Měly jste tušení o pohlaví mimča, které se splnilo?

evaje
3. bře 2008

Ahojte maminy,chtěla bych se vás zeptat, jestli jste v těhotenství měly nějaké tušení o pohlaví vašeho mimča, které se splnilo. Já při prvním dítku věděla, že to bude kluk, i když si manžel moooc přál holku a já kvůli němu taky. Teď tuším holku, ale příjde mi to takové bláznivé. Dokonce jsem se už za ten týden co vím, že jsem těhula párkrát nachytala, že o ní mluvím jako o holce. A přitom nevím, co bude. Jak jste na tom vy? Nemyslím touhy, ale takové to: vím, že je to kluk-holka. Byly jste přesvědčené a sklamaly jste se? A nebo jsou naše instinkty opravdu tak silné?

gaba3
4. bře 2008

Ahoj evaje 🙂 tak já jsem si od samého začátku těhu byla přesvědčena, že čekáme holčičku, ale asi od 16tt jsem začala mít pochybnosti na UZV a od 18tt mě znejistily prcka pohyby (i podle dr. prej máme divoké miminko a to mi na holčičku moc nesedělo).... no a ve 20tt nám bylo řečeno, že čekáme chlapečka 😉
nevím teda, jak to s těma instinktama je 😕 ale třeba holčičku vážně čekáte 😉

labut
4. bře 2008

ahojky, tak já i manžel od samého začátku říkáme mimušku malý nebo on, tak to přišlo nějak samo od sebe, takže jsem byla přesvědčená, že to klučina je, teď ale víc začínám myslet na to, že to bude děvčátko tak sama nevím. Na konci března se to dozvíme pokud nám dá mimčo možnost se juknout a pak dám teda vědět, jak to s náma dopadlo. 😀

gabbi
4. bře 2008

Evaje tak ja jsem to mela podobne jako Ty. Strasne jsem si prala holcicku, ale od zacatku jsem podvedome vedela,ze to bude kluk a taky jsem to kazdemu takhle rikala. No a fakt, ze jo - s vysnene holcicky mame toho nejbajecnejsiho rostaka, ktereho bych za nic na svete nevymenila.
Moc ti preju, aby to ta holcicka byla a Tvuj instinkt se nemylil 😵

noangel
4. bře 2008

ahoj, ja si prala holcicku, ale od zacatku sem o mimcu mluvila v muzskym rode a tak nak vedela ze to bude kluk, kdyz se me doktor ptal jestli chci vedet pohlavi tak sem rekla ze to je kluk tak na me celkem divne koukal 🙂 a je to kluk. a ted vim ze az druhy bude holcicka 😀

suki
4. bře 2008

Ahoj holky to ani nebylo tušení, i když asi trošku jo, ale mě se 3x zdálo, že budeme mít holčičku, a když jsme šli na ultrazvuk, tak jsme se ptala doktora, co to je a on říká a co myslíte maminko. A já říkam, že nevím, ale že 3x jsem měla sen o holčičce a on říká tak už můžete vybírat holčičce jméno 😀 😀 😀 a taky že jo máme už půl roku krásnou holčičku 😉 🙂

natalien
4. bře 2008

Mě mamina předpovídala, že budem mít chlapečka a já, i když jsem tajně doufala, že je to holčička, protože jsem si ji strašně moc přála, tak jsem taky každýmu, než mi dr. potvrdil "co to je" tvrdila, že je to chlapeček. A v 18tt jsem byla na KO a jen z hecu jsem požádala dr. ať zkontroluje toho chlaláka, co mi roste pod srdcem a on mě řekl, že vidí orgán, kterej se lidově nazývá "pička" 😀 A bylo by divný ji oslovovat Honzík🙂 Takže to bylo jedno z nejúžasnějších překvapení v životě 🙂

luucia
4. bře 2008

Tak já sem měla do 20.tt předtuchu, že čekám kluka. Byla sem o tom tak přesvědčená, že sem koupila i pár klučičích věcí. Všichni mi tvrdili, že i na kluka vypadám, že mi to sluší a další pověry. No a ve 20.tt naše mimi konečně roztáhlo na UZ nožky a byla to holčička. 😅 Tenkrát sem byla malilinko zklamaná, ale ted sem strašně štastná! 😵

anta
4. bře 2008

Ahoj holky, já tedy těhu jsem a i když říkám mimísovi Bublinka, tak stejně od začátku těhu tuším, že to bude kluk, takže raději užívám oslovení Bubla, ať je to univerzálnější. Manžel by si přál holčičku, ale podle toho, jak je to divoký, si stejně myslím, že to bude kluk jako buk 😀 Ale, co to bude, se dovíme až v červnu, protože jsme si to říci nenechali. 😉

lenulin
4. bře 2008

No já se připojím.Já jsem chtěla kluka ještě dřív než sem otěhotněla.Teď mi ho všichni prorokují a na 3Dutz nám potvrdili kluka,ale nikomu to neříkáme.A že je to pěkný rošťák to už vím 🙂

panterka
4. bře 2008

ahoj holky, tak já se přidám 🙂 v prvním těhu jsem věděla, že budeme mít chlapečka snad ještě před otěhotněním, to už jsme taky měli jméno jen pro kluka a holčičí jsme vymýšleli jen abysme měli, co napsat do papíru 😉 na velkým utz nám klučíka potvrdili, bylo to prostě Hyneček 😵 😵
no a teď při druhým jsem si říkala, že bysme mohli mít páreček, ale nikdy jsem o tom nebyla přesvědčená (i já mám dva straší bráchy 😀 ), jméno jsme tentokrát neměli ani pro holčičku ani pro kluka, čekali jsme na velký utz a je to zase chlap 😀 😀 😀 prostě doma budu matka pluku 😀
Ale chci říct jedno, na tom pohlaví faaaaaaaakt nezáleží, hlavně aby miminko bylo v pořádku, já mám obě těhu fakt rizikový, poprvý jsem rodila ve 34tt a teď je to podobný, takže hlavní je zdraví miminka 😉

anta
4. bře 2008

Panterka - souhlasím naprosto s tebou, ti malí prďolové jsou tak i tak roztomilí 🙂 U nás v rodině je to tak trochu půl na půl, 3 holky a 2 kluci, tak si vyber, co asi tak budu mít? Zatím mám 2 neteřinky, tak fakt nevím 😀

eva.konczynova
4. bře 2008

ahojky holky, tak já od začátku cítila, že to bude kluk, i když jsme si přáli holčičku 😀 Tu jsem si ale v bříšku vůbec nedokázala představit. A je to tak - budeme mít chlapečka, a už se na něj moc těšíme 😉 V podstatě mi nikdo ani nic jiného taky netipoval!

anta
4. bře 2008

Mně taky lidi říkají, že jsem tím těhotenstvím celá vykvetla a holky prý berou krásu (ne že bych nějakou extra někdy měla) 😀 😀

eva.konczynova
4. bře 2008

co se týče ale té krásy, tak mám pocit, že mi spíš ubírá, nijak zvlášť teda nekvetu 😀

kristi
4. bře 2008

my jsme si oba holcicku prali, ale ja jsem to nevedela, takze kdyz nam rekli, ze to bude holka, tak jsme byli nejstastnejsi na svete

alenka83
4. bře 2008

ahoj holky, tak i já si od prvného dne, co jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem říkala, že mám tušení, že to bude kluk. No a na srdíčku nám řekli, že je to kluk, ale na velkém ultrazvuku už dr. říkala, že to vidí spíš na holčičku. Tak teď v pátek jdeme na 3D, tak snad do třetice nám už jasně řeknou, jestli tam ten pinda opravdu je. Já jsem stále přesvědčená, že to je chlapeček. Je to stejně divný, co? Je možné si to nějak přivolat? 😀

panterka
4. bře 2008

anta, tak to my máme 4 neteřinky 😀 😀 můj brácha má 2 holky a MM segra má taky 2 holky 😀 😀 prostě my to vyrovnáváme 😉

anta
4. bře 2008

Tak doufám, že to skóre trochu vyrovnám, ať ten můj chlap není doma na mě tak sám 😀 😀

theresa
4. bře 2008

Ahoj holky, v kolikátém týdnu Vám doktor prozradil zda to bude chlapeček nebo holčička? My jsme tak strašně napjatí, že už to nemůžeme vydržet. Já i manžel si myslíme, že to bude holčička.

bobinna
4. bře 2008

alenka83: ahojky taky jsem to takhle měla s prvním mimi, hned jsem mu začala říkat Petřík, všichni si klepali na čelo jak to můžu vědět a věděla jsem.-) ale teď fakt netuším... hlavně ať je zdravé...

misa84
4. bře 2008

ahoj tak i ja hlasim, ze tusime holcicku 😀 proste porad rikame az se "mala" narodi, apod...je fakt, ze si vice prejeme holcicku, ale chlapecek taky neni vubec spatny, manzel sprada plany jak by ho naucil fotbal... 😎

panterka
4. bře 2008

bobinno, moje řeč 😉 tak to máš jako já 😀

terkajesterka
4. bře 2008

theresa - myslím, že nejdřív je to identifikovatelné okolo 20tt.

my jsme si to říct nenechali, na začátku jsem nějak cítila, že je to kluk, ale od 30tt se to s každým týdnem měnilo, ke konci jsem si spíš myslela, že to bude holčička, ale těsně před porodem se mi to zase změnilo. Takže si myslím, že to moc předtucha nebo intuince nebyla, protože se to hodně střídalo.
Naštěstí jsme žádnou preferenci neměli, takže jsme nebyli zklamaní, když na nás vykouknul 4kilový kluk jako buk 😀
No a pokud nám bude dáno a budeme mít další dítko, tak si nějak myslím, že to bude druhý kluk 😀

bobinna
4. bře 2008

no jo ale teď nemám vůbec tucha ale jak jsi psala že jméno pro holčičku jste vymysleli jenom abyste tam něco napsali tak my to měli úplně stejně 🙂

paolin
4. bře 2008

ja chtela prvniho klucinu a splnilo se to 😉 nechteli jsme si nechat rict pohlavi a ani to nebylo nakonec videt, takze to pak bylo uz uuplne jedno. i tak jsem si byla jista, ze to bude chlapecek 🙂
druhe bychom chteli holcicku, ale podrekl se nam doktor a bude to zase kluk, jako buk.
tak se pridavam do rad matek pluku 😀

marinka
4. bře 2008

Já jsem od začátku věděla, že to bude holka a byla 😵

bustik
4. bře 2008

Tak já si myslím, že budeme mít holčičku. Manžel by tedy raději chlapečka, ale i on tvrdí, že ví, že je to holka, a i mi to všichni tipují, ikdyž v tuhle dobu na mě ještě žádné příznaky vidět nejsou. Tak uvidíme 😀

lisounek
4. bře 2008

Holky taky se pridam, ja zase tusim, ze budeme mit kluka, uz od zacatku si to nejak prejeme (bracha ma dve holky a chlapecek v rodine by se hodil), ale na konec je to fakt jedno...byli jsme ve 13tt na UTZ a dokonce uz to vypadalo, ze to fakt chlapecek je (kluk se pry pozna driv), takze uz jen cekame na potvrzeni...ale nejak to citim,ze to kluk bude 😅 , tak schvalne pak dam vedet 😉

kamcatko
4. bře 2008

Ahojky...tak me vsichni tvrdili ze budeme mit kluka,ale ja vedela ze to bude holcicka a taky ze je... 😀

denses
4. bře 2008

Ahojky, ja jsem hned od zacatku mela predtuchu na kluka. 😵 Sice v druhem mesici se moje postava formovala tak, ze jsem si rikala, ze by snad mohla byt i holka, ale za dva tydny mi opet zestihlil pas, a pak aniz bych postavu sledovala, tak uz jsem mluvila na kluka. Na UTZ nic poznat nebylo, ale prcek delal silene nezbednosti, ze i manza rekl, ze takova holka se nemuze narodit...pak tedy kouknul na me a odmlcel se. 😅 No a uz dva tydny kvuli amnio vime, ze skutecne budeme mit kluka 🙂 Kdyz se geneticka ptala, jestli chceme vedet pohlavi, manzel rekl, ze ano kluka, tak se zasmala, ale druhy den se na tech urychlenych vysledcich proste prani potvrdilo. Ted jen nejak vybojovat jine jmeno, nez chce manzel...chce, aby se jmenoval po nem. 😒 Ja tvrdim, ze po nem bude mit prijmeni a to staci! 😉