Miele - tříkolka z reklamy na myčku. Kde ji sehnat?

makelka
3. lis 2008

Ahojte,

určitě jste už aspoň jednou viděli reklamu na myčku Miele, kde chlapeček za peníze umývá ty super tříkolky. Chtěla bych ji sehnat, nemáte náhodou někdo tušení kde??? 😕 😕 Byla bych mu vděčná 😵

martek
3. lis 2008

a nemysli makelka tu trikolku???????????????????????? 😀 😀 😀

jabber
3. lis 2008

já jsem to taky pochopila jako že myslí tříkolku 😀

bubba
3. lis 2008

jaj 😅 😅 😅 fakt asi som si to nedocitala,hehe 😀 😀 sorry makelka 😀

makelka
autor
3. lis 2008

V poho bubba 😉 Tříkolku nemůžu nikde zaboha najít, jen napodobeniny v plastu a to se mi nelíbí 😔 Snad někdo poradí 😉

aguaverde
3. lis 2008

Makelíno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
3. lis 2008

Kdyby udělali radši reklamu na tříkolku, co 🙂 - by měla větší úspěch 😉 😀

nevesta
3. lis 2008

A co tak napisat na help desk tych umyvaciek, pripadne zavola, mozno trafis na chapajucu mamicku 😉

bubba
3. lis 2008

a ako vlastne vyzera ta trojkolka?lebo u nas tu reklamu asi nedavaju 😅

jabber
3. lis 2008

bubba

https://www.youtube.com/watch?v=lqGZ8nngOBM

- to je fakt roztomilá reklama 🙂

nevesta
3. lis 2008

😵 😵 😵

luciar79
4. lis 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1511707

táto vyzerá podobne, tyč je odnímateľná. Inak tá firma Ital trike toho má viacej. vygoogluj si to.

nobody
4. lis 2008

na tom by se řádilo 😝 😀

aponchie
4. lis 2008

klasicka stara dobra strikolka jednoducha..jsou stejne lepsi nez ty radoby prezdobene kreatury za tisice 😀

maruschka
4. lis 2008

makelka,tak toto na Slovensku len ťažko..Všade sú plastové-malej sme zháňali tiež takú..Len ak by si si chcela objednať cez nejakú cyklo predajňu z katalógov-tam kde predávajú aj detské bicykle a trojkolky.Vieš, to je tak, oni objednávajú na predajne len to, čo sa skutočne predá a čo je lacnejšie..Alebo si to vygoogluj a objednaj priamo z tej inter.stránky..

Inak takéto trojkolky a bicykle v retro štýle vyrábajú a predávajú v Amerike..Takže ak chodíš na mimibazár.sk,alebo si nájdeš firmu, ktorá ti tovar v Amerike objedná-ty im dáš len link tovaru, ktorý si si našla napr. na amazon.com, wallmart.com,......atď, tak oni ti pošlú všetko prerátané aj s poplatkom za agenta,poštovné na tvoj mail a ty im odpovieš, či to berieš, alebo nie...Inak, ja keď som zháńala malej bicykel, tak na Slovensku ten typ stál do 7 tis..a keď som si ho pozerala na wallmart.com,tak by ma so všetkým všudy, čo by som platila tej firme by vyšiel o viac ako 2 tis. lacnejšie, ako keby som si ho kupovala tu na Slovensku.

Ale niektoré žienky tu písali, že na mimibazare.sk sú aj kočky z Ameriky a tie ti ten vybraný tovar objednajú na seba a pošlú domov-takže neplatíš ani agenta, ani manipulačné poplatky...Alebo pozri mimibazar.cz, tam veľa dievčat dováža krásne veci z USA-je tam toho viac, ako na slovenskom mimibazare.. 😉 😉

jabber
4. lis 2008

No vypadá to jako klasická kovová tříkolka, akorát to teda má pedály na předním kole. Podobná je Racing monza http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=445836 anebo Super Lucy http://www.babywelt.cz/cs/produkt/trikolka-supe...

ale já si teda myslím, že pedály na předním kole jsou naprd 😖

No jo, ty plasťáky jsou příšerný a vrchol všeho je toto http://www.babywelt.cz/cs/produkt/trikolka-oko-... 😝 😀 😀

aguaverde
4. lis 2008

Makelíno nebuď úchylná do koloběžky 😀 😀 😀 😕 😕

katy1979
5. lis 2008

jabber to akože frfleš na tie trojkolky či ako.

mne sa italrike strašne páči. nazivo som videla akurát Super lUcy a nás malý bude mať určite od nich trojkolku.
mne sa najviac páči oko plus práve preto že má normálnu retaž a nie je to na prednom koliesku.

jabber
5. lis 2008

katy - jo, na některý frflám, dobře jsi to pochopila 😉, hlavně mi přijdou příšerný ty plastový a načančaný až na půdu 🙂

Je spousta tříkolek s řetězem a pohonem na zadní kola 😉

aponchie
5. lis 2008

tak to je stroj do budoucnosti jabber a ne trikolka kde jsou ty doby kdy dite se prohanelo na kolobkach a trikolach a plast nemel nikdo skoro to byla aspon kvalita ty vsecky naducane medvedy pu a prekraslene radobykrasne princeznicky disney a ja nevim co to je na odiv akorat ja videla deti v tom sedet jak na prckoletu a rodice to jen tlaci neni nad stare rezave vrzajici 😀 😀 😀 😀

audreyd
5. lis 2008

stará dobrá kovová trojkolka s reťazou!!! tiež som ju dlllho hľadala 😖

a našla 😀 http://www.benjamin.cz/cs/651/pomucky/hry-v-pri...
my ju máme červenú 🙂

aj táto je čarovná http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pr...

len tam nemajú tú "vlečku" vzadu... kúpili sme dopredu taký malý košíček 🙂
tie palstové haraburdy s pedálmi na prednom koliesku moc nemusím 😖

jabber
5. lis 2008

aponchie 😀

no já si neumím představit, jak třeba ty plastový kolečka vůbec jezdí, vždyť to nemůže snad vůbec jet, ne? To musí hrkat jako blázen 😅 nebo že by to bylo určený do nákupních center? 😝 😀
a ty pedály na předním kole, jak se s tím zatáčí? Mně to připadá nějaký nepochopitelný 😅
Není nad normální tříkolku, fakt 🙂

jabber
5. lis 2008

audreyd - na Bertu jsem taky koukala 🙂

aponchie
5. lis 2008

no jsou ruzne veci ,ale ja si myslim,ze kdyby si deti meli vybrat sami tak si nektere ty kreatury nevyberou a vsadi na klasiku,ale ta je teda pekne draha co?me teda nevadi nekde neco koupit ojete a kolo jsem kupovala sice nove ale kovove!je fakt,ze ten plast je lehci tudiz se lip a lehceji na nem slape,ale zase neni tolik stabilni zejo.ale naucila se i na tom jezdit a ted shanim kolobrndu a prolezu kazdej zgarbinec vetesarnu sekac a vesnicke babky ukecam at neco najdou 😀 chci i hlubokej kocar pro malou ale ten co sem mela ja uz nesezu ten kozenkovej s kovovyma pantama na boude houpaci!!jak ja nemam rada ginglajici trojkolky ze strany na stranu a cumela sem ,ze i pro deti to delaji trojkolky pro dvojicky ty brdo me klepne..a jak nemas aspon baby annnabel jses spolecensky vyrizenej 😀 😀 😀 😀 😀

audreyd
5. lis 2008

táto trojkolka je fakt dobrá, ale drahá jak sviňa, to je fakt 😝 malý dostal aj bycikel, ale ohrdol ním 🙂 trojkolka je trojkolka! je super stabilná, ľahko sa na nej šlape aj zatáča 🙂 a verím, že vydrží niekoľko detí, nie ako tie plasťáky gýčové 😝

jabber
5. lis 2008

aponchie - tak tak, totálně vyřízenej 😀

audreyd - no já ještě nejsem rozhodnutá, jestli tříkolka vůbec někdy bude - co máme zkušenosti z rodiny, tak všechny děti šly z odrážedla rovnou na kolo, takže uvidíme jak to bude u nás 😅

aponchie
5. lis 2008

ja taky nemam trikolku ale zrovna z odrazedla kolo..no jo to auto nas stalo 60kc!!nekdo ho prodaval v bazarku a nove stoji kolem 500 nic mi nebylo asi nejaka charita ona ho uvidela a chtela tak uz z tama na nem jela a super stav..a pak nasi koupili s nama kolo celkem kvalitni olpran aby vydrzelo pal let a par deti a trojkolku ma ve skolce a prej na ni nejezdi ,ze se ji to nepaci ,ze kolobrnda je lepsi toco 😀

aponchie
5. lis 2008

btw me ty reklamy na ty annabele uz prijdou ale uchylne

audreyd
5. lis 2008

u nás trojkolka fičí už viac ako dva roky. na bycikli sú tie pomocné koliečka dosť blízko pri sebe (aspoň teda na našom) a hádzalo ho zo strany na stranu. keď šiel, tak nemohol moc rýchlo, lebo by sa vykýblil 😝 tak ho odložil a zase lieta na trojkolke ako blesk 🙂 ale veď uvidíš, možno vám to pôjde hneď pekne na bicyklíku 🙂

jabber
5. lis 2008

aponchie - no fakt, rovnou na kolo a od necelých tří let už bez postranních koleček. Ale kolobrndy mají taky a střídají to 😀 , kolobrndy jsou taky oblíbené. No Áda už na kolobrndě jela taky 😀 - držela se řídítek, stála na ní oběma nohama a vozili jsme jí a byla úplně na větvi, nechtěla slézt za žádnou cenu 😀

audreyd - no jasně, však se uvidí 🙂 , Berta to kdyžtak jistí 😀

No ale to jsme teda odbočily od Miele 😝 😀