Mikuláš, čert a anděl domů. Máte kontakt? Praha 13

esuska
26. lis 2008

Ahojky, zdravím všechny a mám obrovskou prosbu, zda nemáte někdo kontakt na osvědčenou mikulášskou trojici, která chodí do bytu, jsou vážně věrohodní, zkrátka aby to nebyli nějací vysmátí puboši a tomu mému kulíškovi nezkazili zážitek. Bydlím na praze 13 v těsné blízkosti metra Lužiny. Moc moc prosím o kontakt. Děkuju moc. 🙂

binki
26. lis 2008

esuska, já zase hledám pro Brno 😀

ria80
26. lis 2008

Binki,není to moc brzo?Mě to přijde ještě zbytečný,uvažuju o tom až příští rok

liska21
26. lis 2008

Ria80,brzy vždyť esuska má čtyřletého chlapce. My ho měli poprvé doma když byly nejstaršímu synovy tři roky a bylo to super,holka ho viděla poprvé v 9měsících a náš kulíšek (koukám,že maj naše děti stejnou přezdívku,mi mu tak říkaly už když byl v bříšku) ho viděl už v 6měsících. Záleží na mamině kdy to uzná za vhodné,vždyť známe své děti nejlépe a tak vytušíme zda je na to připravené či né. Ale je to jen můj názor a nemysli si,že proti tobě něco mám. 🙂

konoupek
26. lis 2008

Myslím,že Ria to myslela,tak,že prdolovi od Binky je teprve rok a stejně z toho nebude mít rozum 😉

ria80
26. lis 2008

Konoupek,jo tak.Ona Michalka je dost bojácná,myslím,že by z toho stejně neměla rozum a bála by se.Nechápala by,co tady ti cizí bytosti chtěj a asi by pak stejně museli odejít.Takže u nás to zkusím až ten příští rok.
Minulý rok viděla Mikuláše jen venku z kočárku,a uplně ji to stačilo.
Ale když myslíš,že se to malýmu bude líbit,proč ne.

nikes
27. lis 2008

k nám by se ani nemuseli převlékat do kostýmu 😀 . Malá řve , když přijde najednou třeba 2-3 osoby, které nezná. Když přijde jeden, tak sice neřve, ale min. 1hod se schovává a vykukuje za rohem. A to cca před 4 měsíci šla ke každému i cizímu člověku a já si říkala, že doufám, že ji to přejde , protože takto by mi ji mohl kdokoliv odvézt. No a mám to, teď je to opačný extrém a malá nejčastěji používá slovíčko "bojím, bojím". Nejhorší je to u doktorky, kde řve už v čekárně.

garfieldmail1
27. lis 2008

Já myslím, že je lepší seznámit dítě s Mikulášem a čertem třeba na Mikulášské besídce, kde je více dětí. A taky přece není nutné zvát domů i čerty, Mikuláš s andělem stačí, ne? 😉 Bratr si pozval domu Mikuláše s čertem, když měl synovec 6 let a neteř 2 roky. Natáčel to, oba se drželi mámy jako klíšťata a plakali 😨 Včera mi holička vyprávěla, jak u její známé obě děti zalezly ze strachu pod stůl a tam se strachy pokakaly. Nevím, kolik jim bylo, a určitě to je extrémní případ, no ale jejich maminka svoje děti asi moc dobře neodhadla. 😖 I některé Mikulášské besídky se pořádají bez čertů a asi vědí proč. Čert na obrázku vypadá mile, ale ty dnešní masky a ještě když si zamažou obličej, i já bych se někdy bála 😀
Možná bude fajn, když dáte vědět po Mikuláši, jak to probíhalo 🙂

muminek
1. pro 2008

U nás se koná besítka každej rok v kulturáku a sice je Martínek ještě malej ale chystám se tam sním ať si zvyká balíček mu tam nedám až za rok ale účast tam bude a moc se mě na tom líbí že když se dítko bojí tak pošlou čerta za dveře a žádný velký strašení. Než aby pak začal třeba koktat to nemám zapotřebí. 🙂 🙂

binki
1. pro 2008

čerti jsou v ohrožení, protože nám v pátek přijdou montovat ventily na topení, stejně půjdeme ven, abychom někoho potkali, nejde o to někoho strašit, ale spíš mu něco nového ukázat, takže pak napíšu 😀

simones
4. pro 2008

Ahoj, nevíte prosím někdo o někom spolehlivém, kdo chodí s mikulášskou nadílkou? Je to dost akutní, potřebuji to na soboti 6.12. tak kolem 11.00 nebo 12.00 hod na besídku pro asi 20 dětí. V centru města. Díky!

slunicko552
4. pro 2008

Vím,že dělají Mikuláše v Mat.cent.Chtěli jsme taky jít,ale malý je dost bojsa tak odložíme.

nonames
4. pro 2008

já si myslím, že nevadí, když je děti uvidí už od malička, ikdyž z toho nemají rozum... ale až vyrostou a uvidí fotky, když byli miminka s čeríkama, to je přece hezká vzpomínka, ne?

binki
5. pro 2008

tak jsme stihli i ventily i mikuldu 😎 a bylo to pěkné, malý běhal mezi pódiem a dětmi, dostal balíček a prý když je tak malý, tak ani hříchy nemá 😀
těším se, že mu dám nějakou fotku mikuldy do jeho albíčka. jo a stres se nekonal, leda tak z toho, že jsem chtěla, aby mi seděl na klíně

muminek
10. pro 2008

tak nám se na Mikulášské líbilo Martínek seděl Mikulášovi na klíně a jedl mu fousi. Pak si vzal od čertů perník, ale pořádně si je prohlížel. 🙂 Jsem zvědavá za rok 😀

dvojka
23. lis 2009

Tak co holky 😵 Budete zvát Mikuláše a čerta a nebo se vám to zdá dost drsný a míjí se to beztak účinkem?

My letos poprvé pozveme čerta...Dcera,ta starší bude mít hnedle 5 let a tu mledší se sebou někam uklidim 🙂

berynka
23. lis 2009

Určitě nebudeme! 😉 Si myslím, že až tak v těch 4-5 letech.

ronie
23. lis 2009

My už měli i minulej rok, chodí můj manžel coby Mikuláš(je fakt věrohodnej, má 2metry a koupila sem profi oděv🙂), spolubydlící dělá čerta-ten zůstává na chodbě a trochu rachtí rolničkama, amděla sme neměli), letos opět zopakujeme, už máme objednané kamarády a kamarádky s rodiči, tak to bude taková besídka 😀 Navíc se děti tak nebojí když jich je víc(dětí🙂

ronie
23. lis 2009

Cizí bych nepozvala, nikdy nevím jak se budou chovat a riskovat, že děti moc vystraší to nee,ale i my s bráchou nonstop vzpomínáme, jak naše mamka každý rok chodila věšet prádlo na balkon a vždycky jako na potvoru v té době přišel Mikuláš a my pak úplně vykulený to mamce vyprávěli, že to zase nestihla 😀 😀 😀 😀 😀

dvojka
23. lis 2009

No právě,já mám telefonní číslo na čerta a Mikuláše,ale vůbec nevim kdo to je...Tak snad bude lepší dát hlavy dohromady a vymyslet něco s kamarády než pak padnout úlekem a křísit ještě namol zpitý čerty 😝 😀

dvojka
23. lis 2009

A nebo mě ještě napadlo.Pozvu si čerty Mikuláše a vybílí mi byt 😀

kacir
23. lis 2009

holky, ono pozvat mužete i pro dvoulet dítě, důležitý je se dopředu domluvit, jestli postrašit, či aby ten čert stál stranou a jen třeba pobrblával, nebo vubec stál fakt bokem, jasně, že když přijd dvoumetrovej čet a začne tam strašit, tak bch se občas bála i já, takže si myslím, že i dvouletý dítě muže vidět čerta a nechat ho trošku postrašit, ne mu zbusobit trauma

dvojka
23. lis 2009

kacir-no já se jako dítě bála především Mikuláše 😀 😲 😀

duchi
2. pro 2011

Dobrý večer,

kdo by chtěl Mikuláše až do domu s čertem a andělem, tak mám čislo na 3 středoškolačky ( z pedagogické školy) které dělají v Ostravě Mikulaše.......

denisa_svatba
23. lis 2012

Hledám hodného čertíka s mikulášem a andělem v Praze, Nové Butovice. Nemá někdo prosím kontakt?

fidzinka210
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bodlynka
3. pro 2012

Ahoj, hledám na poslední chvilku osvědčeného Mikuláše s čertem ke 4 letému synovi na Prahu 9. Nevíte nikdo o někom takovém...bude to poprvé, kdy bychom zvali čerta domů. Předem děkuji

kaskusa
25. lis 2013

Já hledám Mikuláše s čertem na Praze 12,prosím 😕

sblizujeme
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misha129
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisnelis
3. pro 2014

@duchi Dobrý den, máte ještě ten kontakt? děkuji