Milenec. Já ho mám a jsem spokojená

skurinka
25. črc 2009

Ahoj zeny..

mame tady tema jen -Milenka.Tak jsem zalozila tohle....

Jak jste na tom...ja se zde dobrovolne priznam..ano mam milence a jsem spokojena.

j.a.n.u.s.
25. črc 2009

Asi budou nektere maminy pohorsene, ale myslim, ze mit "otevreny" vztah neni na skodu...pokud tim netrpi nekdo ze zainteresovanych(male deti, partner)... 😉

skurinka
autor
25. črc 2009

j.a.n.u.s.-ja jsem stejneho nazoru...

jsem vdana 6let ,ale manzel straci zajem...a ja proste jinac nemuzu.

potrebuji si trochu uzivat ,na to abych byla zavrena doma jsem jeste dost mlada,

kaczka
25. črc 2009

Skuri a manžel o tom ví?
JAko pokud se oba dohodnou na otevřeném vztahu, tka proti tomu nic nemám. Ale pokud by to tomu jednomu mělo ubližovat,tak to není to pravé...

skurinka
autor
25. črc 2009

kaczka-nevi....ja vim je to spatny..

muj muz ma v hlave auto,kamarady,jidlo...sam sebe a pak nekde jsem i ja.zkousela jsem s nim mluvit ,ale on je toho nazoru ze je vse ok,a ze ja si porad nekde neco hledam.o sexualni strance uz ani nemluvim.ja jsem spis akcni tip 😀 a mam sex rada,ale doma ho nedostavam....muj muz je proste toho nazoru ..mame dve deti a tim pro neho sex konci..ale ja jsem na to jeste mlada abych zila jak jeptiska.

petrunka01
25. črc 2009

skuri..docela tě obdivuju,určitě se na tebe některé maminy a man 😉 želky sesypou

skurinka
autor
25. črc 2009

s tim pocitam..ale myslim ze zde nejsem sama..... 😉

prosim ale nespim se zenatym.

petrunka01
25. črc 2009

já teda milence nemám,s manželem budem letos spolu 10 let a dobrý...chápu,proč milence máš,ale přesto to nevidím jako nejlepší řešení.Každopádně moralizovat nebudu,je to každýho věc 😉 🙂

petrunka01
25. črc 2009

Nevím,jestli bude někdo tak odvážnej a taky se přizná...i když věřím,že tu jsou takové,co milence mají

emamamamu
25. črc 2009

skuri ty si kanec😀
ja milence nemam...momentalne jsem rada, ze zvladam pozadavky doma..😀

consti
25. črc 2009

Zajímavé téma, já teda milence taky nemám a mám to stejně jako emamamamu 😀 .
skurinka a vyhovuje ti to takto? Já bych totiž asi nemohla být s chlapem, kde jsem u něj na posledním místě. A udržovat partnerský vztah jen kvůli dětem? 😝 😅

skurinka
autor
25. črc 2009

emamamamu-jako kdyby to bylo doma super tak ani nehledam... 🙂

muj muz ma 33let a citi se uz starej na sex .tak co mam delat..myslim ze nejhur nevypadam a kdyz si budu uzivat a doma se to nejak nebude odrazet ,tak si myslim ze je to ok.

emamamamu
25. črc 2009

ja cekala, ze to tema zalozil nekdo s ruzovou hlavou🙂
nebojis se, ze to manzel objevi?
ja proti tomu nic nemam🙂 at si kazdy dela, co chce...🙂

consti
25. črc 2009

skuri a nemá on třeba milenku? 😕 Přijde mi divné, že by v 33 rezignoval na sex 😀 .

skurinka
autor
25. črc 2009

emu-nebojim pac to ze jsem tady vubec neviii 😀
a kdyby nahodou na to prisel tak treba ho neco trkne...

jakoubka
25. črc 2009

emčo-třeba by ho to nakoplo 😕

skuri-obdivuju tě,že jsi to téma založila,páč některé tady na MK tě stopro budou osočovat 😒

skurinka
autor
25. črc 2009

consti-milenku urcite...on ma milenky auta a praci a vsechno mozne jenom ne me.. 😒

jakoubko-myslim si ze ano..ale ja myslim ze neni spatne kdyz si i zeny uzivaji a ne jen chlapi.

consti
25. črc 2009

skuri a můžu se teda zeptat, proč spolu jste? To si dokážeš takto představit život třeba dalších dvacet let? Máš ho ráda? Neber to jako napadání, jen mě to zajímá, já bych asi z takového vztahu vycouvala. Ale těžko říct, pokud člověk není v takové situaci 😔 😅 .

j.a.n.u.s.
25. črc 2009

skurinka....stojim 100% za tebou....kdyby doma vsechno klapalo, tak to clovek ani nehleda...a kvuli detem? Myslim, ze ano-nema cenu rozbijet jinak fungujici manzelstvi...jinak to funguje, ne?

Co by delal manza, kdyby se to dovedel, co myslis?

marie83
25. črc 2009

skuri a nemáš strach,že si to tu přečte někdo kdo tě zná nebo manžu?Aby to neprasklo 😉 s toho bych měla strach to by u nás doma pak bylo tóčo 😀 ,ale naštěstí mě to ještě nepotkalo no kdo ví jak to bude za nějakých 20 let 😅 sodoma gomora 😀

dvojka
25. črc 2009

osočovat,osočovat 🙄 🙄 🙄
Myslim,že by si měl každý zamést před svým prahem.None?Vždyt nikdo nemůže soudit,když neví,jestli se mu někdy v budoucnu nenaskytne stejná příležitost.Nebo že ho okonosti zavedou až k nevěře.
Mně se třeba někdo začít dvořit nebo mě svádět,říkat něžná slůvka že mě chce,že jsem sexy,tak taky nevím,nevím jestli bych odolala 😀 😀 😀

Skurinka-začínáš se mi líbit čím dál víc
A běda tomu,kdo to,co jsem tady napsala práskne starýmu 😠 😀

skurinka
autor
25. črc 2009

consti-proc jsme spolu...hmm..dobra otazka-nemuzu od neho odejit,vidim jak decka ho zboznuji a proste to je asi ta jedina vec co my v tom brani.ja vim je to bolby ale kvuli nim nemuzu.

treba je to u me ted nejaka faze ze si potrebuju jeste dokazat ze stojim za to

manzela mam rada..ale asi to nestaci 😒

marie83
25. črc 2009

Takové téma by mělo být na heslo 😀 jen pro vyvolené!

skurinka
autor
25. črc 2009

z toho strach nemam pac zijeme hooodne daleko 🙂

marie83
25. črc 2009

Tak to je dobře,to já bych tak psát nemohla páč si nejsem jistá jestli tady nenajíždějí známí a pak ta závist dovede divy 😀

j.a.n.u.s.
25. črc 2009

dvojka to presne vystihla....kdyz doma nemame to co chceme(dvořit nebo mě svádět,říkat něžná slůvka že mě chce,že jsem sexy) tak myslim, ze zadna nerekne ne!

Kdyz chlap zahne, je to kanec-kdyz zahne zenska je to behna(se rika!)...kdo myslite, ze to vymyslel? No baba urco ne 😀 😀

skurinka
autor
25. črc 2009

dvoji...ty me taky 🙂

jako mezi namy nejsem zadnej lenoch v posteli a mam rada akci a snazim se i s manzelem ...aleproste to nejde on najede na tu svoji starou pisnicku a faktt tech 20 min me uz nebavi 😀

marie83
25. črc 2009

j.a.n.u.s. přesně tak u chlapa se to bere jako,že je frajer a baba je ku... 😒 přitom my potřebujeme slyšet ty pěkné slůvks a dokonce už jsem se potkala s názorem,že chlap je lovec a má to v sobě on si nemůže pomoct i když má doma krásnou ženu tak prostě to zvíře v něm je silnější tak teda co máme v sobě my 😀

martinka79
25. črc 2009

můj se zmobilizoval a náš vztah, kerý po 10 letech nějak s fádněl a dostal se do presu úplně změnilo. 😉 je to další 4roky a je to úžasné stále. 🙂
skuri držím pěsti ať je to dobré pro tebe a tvoji rodinu 🙂

j.a.n.u.s.
25. črc 2009

Ja jsem rada, ze mame vztah takovy, ze si reknem fakt vsechno....jsme schopni se pobavit o vsem....i o tom, ze to mezi nama neklape, ze by nas mozna mohl pritahovat nekdo jiny....od zacatku jsem rikala, ze odemne muze cekat fakt pravdu a jen pravdu 😀 😀 😀

Je tez pravda, ze on je to same co ja... 😉

j.a.n.u.s.
25. črc 2009

...tak to mam v sobe asi hodne testosteronu 😀