Metody k početí chlapečka/holčičky

anneli
25. čer 2009

Ahoj, plánujeme druhé dítko a rádi bychom páreček 😉 Docela by mě zajímalo, nakolik se u těch z vás, co už mají mimča, potvrdily tyhle dvě metody:

1/ četnost pohlavních styků - častá soulož = kluk, týdenní intervaly = holka (více info např. tady http://vimjak.cz/napady/jak-ovlivnit-pohlavi-di...)

2/ soulož před/po ovulaci - v den ovulace či těsně před/po = kluk, 3 a více dnů před ovulací =holka (více info např. tady http://sex.dama.cz/clanek.php?d=1090)

U nás se potvrdily obě dvě. Co u vás? 😉

liviky
25. čer 2009

no tak sem si to přečetla a nás to teda nefungovalo jak píší....častý sex chlapec?....hmmm u nás teda v obou případech holčičky 😀

anneli
autor
25. čer 2009

díky za reakci 🙂
takže zatím pade na pade, jak jinak co... 😀

crca
25. čer 2009

Ahojky,nám to teda šlo bez sexu a máme páreček,je nám 7týdnů 😀 berte to jako vtip,my jsme po umělém oplodnění,ale měli to být dva kluci a když ze mě vytáhli cácorku a řekli,že je to holka,tak jsem jim nevěřila 😀

anneli
autor
25. čer 2009

to muselo být překvápko 😀 takže už máte páreček, paráda...mrňata jsou kouzelná 😵 ale asi je to docela záhul, dvojčátka... 😝 tak hodně zdravíčka, ať pěkně rostete 😉

crca
25. čer 2009

Anneli,překvápko bylo,ale s tím záhulem je to taky pravda,i když ne každý den mají den D,zrovna dneska o nich ani nevím,už nejedli 4 hodiny a pořád spí a to jsem chtěla koupat 😀 ,ale já je nebudím aby jedli,oni si sami řeknou a někdy je zase den,že nedělám nic jiného než jídlo 😀 Matěj prospívá až moc a Michalka...,ta je po tátovi no,dlouhá hubená a může sníst kolik chce....

anneli
autor
26. čer 2009

to jsou zlatíčka 🙂 Michalka asi od mala drží linii 😀

jeudi
26. čer 2009

crca to delas spravne ze je nebudis na papani me to tchyne vycetla kdyz jsem rekla ze maleho v noci budit nebudu kdyz bude spat ze si rekne sam 😔

jeudi
26. čer 2009

juuu ale brisko si mela tada poradne jako ja ted 😀

sarkal
26. čer 2009

Ahojky-
Tak přidávám zkušenost...My máme chlapečka a stalo se to v měsíci kdy jsme měly sex všehovšudy 2x nebo 3x 😅 a zrovna v měsíci kdy jsem nějakou ovulaci vůbec nesledovala,pže sme oba s manžou měly hrozně práce...a zkrátka na otěhotnění jsme vůbec nemyslely,takže tak 🙂

sylvar
26. čer 2009

anneli, tak my 3měsíce souložili denně(teda krom ms) a zadařilo se někdy koncem září, kdy už jsme to nehrotili, chlap už prosil, kdy bude mít souložící volno 😀 a povedlo se

anneli
autor
26. čer 2009

sarkal, jo jo, mít jiné starosti pomáhá, člověk nemá čas řešit těhulkování a hned to jde 😉
sylvar, tak že by holčička byla díky zvolněnému tepu?? 😀

anneli
autor
26. čer 2009

tempu...

barmborka
26. čer 2009

Ahoj tak já to tedy neřešila ani nijak nepočítala.MM řekl děláme kluka a byl to kluk,u druhého děláme holku a byla holka jen u třetího se sekl dělal kluka a já dělala holku a byla holka 😀 😀 😀

anneli
autor
26. čer 2009

a pak prý že chlapi rozhodujou o pohlaví, omyl pánové... 😝 😀 😀 😀

uci
26. čer 2009

no u nas sa nic podobne nepotvrdilo, napriek castemu styku mame babu 😉
ta 2) ma ale logiku, len treba dat pozor na to, ze ked chces babu, tak po sexe ten 3. den pred ovulkou uz ziadny sex az po ovulke, lebo inak ti tam smykne ten rychly chalanisko 😀 a zase naopak, ked chces chalana, tak ziaden sex aspon tyzden pred ovulkou a potom jeden presne nacasovany cez ovulku (lebo inak tam ta baba uz moze cakat - to bol asi nas pripad)

egrzuz
26. čer 2009

Ahoj u nás se to taky povedlo, páreček 😀

Crca, já myslím, že na to příjdeš, že budeš děti budit v noci, aby se najedly , jinak se člověk nevyspí 🙂 Myslím, když se jedno probudí, tak potom probudit to druhé, taky jsem si myslela, že je to drsný, ale jinak to nešlo 😀
Tak a
Ať jsou hodný 🙂

natalia7
26. čer 2009

Prvniho mam kluka, vubec jsme ne planovali otehothet,sex jen par krat. Potom druhe dite bilo chtejne,a časty sex,a povedla se holka. Pak zase jsme ne planovali ditě,sex jen par krat, a zase kluk. 😉

anneli
autor
27. čer 2009

tak to vypadá, že teda metoda č. 1) moc nefunguje 😉 jako taky mi příjde logičtější ta druhá, navíc se trochu vylučují....
no uvidíme, jak se zadaří, jestli se povede klučina, manža by ho moc rád, i když z dcerky je unešený 😉

martinka79
27. čer 2009

U nás metoda číslo 2, jak tvrdí MM "jesně jsem věděl co tvořím. Nejprve holčičku a potom chlapečka." 😀 můj názor spíš druhá metoda zabírá u první jsme se mohli zničit jak moc jsme mimi chtěli a nic. najednou velká životní změna a šup jedno bleskové pomolivání v neobydleném bytě a bylo vymalováno. 🙂

crca
27. čer 2009

Egrzuz ahojky,když problém je v tom,že teda hodně většinou je první vzhůru Matěj a Míša spí a mám vyzkoušené,že když jí vzbudím na jídlo,tak stejně nic nevypije,prostě pusinku zavře a neotevřeš jí ani násilím a jak je rozespalá tak to už vůbec 😉 ,ale pak se nějak probere a zase pro změnu nechce spát,ale jelikož nemá hlad tak ani nejí a má to celé pak rozhozené 😒 ,ale je jasný,že pokud už spí dlouho tak je budím,zase aby jste si nemysleli,že když prospí půl dne,tak je nenechám najíst 😀 Anneli,někdy mě ta její linie už štve,jediná plná porce 120ml se u ní vypije v noci,asi jak je oblblá,tak to vycucne,ale je fakt,že jsem protáhla koupání a včera vypili oba 150ml,taky jedli až O půl druhé ráno 😀

ia.
27. čer 2009

ahoj holky, něco na tom bude, nám to nešlo asi 4M, tak jsem si na další měsíc koupila OVU test, teda pro zischr abych věděla, jestli ovuluju, no sexovali jsme pořád, ale když se mi ovu test ukázal jako pozitivní, tak jsme "zinteznivnili" a proto jsem očekávala chlapečka..no a taky ho máme 😀 druhé dítě bychom rádi holčičku, takže se budeme držet metody č.2 a sexovat tři dny před ovu....

markytkaaa
30. čer 2009

Známá fráze 🙂 je nám jedno jakého pohlaví bude druhé mimi, hlavně aby bylo zdravé 😵 😵 😵

neuspech
20. únor 2021

@ia. Dobrý den vyšlo vám to ?

lachtanice86
20. únor 2021

@neuspech je to blbost. My 2x sex v den ovulace a 2x holka

mimi1004
20. únor 2021

@neuspech Stačí se podívat paní na profil.

ia.
21. únor 2021

@neuspech ne😃máme dva kluky i přesto ze sex byl 3 dny před ovulaci