Mezi nebem a zemí, pokec pro všechny s otevřenou myslí

tannawe
9. dub 2009

Januško, for you, for me, for everybody!!

😵

Jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí dveře...někdy vcházíme vědomě, jindy náhodně, každopádně tohle téma je tady pro všechny, kteří mají pocit, že ty dveře tam prostě jsou 🙂

A jinak o běžných radostech a strastech s našimi dětičkami, které nás pěkně školí 😵

tannawe
autor
8. čer 2009

A tenhle obchůdek mě nadchnul:
Tak se inspiruj...

http://www.nefertitis.cz/misky-kadidelnice/
http://www.nefertitis.cz/vykurovadla/
😵

tannawe
autor
8. čer 2009

A tohle si chci rovnou objednat 😀
http://www.nefertitis.cz/achatova-zvonkohra-zel...
Ty barvy...já ty kameny milujuuuuu 😅

tannawe
autor
8. čer 2009

Andy
http://ranovotny.rajce.idnes.cz/nas_domcek_a_za...
😵 😵
Fakt krása...jak dlouho vám to trvalo to vybudovat? 😕 😕 Já už pomalu propadám beznaději,kdy co a jak tam budu stíhat vůbec sázet atd.

androna
8. čer 2009

tanusko ty a propadas beznadeji 😀 😎 to ne.
ta zvonkohra je krasna.ono to chce nejaku na ten obluk na ruze.ale bude stacit nejake nerozbitna.taketo cennosti pri Danym radsi az odrastie.
tak domcek a prislusentvo sme kupili hotove.v zahrade bola iba skalka pred domkom vsade inde bolo pole.takze sme si nasadili stromceky.u tych to trva nez zacnu plodit.sme tu 2roky.a uz po roku sme mali pekny travnik a zeleninovu zahradku.skalku stale presuvam.je tam spusta krasny kyticiek,tak to presadzam tak aby to bolo co najviac bezudrzbove.oni to mali jak dochodci slepice,zajicky.pestovali brambory a cesnak.a skalka.no a my sme to museli skoro komplet popresadzat.ono staci si maknut 1-2roky na zahrade a potom to uz pojde samo.akurat sme museli zabudnut na chvilu na vylety a akcie.zahrada zabrala vsetok cas.
vsak dufam ze dorazis.no a potom si sem mozes prist na kyticky do vasej skalky. 😎 😵

tannawe
autor
9. čer 2009

Tak moje děti "vaří" kameny z mojí sbírky, to je tak rozkošné 😵 😀
Andy,dorazíme, ale teď jsem plánovaně zavalena prací neb čistě materialisticky uspokojuji svou touhu po "dokonalém" domečku! Takže se to nakupilo,ale jsem moc a moc ráda, že to tak je.
Zahrada bude spíš na mém muži, protože na něm je zcela vidět jak se na to klepe, takže já si nějakou malou část nechám na tu užitnou a zbytek uvidíme co a jak. Už jsme si ale říkali, že tam chceme Gingko bilobu a to určitě, to je nádherný strom. Ale nějak ho nemůžu sehnat 😅 😕

Jan,tak co už to dorazilo?? 😕

tannawe
autor
9. čer 2009

Tak jsem konečně našla i spirálu,která jakž takž vypadá... 😉

http://www.fengshui-interiery.cz/Product.aspx?i...

tannawe
autor
9. čer 2009

A mají tady i nějaké sady na rituální očištění prostoru...

http://www.fengshui-interiery.cz/Sortiment.aspx...
😉

tannawe
autor
9. čer 2009

Zaujalo mě...

Čistá kuchyň zvyšuje energii bohatství. V kuchyni musíme mít na paměti energii „Chi“, protože se zde setkávají dva protikladné elementy – voda (yin) a oheň (yang). Pro zvýšení pozitivního proudění „Chi“ máme v kuchyni čerstvé ovoce a květiny. Nejvhodnější umístění kuchyně je na západní straně, s tím, že umístíme kuchyňská kamna na jižní zeď.
Nesmí být viděna od hlavních dveří a pokud je, udržujeme dveře zavřené. Vyvarujeme se tím obezity a psychických problémů.
Kuchyň by měla být dobře větraná, osvětlená, prostorná a nejlépe v bílé barvě. Také se dobře hodí teplé barvy s detaily v zářivých barvách. Nábytek by měl být dřevěný nebo z imitací dřeva. Nejlepší je přirozené osvětlení a pro nejtmavší kouty umělá světla.

Kuchyňská kamna a myčka nádobí

Umístění sporáku a myčky nádobí je velmi důležité. Sporák by měl stát daleko od myčky, pokud lze tak na rozdílných stěnách. Pokud to nelze provést, můžeme problém vyřešit tím, že něco z kovu či dřeva dáme mezi ně, třeba kuchyňské hrnce. Také můžeme nad ně na zeď pověsit dřevěnou lžíci.

Sporák musí být umístěn tak, aby vstupní dveře do místnosti nezůstávaly osobě, která vaří, za zády. Pokud není možné, pověsme zrcadlo na stěnu nad kamny a to nám dovolí vidět co se děje za námi a tím zvýšíme úspěch a přijetí členů rodiny.

Kuchyňská kamna musí přesně fungovat a udržujeme je čisté. Sporáky ani kamna by neměla stát pod oknem a v rohu, protože to znamená zranitelnost v negativní energii. Též by neměly sousedit s lednicí, mrazákem a dřezem. Plynové sporáky jsou lepší než elektrické, protože ty ničí energii jídla.

Lednice

Pokud se budete řídit doslova radami Feng Shui, tak se nezapojujte do žádných diet, kde k úspěchu pomůže pouze prázdná lednice. Dobré Feng Shui v kuchyni znamená mít výborně zásobenou lednici potravinami a to v každou hodinu, po všechny dny v týdnu. Tradičně obsahuje urnu naplněnou rýží, kterou od pradávna dávají Číňané do kuchyně, aby se ujistili, že budou mít vždy co jíst.

Další rady:

Popelnice s odpadky a kontejnery s obsahem k recyklaci stavíme mimo náš zrak, abychom se vyhnuli nepříjemným pachům v kuchyni.

Zvyšujeme bezpečnost ukládáním nožů a jiných ostrých nástrojů do šuplíků, aby se nikdo nepořezal.

Často používáme všechny vařiče a trouby, které vlastníme, protože představují cirkulaci bohatství v našem životě.

Část k vaření a k úklidu by neměly sousedit, protože to může být škodlivé pro potraviny.

Zvyšujeme bezpečnost v kuchyni doplňky se zaoblenými hranami místo rohových.

Pověšené svazky cibule, česneku nebo pálivých papriček nejsou zvláštní dobrou předzvěstí, jak si mnoho lidí myslí, zrovna tak jako pověšené hrnce a pánve nejsou nejvhodnější.

tannawe
autor
9. čer 2009

A taky docela zajímavá stránka je tohle:

http://www.cakry.cz/Feng-shui-dum-a-byt/
😎

tannawe
autor
9. čer 2009

No tenhle "výrobek" mi přijde naprosto dokonalý 😀
http://www.minasgerais.cz/cajova-lzicka-6-ks-68...

tannawe
autor
9. čer 2009

A ještě se s vámi podělím o link na CD pro těhotné 🙂 😵
Tuhle hudbu jsem měla kdysi na kazetě /a asi bych ji ještě někde našla.../ a tak jsem ráda, že jsem ji našla i na CD. Je fakt krásná a pouštěla jsem ji Ellince,když byla v bříšku a pak i Zakymu a oběma, když se narodily a krásně se jim u toho spalo.
Teď jim většinou pouštím nějakou kompilaci Tai-či a Kailash Mandala a to je taky moc fajn. Většinou do deseti minut od zapnutí vytuhnou 😵 😉 ,ale uvažuji, že je třeba rozšířit repertoár ať je trochu změna, tak jsem fakt ráda, že to je i na CD.
Jedna "strana" byla taková "aktivnější" a druhá fakt relax a meditka. Doporučuju!

tannawe
autor
9. čer 2009

A kdo by chtěl ještě utrácet jako já 😀 😉 tak tady se dají koupit "elektronické" mandaly na vytištění pro děti i pro tvořivé ručky ostatních.
http://mandaly-shop.webnode.cz/mandaly/

j.a.n.u.s.
10. čer 2009

Tanusko, no jsem nadsena z tech odkazu....fakt dobry....moje kuchyn porusuje vsechna pravidla Feng-shui 🙄 , ty lzicky jsou naprosto dokonale, zvonkohru jsem videla na veletrhu a spiralu, tak nad ni jsem stala fakt hodinu a uvazovala jestli jo, nebo ne....pak ve vlaku jsem plakala, ze jsem ji mela vzit-no...pristi rok!
Jeste nic nedoslo....ze by to bylo na ceste zpet k tobe 😀 😀 😀

Tan...Tai-či a Kailash Mandala ...to muze byt zajimave....pohledam, asi to ale stahnout z netu nepujde, co?

Andri...preposlu Osud...asi vecer.Jsme opet clenove....

tannawe
autor
10. čer 2009

To jsem ráda, že se líbilo.
Januško...to mi neříkej ani ve snu, protože podací lístek mám stále v peněžence 🤐 a to bych tedy byla pěkně nespirituálně naštvaná, že to nedorazilo! No, nepanikařme, třeba dnes... 😀
Jinak ha ha...koukám, že včera link na tu hudbu nějak nedorazil co? 😀 napravuji...

http://www.relaxacnihudba.cz/music/relaxacni-hu...[id-CD48].html

Tam mají opravdu všechny možné druhy a jsou tam i podobné tomu co mám doma. Já tyhle CD už mám fakt letitá takže nevím zda se dají sehnat. Ale na youtube možná něco bude...
Já nestahuju 🤐 Kopírování zabíjí hudbu 😔 a mám ráda ten pocit, když si koupím originální CD...přijde mi, že tím člověk primárně dává najevo obrovskou úctu k těm, kteří do toho vložili svoji duchovní a duševní energii.
😅 takže tak 😀

Jinak Kailash Mandala - Clive Bell, Max Reed
T'ai Chi - Richard Hiebinger
Tak zkus kouknout, třeba něco vygůglíš 😉

j.a.n.u.s.
10. čer 2009

Jak přežít léto v Praze?

Jak přežít léto v Praze

tento článek je věnován všem těm úředníkům a zaměstnancům , kteří ještě nejsou za vodou, ani v Mexiku, a nezbývá jim nic jiného, než strávit léto v Praze

Už je to tady. Sluníčko svítí a v zimě a za deště pohodlné a útulné kanceláře/tedy jestli nepracujete u Američanů v oupnspejsu/ se stávají vězením. Dovolená je krátká a šéfové stále přísnější. Navíc jak je zvykem v poslední době v Matrixu, velký bratr vás hlídá. Kamery, elektronické brány, odposlechy a terminály jsou tu. Nikdo neunikne. Ale pořád ještě je jeden portál ven. Polední přestávka na oběd. Anebo snění o tom, že už je 1615 …A tady je řešení…

Dvě dobrá řešení přes poledne a dvě po práci. Takže po pořádku…

Varianta I denní
1200 hod - 1330
Náklady Kč 200,-
Čas 90 minut
Efekt – oživení na cca 3 dny

Rozvalím se na pohodlné židli, nohy si dám nahoru a civím před sebe. Před sebou úchvatné panorama Karlova mostu a Hradčan. Po klidné hladině Vltavy se líně pohybují bachraté parníky s povykujícími turisty, malé kocábky řízené našimi černošskými bratry/ mluví rodilou francouzštinou a angličtinou a rozumí i česky, což se dnes velmi cení/ , kachny honí v jarní náladě divocí kačeři a párek holubů si sedne těsně přede mne. Z levé strany krásně hučí v D-dur dvousetmetrový splav a zezadu lehce doplňuje šplíchání průplav pod Lávkou. Ostroh necelých pět metrů vyvýšený nad hladinu řeky přijímá energie alchymistů a architektů Karlova mostu, sílu živlů vody, vzduchu, země i ohně … Restaurace Lávka. Objednávám si drink a gulášovou polévku v chlebu, za což vše po hodince meditace, rozjímání, úchvatné podívané platím necelých 200 Kč. Plíce se mi rozevírají radostí nad přílivem čistého vzduchu ionizovaného kapkami vltavské tříště osvícené téměř tropickým sluncem májové Prahy a já jenom sedím… Jsem napojen, energizován, nasycen, osvícen a plíce mi zase fungují. Můžu se vrátit do temnot Matrixu, kde mám přežít ještě 1371 dní.

Varianta II denní
1200 – 1300 hod
Náklady Kč 50,-
Čas 60 minut
Efekt – oživení na cca 4 dny

Ležím na zádech a vnímám úžasné zvuky poledních zvonů katedrály sv. Petra a Pavla. Těžko můžu odhadnout odkud se linou léčivé tóny zvonů, ale jasně vnímám zemi pod sebou, nebe nade mnou a hojivé intonace prozpěvování špačků a drozdů, běhajících drze těsně okolo mne. Minuty spočinutí v nirváně končí a můj žaludek se hlásí o slovo. Otevírám zabalený oběd z Eupestu, firmy, která si získala svoje ostruhy při stravování vojáků Britského impéria v 19. století v koloniích Indie a Afriky a dneska dělá catering pro většinu úřadů v Praze. Nestydím se za to, protože kdybych seděl v nedaleké restauraci, tak za skromný oběd a jedno vyčichlé pivo zaplatím polovinu své denní mzdy … Areál Vyšehradu vzdálený 5 minut metrem a 10 minut pěšky z centru Prahy.

Varianta III odpolední
1615 – 2100 hod
Náklady Kč 150,- vstupenka na pláž, drink a něco malého k snědku
Čas 35 minut tam z Václavského náměstí metrem a pěšky – pobyt libovolně až do soumraku
Efekt – oživení na 1 týden

Trávník šimrá v poryvech svěžího vánku a já se probírám z lehké dřímoty zaslouženého odpočinku po celém dni v dusnu pražských ulic a kanceláří. Hostivařské jezero mírně ochlazuje jinak letně rozehřátý vzduch a já se rozhlížím po okolí. Naprosto nic nenaznačuje, že jsem jen 8 km od středu Prahy. Po jezeře se líně sunou lodičky. Občas pleskne dopadající kapr, kterému se zachtělo vzduchu. Okolo jezera se zelenají kopečky s lesíkem. Kousek vedle mne se zvedá úchvatná brunetka v nebeském šatě. Je nahá, jen na nohou má elegantní lodičky, to aby v plážovém baru byla IN. Jsme totiž v Hostivaři, na jedné z nejstarších naturistických plážích v Čechách.

Varianta IV flexibilní
15 minut od středu Prahy
Náklady – Kč 80,- za něco malého k snědku a drink, vstupné zdarma
Efekt – překvapení nad imaginací matrixu / pohodička taky/

Před mýma očima se těsně vyhýbají dva kolosální parníky a od přístaviště se odvazuje malý remorkér. Řeka tiše a klidně plyne a vedle mne v houpacích sítích se vyvalují dvě holky hádající se jižanskou američtinou. Oslnivě bílý písek mne hřeje pod nohama a africké motivy na židli mne tlačí do zad. Ještě že nad sebou mám stříšku z palmových listů a můžu očima spočinout na ladná těla hráček beach-volejbalu, jejichž svůdné křivky se chvílemi jakoby vznáší nad sítí, aby pak zapadly hluboko do písku. Ne, nejsme v Rotary klubu na březích Mississipi, ale v „tropické“ sekci pražských Žlutých lázní. Příznivé zrakové vjemy se mísí s vůní grilovaného masa v baru odnaproti a potěšením z toho, že celá tahle pohoda je jen kousek od mé kanceláře.

Vy, kteří jste úspěšní OSVČ, rentiéři, lobbyisti, a nezávislí odborníci mne prosím nekritizujte, protože jsem si stanovil a navrhuji málo ambiciózní cíle přežití. Já vím, že vy máte řešení lepší a exkluzivnější. Začnu s plážemi na Lhotě, Poděbradech, hausbótech a jachtách zakotvených na opuštěných ostrůvcích a zátokách na Orlíku a Slapech … S oduševnělýma blondýnkama, které zručně kuchtí na grilu právě chyceného candáta a minulý týden absolvovaly tantrický seminář na Skalce…Na své medové kůži má jen poslední modýlek etnické košilky, včera koupené v H&M.

A to ještě není zdaleka všechno …Už víme o pár kamarádech a kamarádkách, kteří si koupili historické mlýny u tajemných jezírek a rybníků, v nichž se můžeš skrýt před nediskrétními pohledy nic netušících vesničanů.

Ano, slovanské mýty a legendy ožívají, západní obchodní sítě prodávají etnické oděvy v letos módní bílé barvě a s výšivkama … A globální postmoderní pseudo-kapitalistické paradigma se hroutí .. nenechte se zhroutit s ním … V Českém království jsme vždy hroutitele režimů, říší a království nějak přežili …Hodně štěstí v tréninku survivalu přeje

Achaia
6/6//2009

androna
11. čer 2009

krasny den carodejky 😎 😵
sice u nas prsi,ale aspon mam konecne cas to vsetko docitat a napisat.manzel si vzal Danyho a jeli na vylet a ja mam iba Radimka,takze to je pohodicka. 😵
Tanusko na odkazy som sa divala,je to nadhera.ale budem nakupovat az urobime podkrovie.
co sa muziky tyka mam spustu relaxacnych cd a nic nestahujem.
ta stranka cakry cz je moja oblubena uz par rokov.podla nej som urobila v domceku feng shui usporiadanie.su tam skvele rady.
Jani na clanky nespecham,nestiham docitat ani to co uz tam mam.

androna
11. čer 2009

Jak porozumět dětem posunu
Ot.: Chápu, že děti posunu, které se narodily krátce po roce 2000, mají tenké opony, přesto mnohé ani nemluví, nebo jen málo, či se zdá, že jsou ve svém vlastním světě, ani nevěnují pozornost nebo se nesoustřeďují na to, co se děje v současném okamžiku. Okomentujete to?

KIRAEL: Děti narozené kolem roku 2000 jsou mocné energie posunu, mnohé z nich nemluví, protože vědí, že mají komunikovat beze slov či telepaticky. Bylo jim řečeno, aby přišly do zemské roviny, a že je to svět velkého posunu, přesto to nezapadá do jejich myšlenky toho, co je. Nechápou, že co se před posunem může stát, my, lid, musíme tu cestu vykonat.

Jejich mozek mluví s vašimi mozky, ale nedostávají od vás odpověď, takže jsou frustrované. Nechápou, že je neslyšíte. Když s nimi mluvíte, poslouchají vás co nejpozorněji, ale pokud nemáte říct něco zajímavého, odejdou nebo se "vypnou". Tudíž pokud jejich učitelé učí způsobem, jakým učili vždy, budou mít problémy přimět tyto děti k pozornosti. Můžete si myslet, že učitel říká něco
zajímavého, ale děti si to nemyslí. Učitel musí mluvit k dětem na jejich úrovni chápání. Ti, kdo tyto děti znají, budou muset promluvit s učiteli a říct jim, že s těmito dětmi musí komunikovat speciálním způsobem a musí zjistit, co tyto děti upoutává. Jindy, kdy se tyto děti zdají být "mimo", jsou jednoduše zaměstnány jinde, a co vypadá jako lelkování, ve skutečnosti je, že dítě komunikuje s
neviditelnou energií.

Tyto děti se také zdají být "mimo", protože jsou hluboce zapojeny do svých tvořivých snah. Když většina z vás začne tvořit, okamžitě to chcete odložit a udržet v soukromí. No, tyto děti se za své tvořivé snahy stydět nebudou. Místo toho se do toho ponoří tak hluboce, že se zdá, že jsou ve svém vlastním světě, a ony jsou. Například když provádí automatické psaní, ačkoliv jejich oči jsou otevřené, komunikují na jiné úrovni vědomí. To je jen několik důvodů, proč se zdá, že tolik těchto dětí nedává pozor, či čučí do blba, chcete-li.

Ot.: Jaký je nejlepší způsob komunikace s těmito dětmi?

KIRAEL: Pokud chcete komunikovat s těmito dětmi, buďte upřímní. Řekněte jim, že je zatím nedokážete pochopit, ale pracujete na tom. Požádejte je, aby s vámi mluvily, a řekněte jim, že je budete poslouchat ať se děje, co se děje. Když vám řeknou, o čem mluví, poslouchejte a pak s nimi mluvte na jejich úrovni, a tím myslím, že byste měli mluvit ze svého srdce. Když mluvíte s těmito dětmi na jejich úrovni, budou reagovat radostně a vy budete vědět, že jste uspěli. Když se dostanete do konverzace s těmito dětmi, musíte protrhnout osnovu odporu, aby láska proudila mezi vámi volně. Zprvu pocítíte trochu odporu, asi v polovině tohoto procesu, ale když tu lásku trochu potlačíte, bude plynout přímo k jejich srdcím a budete schopni slyšet, co děti říkají.

Zaprvé a především, tyto děti chtějí, aby jim někdo říkal pravdu. Když řeknete: "To bylo skvělé, Pepo," nebo "To bylo perfektní, Pepo," a nemyslíte to tak, budou vědět, že nemluvíte pravdu, a nebudou vás poslouchat. Tyto děti přemýšlí konceptuálně, jako by byly dospělé, ale nejsou schopné vyjádřit koncepty slovy, takže budou znít jako děti. Jste před-posunové energie a tyto děti s vámi nechtějí reagovat, protože nemohou pochopit, co říkáte. Většina dospělých těmto dětem říká: "Nejsi roztomilý?". Již to nechtějí slyšet. Místo toho chtějí říct: "Podívej se do očí. Mají nádherný odstín fialové." Zdůrazněte o nich něco jiného. Mluvte o jejich oblečení, pokud se sami oblékly.

Když s těmito dětmi mluvíte a nejste na jejich vlnové délce, "vypnou". Poznáte, když je ztrácíte, protože když se jim podíváte do očí, uvidíte ten skleněný výraz. Nemůžete to přehlédnout. Když se to stane, přestaňte a změňte téma. Přimějte je se opět soustředit a dejte jim pusu. Mají rády, když dostávají pusu.

Tyto děti přišly na svoji cestu ve víře, že tento svět je pro ně připraven. Nebyl. Mnohé z těchto dětí je odpojených od cesty duality. Když se spojí s touto rovinou vědomí, myslí si: "Ach můj bože, odpojit," a odpojí se. Právě teď je jejich cesta soustředěna na mentální tělo a mohou se odpojit od této roviny vědomí stejně snadno, jako se na ní mohou napojit. Teprve začínají tuto rovinu vědomí chápat, a když ji pochopí, okamžitě přejdou na oněch 35-40 procent mozkového výkonu a hned z ní nevypadnou.

Bohyně světla, což je o nejvyšší mluvené pravdě, je v cestě těchto dětí důležitá. Máte zodpovědnost tyto děti políbit a říct jim, že vše je v pořádku, a že svět pro ně prostě není připraven. Postavte se a uznejte tyto děti, protože se na vás budou muset obrátit, pokud je jejich rodiče nebudou poslouchat. Jako bohyně světla buďte připraveni sdílet s nimi lásku. Nemáte žádnou omluvu tak
nečinit. Otevřete své srdce a zůstaňte v pravdě. Tak dostanete všechny tyto děti do této cesty posunu.

Snažte se
co nejlépe pochopit, co tyto děti říkají, když s vámi komunikují, ať již svým hlasem, nebo prostřednictvím jejich umění nebo jiných snah. Pokud věnujete čas poslouchání, co říkají, a bude reagovat ze srdce, uspějete v každé komunikaci. Ve velkém posunu s nimi budete mluvit telepaticky, a ony budou rozumět.

Ot.: Mnohokrát, když jsem své dceři položila otázku, neodpověděla ústně, a když říkám: "Proč mi neodpovídáš?", říká: "odpověděla jsem". Mám s tím malý problém, protože nechápu, co se mi pokouší říct, a říká mi toho hodně.

KIRAEL: Musíte se naučit s ní komunikovat. Kolik jí je let?

Ot.: Třináct.

KIRAEL: Vaše dcera vám říká, že se musíte naučit s ní mluvit. Chce, abyste se na ní při mluvení dívala a zírala do jejího třetího oka, abyste slyšela, co z něj vychází, protože tam je skutečná pravda. Budete zkušebním případem, protože se budete učit, jak mluvit s těmito dětmi tak, že se naučíte mluvit se svoji dcerou. Neříkejte jí, že to je důvod, proč to děláte, protože komunikace okamžitě ukončí. Pokud nejste připraven komunikovat s ní na její úrovni, půjdete do této cesty a odrážet se, a ze své dcery nedostanete nic. Tyto děti jsou trpělivé. Chtějí komunikovat svým způsobem, pouze když jste připraveni.

Cvičte podle cvičení zmíněného dříve. Projděte osnovou odporu a dostaňte se do srdce své dcery a poslouchejte. Tak začnete tam, co jakékoliv takové dítě zajímá. Když budete poslouchat jejich slova, nebudete poslouchat nic, ale když se dostanete do jejich srdce, pak zjistíte, co se vám pokouší říct. Dostaňte se do jejich srdce několikrát, a ony tuto srdeční energii k jejich mozku pocítí, a jejich slova budou odpovídat tomu, co je v jejich srdci. Uslyšíte, co tyto děti opravdu chtějí. Vědí, že jejich omni mozek a lokální mozek jsou odděleny, ale také vědí, jak je dát dohromady. Vím, že vaše dcera měla nějaké zdravotní problémy a tvrdě bojovala, aby se sem dostala. Když lékař udělal ten rentgen jejího mozku a ta skvrna, která tam byla, byla pryč, lékaři si pomysleli: "Ach, to musela být skvrna na snímku". Nebyla to skvrna. Byl to rakovinový nádor a již tam není, protože vaše dcera si ho z mozku vymazala. Tak moc chtěla zůstat zde na této cestě. Nemusíte ji o tom říkat. Nezajímá ji to. Jen se sem chtěla dostat, a nyní, můj příteli, se k ní dostanete mluvením ze svého srdce do jejího. Třináct není příliš vysoký věk.

Ot.: Jaký je nejlepší způsob zavést u těchto dětí posunu Signature Cell Healing?

KIRAEL: Tato cesta posunu bude o moci Signature Cell Healing. Ne všichni tomu tak říkají, ale poznáte to, když to uvidíte, protože to vše bude o lásce. Tyto děti posunu znají Signature Cell Healing lépe, než vy. Je zkrátka neví, že to mají nazývat Signature Cell Healing. Během léčby vám řeknou: "Vaše ruce jsou špatné. Dejte ruce sem. Dejte je tam." Poslouchejte je. Děti posunu budou vašimi vůdci na konci procesu posunu, díky jejich znalosti Signature Cell Healing. Pamatujete, když byl váš syn malý a vstal a vztáhl k vám ruce a vaše bolesti hlavy byly pryč? No, zná Signature Cell Healing. Pokud si to nemyslíte, přiveďte ho ke kočce nebo psu, který se necítí dobře, a dívejte se, co bude dělat, jak zvíře drží a kam dává své prsty. Ne všechny tyto děti dospějí ve veterináře, ale vědí, jak dělat veterinářskou práci. Děti posunu jsou na perfektní cestě. Jsou v souladu, tak mocné. Jejich omni mozek pracuje v této cestě. Máte omni mozek také, a pokud nepracuje, pak poslouchejte, co tito mladí lidé říkají. Provedou vás celým procesem. Když máte 6 leté dítě, které vám chce něco říct, poslouchejte ho. Nemusí být schopné sdělit to tak dobře, jak by chtělo, ale pravděpodobně mu to půjde lépe, když ho za to pochválíte. Když se ho zeptáte na léčení, řekne vám přesně, kam dát ruce. Bude vědět, kdy klín jeho prarodičů neléčí, a bude vědět, co udělat, aby
se to napravilo. Řeknete: "Páni, kde ses to naučil?" Pamatujte, tyto děti fungují z jejich omni mozku, a to dělá léčitele Signature Cell. V podstatě můžete hláskovat Signature Cell Healing jako OMNIBRAIN.

Ot.: Mám přítele, který objevil, že u jistých mladých Jihoafričanů HIV zázračně zmutovat a zmizel. Je to dovednost, kterou tyto děti v současné době mají, a budou mít po posunu?

KIRAEL: Nyní tyto dovednosti praktikují. Jisté děti, které měly naplno propuknutý AIDS, a bylo zjištěno, že tato nemoc zmizela, jsou děti posunu, které nechtějí mít nic společného s cestou AIDS. Přišly do této roviny vědomí, aby prověřily cestu a pak se odtud v pořádku dostaly. Takže si naprogramovaly tuto cestu, aby dostaly AIDS, ale pak zjistily, že se jim tu líbí. Pomyslely si: "Páni, to je opravdu skvělé". Takže ten gen vypnuly. V Signature Cell Healing se naučíte o vypínání a zapínání genů a dalších takových věcech. Jsou to věci, které může dítě posunu dělat. Některé z těchto dětí vyřazují gen AIDS zcela a některé ho vypínají dostatečně na to, aby vám poskytly něco, s čím můžete pracovat. Jejich cesta šokující. Budou vás učit, jak vypnout geny rakoviny, AIDS atd. Nicméně než k tomu dojde, bude to chvíli trvat. Některé z těchto dětí přijdou na cestu se všemi druhu abnormalit, u kterých jednoduše vypnou gen, a to dostane celou cestu na oči veřejnosti.

Ot.: Myslíte si, že tyto děti posunu by měly být v oblasti medicíny, nebo bude to vůbec relevantní?

KIRAEL: Dobrým místem pro tyto děti je začít v alternativní léčbě. Naučí se Signature Cell nebo nějakou jinou alternativní léčebnou metodu. Mnohé z nich ani neví, že používají své léčebné schopnosti. Jen vědí, že se mohou uzdravit. Jednoho dne jsou nemocné a apatické, a druhý den jsou silné a připravené na cestu. Nejsou si vědomi toho, co udělaly, když to udělají. Příště budete mít příležitost setkat se s jedním z těchto dětí, které mělo spalničky nebo nějaký jiný druh nemoci, říct mu, aby nemoc vypnulo, a sledovat, jak rychle bude to dítě léčit.

Ot.: Jaký je nejlepší způsob komunikace na dlouhou vzdálenost s těmito energiemi posunu?

KIRAEL: Někdy si schrupnete při sledování televize, a slyšíte hlas, u kterého si myslíte, že je z televize, ale nejste si jisti, protože se nacházíte v té éterické zóně. No, možná opravdu komunikujete s dítětem z Afriky, které se dostalo do vaší osnovy. Mohou se dostat do vaší osnovy kdykoliv a odkudkoliv, a znají řadu způsobů, jak to udělat. Někteří z vás si myslí, že začínají bláznit,
protože mají myšlenky, které zdá se přichází odnikud, a to o věcech, jako léčení. Tyto myšlenky mohou celkem snadno pocházet od jednoho z těchto dětí posunu. Mnoho z těchto dětí komunikuje na dlouhou vzdálenost právě teď tím, že se napojí na všechna čtyři těla, což jim umožňuje napojit se na všechny ty úrovně vědomí (fyzickou, emocionální, mentální a spirituální). Sledujte médium, když pronáší modlitbu, a pochopíte, že se modlí ze všech čtyř těl. Ví, že se napojuje na všechny tyto úrovně vědomí. Cvičte meditací, a pak poslouchejte, a když uslyšíte hlas, bude to, jakoby ten člověk byl hned vedle vás. Mluvte s tím hlasem. Ptáte se: "Co když hlasu nerozumím, protože mluví neznámým jazykem?" Jaký jazyk slyšíte je irelevantní. Mluvíte se svým tělem a vaše tělo mluví s vámi, avšak jazyk, ve kterém komunikujete, není angličtina. Vaše buňky nemají ústa. Mluví tichým jazykem. Jedním ze způsobů, jakým s vámi vaše tělo komunikuje, je to, že vám poskytuje bolest, abyste mohli napravit to, co tu bolest způsobuje. Když neopravíte. Co bolest způsobuje, vaše tělo vám poskytne větší bolest, a pokud stále nepochopíte, co říká, jednoduše tu bolest zintenzivní, dokud nezjistíte, co se vám pokouší říct. Ke konverzacím dochází nyní všude kolem vás, a nejsou všechny ve vašem jazyku. Jděte do éterického přediva a mluvte s těmito dětmi posunu. Jsou v éteru a právě nyní si s vámi hrají. Poslouchejte je. Pokud nerozumíte, co bylo řečeno, otevřete své srdce a nechte je vás cítit. Pokud vás mohou cítit, zpomalí svoji konverzaci a pak ji převedou do vašeho rodného jazyka.

Ve vašem případě je celá cesta zaměřena na tyto děti. Budete s nimi pracovat a nyní je vhodná doba začít, protože vás většinu času potřebují. Neotřásejte jejich světem. Nedobírejte si je. Poskytněte jim svobodu těšit se z cesty, kterou v této době provádí. Překvapí vás, až nadejde čas, a pustí se na cestu lásky, jak ji znají.

Ot.: Uvažoval jsem o soutěži v básnictví, abych tyto děti přitáhl, a rádych znal váš názor jak tuto soutěž strukturovat.

KIRAEL: Abyste zaměstnali děti posunu, musíte přijít s novými myšlenkami, věcmi, které jste si neuměli představit, že umíte. Nemůžete těmto dětem dát něco známého, protože si budou myslet: "Co s tím k čertu budu dělat?" Tyto děti hledají expanzivní zkušenosti. Najděte něco, co jim dává smysl, a zajistěte, že vítězem bude každý. Dejte každému dítěti dárek a vyberte něco, co zaujme jejich mysl tím nejexpanzivnějším způsobem. To není zrovna jednoduché. Když se zeptáte rodičů, co by se jejich dítěti líbilo, řeknou: "nevím. Nelíbí se mu nic." Měli byste se zeptat dítěte z vašeho srdce do jeho srdce, co ho zajímá. Tyto děti posunu vám řeknou přesně, co chtějí.

Závěrečné prohlášení

Buďte si vědomi těchto dětí posunu. Až příště nějaké uvidíte, dívejte se mu do očí a pak sledujte energii k srdci tohoto dítěte, a vnímejte jeho nástup do této cesty. Budete vědět, že tyto bytosti mohou dělat kouzelné věci. Mohou vypnout gen, telepaticky komunikovat a mnohem, mnohem víc. Jsou to géniové podle všech měřítek. Jsou tak vysoko nad většinou z vás, že se nikdy nechytíte, vyjma toho, když budou vědět jak zapnout vaše světlo a přivést vás na svoji úroveň. To je také jedna z jejich cest.

Bůh vám žehnej

Omni mozek, nazývaný také mozek 90%, je část mozku, o které vědci říkají, že nepoužíváme. Tam je uložena většina našich vyšších znalostí. 10% mozek je také známý jako lokální mozek a je částí mozku, kterou používáme v našem každodenním životě, abychom se zarovnali a pochopili vědomé myšlenky nebo definované zkušenosti. 10%, či lokální, mozek nás omezuje na třetí dimenzi. Prosvícený je slovo, které vymyslel mistr Kirael. Znamená být naplněn světlem. Osnova jsou vlákna různých úrovní vědomí, dosahující k definovaným stavům vědomí nebo evolučním myšlenkám.

androna
11. čer 2009

a tato stranka ma uplne nadchla.
http://www.diksa.org/duchovnizakony.htm

tannawe
autor
11. čer 2009

Andy zajímavý článek 😕
To se k vám moc těšíme až ošmírujeme feng shui u vás!! 😵 Jinak tady byla úžasná bouřka! A já zrovna řídila 🙄 😀
Včera jsme jeli s dětma metrem za Ráďou do práce a v noci oba dva chrchlali, pokašlávali, posmrkávali a já zrovna přišla kolem dvanácté domů,no to byla fakt noc hrůzy 😀 😖
Máte nějaký tip na imunitu /kromě kojení tedy 😀 😉 /,co bych jim mohla dávat?
Ráda bych je nějak posílila nebo tak... 🙂

androna
11. čer 2009

tann od weledy rakytnikovy sirup nebo stavu. 😵
prave som na brane nakupila latkove plinecky 😵
a ty mas taky RAďu? 😉

musko
11. čer 2009

tann - Imunoglukan sirup aj pastilky pre deti z Lekárne.
Andri - pekná stránka 😉 A daj vedieť, ako si bola spokojná s tými plienkami, nech doplním výbavu
😵
Vám tu šmírujem 🙂

tannawe
autor
11. čer 2009

Jéé jste byly rychlé 😵 Píšu si...o tom sirupu od Weleda už jsem uvažovala. Tak na to jdu kouknout...mohli by to mít všechno po kupě na lékarna.cz ať to tam můžu namrskat všechno naráz 😉
A díky!!
Musko,jejej máme taky šmíraky jo? 😀 😉
Mě jen trápí, že nějak nejsem schopná přinutit Zakyho, aby se vysmrkal. Už jsme mu to ukazovali ze všech možných úhlů, Ellinka dělala figuranta, foukali jsme do peříčka a já nevím co všechno,ale smrkat ne. On si utře nos,ale tím to končí.
Zakouše už podezřívám, že chytil rýmu schválně, protože příští středu máme jít na očkování 😀 😝 no nic...jsou to péra... 🙂

androna
11. čer 2009

musko 😵 😵

j.a.n.u.s.
11. čer 2009

an...krasny, kirael je fajn....rakytnikovy? neni to slovensky? a jinak v cestine?

tanusko....pikovit sirup-moooc dobry!

Bych tu chtela dat nejaky moudro, ale nic me nenapada...jsem vypnuta, anebo prepnuta???? 😀

Jen vam napisu jak krasne funguje Vesmir, tanuska mi poslala satecky pro El....mimochodem jedny z mnohych byly zelene.....

Ale od zacatku, pred casem jsem koupila El klouboucek, takovy jako za starych casu(jeste pred komunistama), vzadu maslicka, no roztomily to je....ale zeleny....pro me krasna barva, ale vecicky na holcinu v tehle barve o nicem! No a oho, pozadala jsem o satecky v zelene presne ke kloboucku.....no a prisly, dekuji Tanusko moje mila!

Musim se zminit o energii....rika se, ze strach pritahuje energii podobneho druhu....
Jak se k nam Bobo nastehoval(slysel, ze Karvina je mesto prolezle kriminalnikama), a mel STRACH, ze mu ho nekdo ukradne, a kazdy vecer koukal pres zaclonu, jestli tam teda je.....presne za tyden mu ukradli SPZ!

Na zacatku mesice dostal "peknou" vyplatu....furt mluvil o tom, ze ji nesmime celou utratit, ze bychom si meli davat pozor a bla bla bla....dneska mu ukradli penezenku s doklady a 2000,-penezy....mnoooooooo, krasa.

Me se taky zuzuje casovy interval mezi tim co si preji a co dostavam! Tan.... 😉 (akurat u me je to v pozitivu)

Takze babusky, bacha na to-co si prejeme, bo se nam toho zarucene dostane....at uz driv, nebo pozdeji!

j.a.n.u.s.
11. čer 2009

sorry, dodatek...Bobo koukal na auto!

androna
11. čer 2009
tannawe
autor
12. čer 2009

Dobré ráno...dneska byla noc už klidnější,ale zdálo se mi spousta podivných snů, až lehce bizarních bych řekla 😅
Dětičky mají rýmu opravdu takovou jakou jsem u nich ještě nezažila. Musím popřemýšlet kde soudruzi z NDR udělali chybu 😀 😔
Bylo to jako za starých časů. Postýlku vedle postele,a ráno návštěvníček 😵 ,ale aspoň jsem se vyspala.
Dnes nabíhám do lékárny a žádám přírodní léčiva na rýmu, to jsem zvědavá co dostanu...a taky v DM koupím tu Weledu, tam jsem to tuším viděla.
Počasí mě poslední dobou nějak nenechává v klidu. Včera ta bouřka byla až taková zlověstná, jak lítaly větve, déšť bičoval auto... 🙄
Každopádně jsem byla ráda, že sedíme v autě... 😀

Januš, tak ty sis objednala zelené šatečky a Tanuška poslušně šla viď a zabalila 😀 to je tááák krásný. Zajímavé na tom je, že já jak jsem to balila tak jsem si říkala, jestli zrovna tyhle šaty nejsou moc velké! A nakonec jsem je tam stejně dala. To asi do mně dloubnul Vesmír, no tak dělej dělej dávej to tam.... 😎
Ha ha a pak že to nefunguje, já vám dám 😀 😝

Tajemství je právě o tom, že co si "objednáš!!" to dostaneš a bohužel funguje to na oba směry jak positive tak negative!
Takže fakt obezřetně volit co vlastně objednáváme. 😵
A Januš jsem zvědavá na vývoj! 😉 😀

j.a.n.u.s.
12. čer 2009

an...aha 😀 ...jeste jedna vec, muze ho uz El? Neni tam od 3let?

tan....napis pak cos dostala na tu rymu...rada se poucim...

Do Opavy nejedeeeeem....v tomto se muzu na Boba spolehnout, ze se mu nemusim bat rict pravdu ...

Vcera se me pta...:"Chce se ti do Opavy?"...normalne na tvrdo takhle...ja na to:"Ani ne, vis a maji tam rybnicek, a sikmy beton....a me se fakt nechce za El litat mezi rodinou(bo ty troje narozky se slavi)....atd., atd."
A on uplne v klidu, ze to chape, a ze tam nemusime jet a ze se uvidime v pondeli vecer....dobry ne?

Takze si udelame weekend jenom s malou......jako za starych casu. 😎 ...asi ZOO...

ad vyvoj....to je primo evoluce!!!!! I kdyz toho Darwina moc nemusim 😔

tannawe
autor
12. čer 2009

Jan...no já úplně hořím zvědavostí 😀 koho asi potkáte v ZOO? 😵 🙂 opičáka?
Ha ha...
Hele zrovna zmenšuju fotky a hodím na modrou střechu, jak nám to roste 😵 😵 😵

tannawe
autor
12. čer 2009