Metrový textil, galanterie. Neznáte dobrý e-shop?

blanka.k
16. led 2010

Ahoj,
nemáte někdo tip na dobrý internetový obchod, kde bych sehnala jednak pěkné bavlněné látky na povlečení, zavinovačku atd. a dále hledám nějakého prodejce nášivek (nebo nažehlovaček) s dětskými motivy. Látku hledám ideálně světle zelenkavou, jendobarvenou, šířky 220m, ale marně ☹ Ale uvítám i tipy na jiné hezké dětské motivy.
Dnes jsem se domluvila, že veškerý textil mi mamka ušije, ale ve vybraném obchodě přestali vybranou látku před pár dny prodávat a jinde hledám marně 😅 Stejně jako najít někde pěknou nášivku (na čelo mantinelu, rok zavinovačky,atd.), nějakého medvídka nebo podobně. Předem díky za tipy.

jijitka
16. led 2010

z vlastní zkušenosti nevím, ale přes vyhledávač jsem našla např.: www.cendulka.cz
nabízejí i látky s dětskými motivy a nažehlovací aplikace.

Jinak vím, že nášivky běžně prodávají v galanteriích.

blanka.k
autor
16. led 2010

Jitko - díky 😉 Já sjem právě prošla všechny možné galanterie v a metráže v Brně,ale v té šíři nic nemají a nášivky taky nic moc 😅 Ale už mi do IP přišlo několik tipů na prodejce na Mimibazaru a můžu prohlásit, dobrá věc se podařila, našla jsem tam u jednoho prodejce tu stejnou látku, a za nižší cenu. A jelikož potřebujji 35 metrů! tak každá koruna dobrá 😉 Takže mimibazar doporučuji a i nějaké ty aplikace za super ceny tam mají, já měla MMB zafixovaný spíš jako prodej nošeného věcí od dětí atd. takže touto cestou ještě jednou všem za tipy díky 😉 A jelikož hodně látek si pamatuji z obhlídky tady kamenných prodejen a stejné jsem viděla na MMB za poloviční cenu, tak doopravdy i na MMB mají kvalitní látky 😉

stresmenka
16. led 2010

blanka skús stoklasa cz je to veľkoobchod, ale dá sa kupovať v pohode aj bez živnosti ja si odtiaľ objednávam dosť. Je rýchli a som maximáááálne spokojná 😉

neurologia
17. led 2010

Ahojte baby,

mozno trochu od temy ...

chcela by som dcerke vysit kosielku na krst... viete mi poradit nejake stranky kde najdem nejake predlohy na vysivanie? (anjelikovia alebo nieco podobne....)
dakujem

stresmenka
17. led 2010
mmmk
17. led 2010

Neurologia, zkus se podivat do tohoto tematu https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

majka12333
15. kvě 2014

skuste Tkaczik.cz, spolehlivé, rychlé, levné

grandcorp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
grandcorp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz