Mezi nebem a zemí, pokec pro všechny s otevřenou myslí

tannawe
9. dub 2009

Januško, for you, for me, for everybody!!

😵

Jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí dveře...někdy vcházíme vědomě, jindy náhodně, každopádně tohle téma je tady pro všechny, kteří mají pocit, že ty dveře tam prostě jsou 🙂

A jinak o běžných radostech a strastech s našimi dětičkami, které nás pěkně školí 😵

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

kdybyste nektera mela zajem...
www.osud.cz

tannawe
autor
6. kvě 2009

No o té esoterice jsem neměla tušení, to je tím, že nemáme televizi, tedy máme přístroj, nemáme žádné programy 😀 😅 a koukám jako blázen, že tady bude Masaru Emoto! Andronko to je ten s tím pokusem jak jsem psala i na AP - voda - láska - no tak to je úžasné.

Děti teď usnuly, tak se jdu podívat na ten Osud 😵

androna
6. kvě 2009

ja som si toho veletrhu vsimla ako reklamy na osudu.no a hlavne tam bude i biostyle a budu tam i latkove plenky tan 😵
ja tam totiz kazdy rok chcem a este som sa tam nedostala. ☹ nenasla som este spriaznenu dusu,co by tam sla so mnou.i ked tentokrat sebou jednu dusicku vziat musim Radimka. 😵 😵

tannawe
autor
6. kvě 2009

Andy látkovky jo? 😵 🙄 a biostyl? Sákra, to abych začala šetřit ne? 😀 ale určitě tam budou mít třeba i feng-shui fontánky ne? Já bych si nějakou moc ráda koupila...to by bylo super, tak to můžeme prubnout /ale já tedy vyrazím jedině bez dětí/

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Holky, my tam jedemeeeeee!
Pak jeste upresnim, myslim, ze prisel cas naseho Big Shledani 😵

tannawe
autor
6. kvě 2009

Wow...si nemám ani co otevřít 😀 na oslavu life setkání a manžel je zrovna pryč...to budu koníkovat snad do rána 😉

tannawe
autor
6. kvě 2009

januš...no koukám na tvoje alba!!! Mazeeec!!! 😵 😵 Kočka jedna! 😎

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Tanus 😵 ....at me nemines na veletrhu 😀 ...skutecnost je jinaaaa 😀

tannawe
autor
6. kvě 2009

Ha ha...tak to abychom si daly poznávací znamení ne? A nebo ještě lépe...duchovní cvičení najdi Tan a Jan v tisícovém davu 😀 😎 😉 to bude nářez 😉

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Ja tez neberu El...jenom Bobo tam bude se mnou....potrebuju nove kameny na cakry-snad nejake najdu!
Tan-tebe najdu i poslepu 😀

tannawe
autor
6. kvě 2009

Jan 😀 tož po hmatu bys to měla snadné 😉 naše poznávací znamení je jasné 😅 😉 😀 jééé kameny, děti mi jich tolik někam poschovávaly, já ti říkám něco je ve vzduchu... 😵 dneska asi půjdu spát s krystalem, když je manžel pryč, akorát už tam mám dva podnájemníky 🙂 tak snad se ještě někam vejdu 🙂

tannawe
autor
6. kvě 2009

Tak jsem si stáhla ten letáček a vypadá to tedy náramně...já bych moc ráda šla na toho Masaru! 😵 a Jan vy si dáte jeden den nebo všechny tři?

androna
6. kvě 2009

devcatka no by som tam tiez rada sla bez deti.no ale kojenatko dlhsie nez 3hodky bez mlicka nevydrzi.idem sa pozriet na ten ich program.muzstvo mi uz spi.

androna
6. kvě 2009
lentilka11
6. kvě 2009

O DĚTECH

A jedna žena, která držela v náručí nemluvně, řekla: Promluv k nám o DĚTECH.
A on pravil:
"Vaše děti nejsou vašimi dětmi. Jsou syny a dcerami Života, toužícího po sobě samém.
Přicházejí skrze vás, ale ne od vás.
A třebaže jsou s vámi, přece vám nepatří.
Můžete jim dát svou lásku, ne však své myšlenky, neboť ony mají své myšlenky.
Můžete dát domov jejich tělům, ne však jejich duším, neboť jejich duše přebývají v domově zítřka, který vy nemůžete navštívit dokonce ani ve svých snech.
Můžete se snažit být jako ony, nepokoušejte se však učinit je podobné sobě.
Neboť život nekráčí zpět a nezastavuje se u včerejška.
Jste luky, z nichž jsou vaše děti vystřelovány jako živé šípy.
Lučištník vidí na stezce nekonečna terč a napíná vás svou silou, aby jeho šípy letěly rychle a daleko.
Ať napínání rukou Lučištníka je pro vás radostí. Neboť jak miluje šíp, který letí, tak miluje také luk, který je pevný."

Chalíl Džibrán; PROROK

lentilka11
6. kvě 2009

O POZNÁNÍ SEBE SAMA

A jeden z mužů řekl:
Promluv k nám o POZNÁNÍ SEBE SAMA.
A Mustafa odvětil:
"Vaše srdce v tichu poznávají tajemství dnů a nocí. Ale vaše uši žízní po hlasu poznání vašeho srdce. Chtěli byste ve slovech poznat to, co jste vždycky znali v duchu.
Chtěli byste se dotknout prsty nahého těla svých snů.
A je dobře, že to chcete.
Skrytý pramen vaší duše musí nutně vytrysknout a se zurčením spěchat k moři.
A vašim zrakům se odhalí poklad vašich bezedných hlubin.
Ale nehledejte váhy, které by zvážily váš neznámý poklad.
Nepokoušejte se měřit hloubku svého poznání tyčí nebo olovnicí.
Neboť vy sami o sobě jste bezmezným a nezměrným mořem.
Neříkejte: "Našel jsem pravdu", ale raději řekněte: "Našel jsem jednu pravdu."
Neříkejte: "Našel jsem cestu duše", raději řekněte: "Potkal jsem duši, kráčející po mé cestě".
Neboť duše kráčí po všech cestách.
Duše nekráčí přímočaře, ani neroste rovně jako rákos.
Duše se rozvíjí jako lotos s nesčetnými plátky svého okvětí."

Chalíl Džibrán; PROROK

lentilka11
6. kvě 2009

O MANŽELSTVÍ

Potom znovu promluvila Mitra a řekla:
Co nám povíš o MANŽELSTVÍ, mistře?
A on odpověděl:
"Spolu jste se zrodili a spolu buďte navždy.
Buďte spolu, dokud bílé perutě smrti nerozpráší vaše dny.
Buďte spolu i v mlčenlivé paměti boží.
Ale ať jsou ve vaší pospolnosti prostory a nebeské vánky tančí mezi vámi.
Milujte se navzájem, ale nečiňte si z lásky pouta:
nechť je láska spíše mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší.
Plňte si navzájem číše, ale nepijte z jediné číše.
Dávejte si navzájem ze svého chleba, ale nejezte vždy jen z téhož krajíce.
Zpívejte, tančete a radujte se spolu, ale dopřejte jeden druhému, aby byl sám,
právě tak, jak jsou samy struny loutny, i když se všechny zachvívají stejnou melodií.
Dávejte si svá srdce, ale ne proto, abyste si je vzájemně svěřovali do opatrování.
Neboť vaše srdce může obsáhnout jen ruka Života.
A stůjte při sobě, ale ne příliš blízko sebe:
neboť pilíře chrámu stojí odděleně a dub neroste ve stínu cypřiše, ani cypřiš neroste ve stínu dubu."

Chalíl Džibrán; PROROK

tannawe
autor
7. kvě 2009

lentilko,díky. Džibrána miluju 😵 😵 😵 a Andy...trefné 😉

j.a.n.u.s.
7. kvě 2009

Holky diky...doplnilo me to!

Andri s kojenatkem chapeme 😉 ....tri hodky by ti nestacily...

Me Bobo rikal, at tam jedem na dyl, ale nechci nechavat malou samotnou s mamkou, bo ma jeste teda Montyho a musi ho jit trikrat denne vencit......no, mozna-kdyby bylo dobre pocasi, ze bychom to mozna zmakli....poptam se u zdroje hlidani a pak dam vedet....uplne se tesim!

Nejake tipy na ubytovani???...levne please 😀

j.a.n.u.s.
7. kvě 2009
tannawe
autor
7. kvě 2009

Januško pěkné, opravdu takhle po ránu není nic lepšího než šálek dobrého Lung Ching, hodné dětičky u pohádky a nějaké to moudro na nastartování dobré nálady 😉
Každopádně ubytování ti poradím asi nějaký hostel, tam jsou ceny poměrně slušné a na tu jednu nebo dvě noci to zvládnete. My při cestování buď stan nebo hostely 😉 to nás udržuje mladé ne? 😀
Nabídla bych vám spaní u nás,ale museli byste se podělit o rozkládací futon s Chayenkou 😀 🙂 a mám dojem,že večer bez prcka rozhodně budete chtít využít i jinak, že? 😎

j.a.n.u.s.
7. kvě 2009

Tan 😵 diky ....

androna
7. kvě 2009

Krasne rano,
Tan napodobne dite u pohadky a ja u hrnku spaldove kavy.
Jan na zahrade uz mame stan 😵 😵 a tiez je k dispozicii gauc v obyvaku,ale ziadne sukromie.

androna
7. kvě 2009

Lentilko krasne texty,zatial som poznala len ten o detoch. 😎

j.a.n.u.s.
7. kvě 2009

Andri taky diky 🙂

Promluvime jeste s Petou 😵

lentilka11
7. kvě 2009
tannawe
autor
7. kvě 2009

Tam jsou i krásné malby 😵 lentilko díky 🙂

lentilka11
7. kvě 2009

abych použila tvá slova:

jeden rád poslouží 😵

tannawe
autor
7. kvě 2009

lentilko 😉

Tak jsem zcela neduchovně tak nějak doplácala to vybavení dětského pokojíčku, dalo mi to pěkně zabrat,tak jsem se musela odměnit, prostě jsem neodolala, ale už jsem nad tím slintala delší dobu tak to dostalo přednost pře jinýma "blbinkama" do domečku 😀

http://www.mystic-temple.cz/eshop/index.php?p=k...
😵
to se bude vyjímat se šperkama 😵

cecil
7. kvě 2009

Ahoj vespolek...

...díky za téma, už tu dva dny šmíruju a čtu 🙂 .

Jste inspirativní!