Měnila jsme zubaře. Za výdej karty chtěl 90 Kč. Proč?

dadous
5. led 2011

ahoj, přešla jsem k jinemu zubaři a když jsem si šla k tomu prvnímu pro kartu, tak po mě chtěl 90kč, nevíte jestli na to měl narok ,nebo se nic neplatí? díkiy za odpovědi

cocoska
5. led 2011

ja bych se na nejakou kartu vyprdla. a automaticky sla k novemu.

florule
5. led 2011

ahoj, tak přítel teď taky měnil zubaře. Jeho předchozí mu dal výpis z karty a žádné peníze za to nechtěl. O ten výpis lze zažádat i u zdravotní pojišťovny.

j.a.n.i
5. led 2011

Myslím, že na to nárok měl, on je povinen ti výpis z karty udělat, ale může chtít uhradit náklady.

kikimaruska
5. led 2011

Já sem po stěhování měnila dost doktorů, vč.zubaře. Šla jsem k novému a ten si nechal sám kartu poslat, ke starému jsem ani nešla. Jen sem u všech platila 30 kč za prohlídku, když jsem šla poprvé. Ale jen na zě, za malého ne. A snad ze zákona se smí lékaři měnit každých pul roku...ne dříve.

lena27
5. led 2011

já měnila taky zubaře a o kartu se nestarala. buď si jí nechá poslat nebo ti založí novou. a u dětskou dr jsem měnila nedávno a taky si to vyřídili sami

kamusek
7. led 2011

Já jsem měnila zubaře v prosinci a nebyl celkem problém, sice jsem platit nic nemusela, ale zase mi stará doktorka nechtěla dát výpis až po tom, co nová doktorka zavolala k té staré a řekla, že si ho opravdu přeje. Nechápala jsem proč, na co jiného bych asi ten výpis měla? A může jí být přece jedno, ke komu přecházím ne? 🙂