Menstruační kalhotky. Jak jste spokojené?

helinkaaa
13. pro 2022

Máte někdo zkušenosti? Skutečně je to lepší než tampony a vložky?
Napište prosím jak jste spokojené. Za každou informaci budu ráda, ať vím, zda je pořídit.

Děkuji🎈

barasapo
13. pro 2022

Mně byly tampony vždycky nepříjemné a vložky jsem nějak přetrpěla. Takže pro mě jsou menstruační kalhotky celkem spása. Hezky sedí, nic se nikam nezařezává, neroluje, neposunuje. První dny je měním v polovině dne, mám strach, aby neprotekly. Ale asi by to zvládly celý den. A ani v nich nemám pocit mokra. Mám ecomodi a každý měsíc pořizuji jedny, aby to nebyl takový zápřah na peněženku 🙂

lennus
13. pro 2022

@helinkaaa Taky se na ně chystám, zaujala mě značka Modi bodi, kamarádky v okolí je chválí, dokonce jedna, která není vůbec bio eko jako já 😄

aspie83
13. pro 2022

@helinkaaa používám kalíšek a menstruační kalhotky a za mě super 😊 vyhovují mi Ecomodi a Dorina 😉 ještě mám doma LoveLuna a Snuggs, ale ty mi moc nesedly, mám je jako záložní 😁

ekou
13. pro 2022

Za mě spokojenost. Mám značku love luna (https://www.maluna.cz/?gclid=Cj0KCQiA4uCcBhDdAR...).
Kalhotky neprotekly, jen je potřeba jich mít více na výměnu ;). A kupodivu dobře drží i při cvičení

brambora28
13. pro 2022

Nejsem vůbec eko bio, ale kalhotky mám (Snuggs), taky jsem porizovala postupně. Ja teda hlavně z důvodu obrovských menstruačních bolestí, kdy jsem trávila hodiny na wc a spotřebovala tak X tamponu.. ale taky i trošku kvůli udržitelnosti.. A za me spokojenost velká! I když jsem je poprvé omylem vyprala v aviváži, což zpusobilo, že po 2hodinach protekly, po pár vypranich bez ní se ta ochrana vrstva obnovila a vše v pořádku. Teď jsem těhotná, ale předtím jsem nosila asi dvoje denně a na noc jedny, někdy jsem prevlekla i v noci. Mimo jiné se mi i trošku zmírnily menstruační bolesti. Byla jsem k tomu hodně skepticka, ale opravdu můžu jen doporučit. Už si to neumím představit a tamponem..

amantgris
14. pro 2022

Maximální spokojenost, používám je už téměř dva roky, mám BubuGau. Drží, nikde nic neškrtí, netahá, pocit sucha. Pro dceru je už mám nachystané taky.

handulkak
14. pro 2022

Já je mám jako pojistku. Zkoušela jsem jen je, ale úplně mi to nebylo příjemné. Ale jako pojistka v pohodě.