vnitřní pocit že to bude holčička taky pořád s mimi mluvím jako s holčičkou, a pořád to tak cítím tak uvidíme jak to nakonec dopadne, zatím mi ještě pohlaví neřekli tak jsem zvědavá jestli se dá věřit instinktům.

kalo
5. bře 2008

Tak já měla intuici úplně mimo 🙂 Ruku do ohně bych dala za to, že čekám kluka. Ten pocit byl 100%. A jaký šok jsem měla, když mi na genetice řekli, že je to holčička!!! To byla pecka, protože jsem 6 měsíců byla přesvědčená o klukovi. Tak jsem se další půlku těhotenství musela skamarádit s holčičkou v bříšku 🙂 🙂

miksa
6. bře 2008

kalo já jsem teda zvědavá jak to vyjde mě já jsem pevně přesvědčená že holčička a manžel se mě taky ptá kde beru tu jistotu tak říkám cítím to tak a jak píšeš ty ze své vlastní zkušenosti tak to nemusí být vůbec pravda tak jsem napnutá jak kšandy co nám vyjde.

lucinecka
6. bře 2008

Já jsem si vždycky myslela že budu mít dvě holčičky. A než jsem otěhotněla, tak jsem o té své princezně prostě byla 100% přesvědčená. Jenže jakmile se nám mimčo povedlo, najednou mě ta jistota opouštěla. A ikdyž jsem tajně doufala v holčičku, spíš jsem si zvykala na pocit že to může být kluk. Taky mi ho všichni tipovali. A je to tak, čekáme chlapečka 😵 Bála jsem se pocitu zklamání, když jsem tak chtěla holku, ale žádnej se nedostavil, šťastná jsem jako blecha a taťka ještě víc 🙂

evaje
autor
6. bře 2008

Já si taky myslím, že to bude holka, ale neupínám se na tu myšlenku. I když mě vždycky vyvstane na mysl mimi=holka. Nechci si to nechat říct, tak uvidím, jestli vydržím. Ale pokud to bude kluk, tak neva. Kluci jsou totiž bezva.

nikka.vo
16. pro 2010

U obou dětí, jsem to poznala 🙂 , poprvé chlapeček, podruhé holčička 🙂

misicka85
17. pro 2010

u prvního těhu jsem byla přesvědčená že to bude kluk,dokonce všichni kdo mě viděli mě tipovali na kluka.My s manžou jsme si přáli trošku víc holčičku a tu nám na utz ve 20tt potvrdili. U druhého těhu jsem počítala s další holčičkou a máme klučinu.Takže moje mateřské instinkty zklamaly na plné čáře 😝 😀

ofelieee
21. pro 2010

Já necítím vůbec nic, pořád jsem čekala na nějakej pocit a žádnej nepřichází 🙂 mám ho pořád jako děťátko a říct si to nechceme nechat. Ale na to, jak jsou ty intuice spolehlivý v takovejch věcech jako co sníst a na jakej bok se otočit tak tady mi úúúplně selhávají 🙂 ale to neva - moc se těším na to překvapení...

kristi
21. pro 2010

ja doufala a verila, ze je to holka a taky ze je, podruhe bych to nejradsi vedela uz predtim