Milenec. Já ho mám a jsem spokojená

skurinka
25. črc 2009

Ahoj zeny..

mame tady tema jen -Milenka.Tak jsem zalozila tohle....

Jak jste na tom...ja se zde dobrovolne priznam..ano mam milence a jsem spokojena.

nikka.vo
26. črc 2009

Já teda hned ze začátku musim říct, že chápu skurinku, že si našla milence a ještě takhle sympatického,když manžel nemá zájem. Já bych na to neměla svědomí, jsem posera. Jen by mě strašně zajímalo, kdyby si tu založil téma chlap, že si našel milenku, že má doma děti a co my na to, jestli je tu taky nějakej chlap. Pochybuju, že by tu napsalo tolik ženských, že mu fandí, ale už by tu byly narážky typu- jak jí to můžeš dělat, co děti, vždyž rozbíjíš rodinu, proč nejdete radši do poradny, když to neklape, nebo proč nepohrozíš rozvodem a začne se to řešit atd atd 😉
Takže s tím jak se říká, že chlap je bejk a ženksá je běhna ... já nevim, prostě je to tak, že vždycky ta strana (žena vs muž) které se to týká obhajují svoje ovečky - ženy odsuzují chlapa, protože si dokáží věrně představit jak by bylo jim, kdyby si jejich chlap našel milenku, ale když si ženská najde milence, tak už jim to neva, protože do toho se tolik vcítit nedokáží a v tomhle případě není ubližováno křehké ženě, ale chlapovi a vo co gou a opačně chlap to samé.

Skurinko, tak užívej druhý dech a snad se to nějak vyvrbí a nebo to zůstane pořád tak idilkové žít dva životy 😉

kristi
26. črc 2009

ja jsem to necetla cele, ale uplne jsem cumela, jak to Skuri slusi na fotce v profilu, takze pokud na tebe ma milenec takovej dobrej ucinek, tak si to uzivej, zijeme jen jednou 😉

anta
26. črc 2009

Jé já chci taky hezkou fotku v pasu 😀 😀 😀

skurinka
autor
26. črc 2009

holky diky za lichotky...nechte toho jinak se tady zacnu vznaset jak holubicka 🙂 🙂

megy
26. črc 2009

ahoj holky, milenec??

já jednoho měla v době, když jsem se začala rozvádět a nikdy toho nebudu litovat. Náš vztah šel už tenkrát do kytek a když mi pak řekl, že bude lepší rozvod, tak jsme si to všechno teprve vyjasnili a doteď se bavíme a že jsme byli manželé?? No to se stává.

nemám nic proti tomu, když si žena užije s jiným, ale mělo by to platit i obráceně. takže preferuju volný vztah, ikdyž pro rodinu bych udělala vše na světě. Znám i takový manželský pár volnomyšlenkářů a mohu vám říct, že lepší manželství u svých známých, kteří jsou svoji, neznám.

Nedokážu však pochopit, když žena či muž jsou s někým jiným a pak si to předhazují a hází na sebe špínu, že ten či onen byl nevěrný. Z toho jsem doopravdy jelen 😖 😵 bud si řeknete na rovinu ano - užívám si i jinde a ty taky, nebo to dělejte tak, aby se to ten druhý nedozvěděl. Víte co se říká?? Co srdce nebolí, oči nevidí a ústa nemluví aneb mluviti stříbro, mlčeti zlato

anta
26. črc 2009

Skuri, nezačneš se vznášet, neboť jen blbost nadnáší 😀 😀 😀 😉

slunicko552
26. črc 2009

Apo mám,ale ještě nic z toho 😀

skurinka
autor
26. črc 2009

a jakyho sluni? 😉
anta-to je fakttt 😀

jituska
28. črc 2009

Kde to vázne, ženy?

😀 😀 😀 😀 😀 😀

anta
28. črc 2009

No nikoho jsem si nenašla, tak asi tam 😀 😀 😀 😀

sarkabrezen
28. črc 2009

ahoj holky, ještě nadnesu jeden úhel pohledu... mít stálého milence, to je myslím si, psychicky náročné, neustálé dávání si pozor ať to nepraskne a navíc to riziko zamilování se... takže skuri smekám a fandím 😎

ale co (ne)využívání jednorázových příležitostí holky?? dokážete to? jak se na to díváte? když se prostě naskytne... a vy víte, že je to jen užití si teď jednou a nikdo se to nedozví a nijak to váš vztah neohrozí... skórujete? 😀

kaczka
28. črc 2009

Sarka..já byhc to vykecala,tkaže nevěra není pro mě 😀

krembonzur
28. črc 2009

sari, ja jsem taky marna, takova sance po 10 letech, vedela jsem to dopredu, ze tam budu tyden sama, ze se uvidime a stejne jsem selhala... 😅

sarkabrezen
28. črc 2009

selhala? spíš obstála krem ne... 😉 😅

krembonzur
28. črc 2009

sari-no jak se to vezme... 😉 😵 😅 😔

jituska
28. črc 2009

Holky, největší tragéd jsem stejně já 🙄
Krem, Šári, vy víte.......

kaczka
28. črc 2009

My ostatní ne,ale rádi se dozvíme 😉

skurinka
autor
30. črc 2009

noo prave jsem si myslela ze kdyz budu neverna takze me bude hrizat svedomi a ze to vykecam..manzelovi...

hmm a nic 😀

hrisnazena
30. črc 2009

Ahoj,
taky přidám své zkušenosti s nevěrou ze strany ženy. Já jsem momentálně už šťastně rozvedená, ale během manželství jsem měla také milence. Bylo to hlavně z důvodu, že můj muž mi nevyhovoval po sexuální stránce- že to není úplně ideální jsem věděla už i před svatbou ( a svatba byla bohužel proto z mé strany obrovskou chybou), ale to se ještě exmanžel po této stránce snažil a já jsem si myslela, že jeho ostatní dobré stránky ( láska ke mně, pozornost, spolehlivost atd...) tenhle handicap převáží a že dělám dobře. Bohužel dneska už vím, že dobrý sex je opravdu základ vztahu ( alespoň pro nás,kteří "to" máme rádi), na kterém se staví ten zbytek. Zkráceně řečeno, po svatbě náš vztah začal jít do kytek, nejen kvůli sexu , ale i z jiných důvodů ( to tady nebudu rozepisovat- zkrátka manžel se choval jako hulvát)- a já si našla milence- taky ženatého chlapa, u kterého jsem našla porozumění a perfektní sex. Před manželem se mi to podařilo úspěšně tajit, přestože náš vztah byl ( a stále je ) hodně intenzivní- ale i když se nikdy nic neprovalilo, tak mé manželství stejně skončilo rozvodem úplně z jiného důvodu a ze strany manžela- ( manžel začal pít, dělat dluhy, chovat se hrubě, agresivně atd.- hlevně poté, co se narodil syn a nakonec sám přišel s tím, že to mezi námi nemá cenu)
Dneska jsem už rok rozvedená a žiju sama s tříletým synkem, ale můj vztah s milencem stále trvá- a je tomu už nějakých 7 let. Náš vztah se po těch letech v podstatě nezměnil ( v sexu je to stále stejně intenzivní jako na začátku), jen se nám do toho "bohužel" dostalo i zamilování (tomu jsme se oba chtěli vyhnout)- to je bohužel riziko každé nevěry. Náš vztah se po rozvodu dost zintenzivnil a my se v tom teď trochu plácáme- protože ani jeden z nás nechceme ublížit jeho ženě, ale nedokážeme nebýt spolu.
Jinak můj názor na nevěru ( ať mužskou nebo ženskou) je takový , že nevěra je ukazatelem toho, že se stávajícím vztahem je něco špatně a láska mezi partnery není taková, jaká by měla být ( jestli vůbec nějaká je). Nevěrou myslím paralelní vztah s někým jiným- ne jednorázový ojedinělý úlet pod vlivem alk. atd. Nevěrou se myslím - podle vlastní zkušenosti- problém ve vztahu nevyřeší, spíše naopak- hrozí tady riziko zamilování a tím se partnerovi ještě více oddálíme. Protože jsem to sama zažila a vím, že nic není černobílé, tak nevěru dokážu pochopit, ale na rovinu říkám, že pokud si chce člověk udržet stávající vztah, tak nevěra východiskem není. Podruhé bych volilanež nevěru, tak raději rovnou rozchod, protože jestliže už cítím ke svému partnerovi tak málo lásky, že můžu udržovat paralelní vztah s někým jiným , tak už ten vztah stejně nemá cenu. A to říkám z té pozice, že mně nevěra léta procházela a nikdy se na ní nepřišlo.

kalu
30. črc 2009

Souhlasím s příspěvkem nade mnou. Nevěrou se problémy nevyřeší a partneři se spíše ještě více odcizí . A 100% souhlas s touto pasáží :"nevěru dokážu pochopit, ale na rovinu říkám, že pokud si chce člověk udržet stávající vztah, tak nevěra východiskem není. Podruhé bych volilanež nevěru, tak raději rovnou rozchod, protože jestliže už cítím ke svému partnerovi tak málo lásky, že můžu udržovat paralelní vztah s někým jiným , tak už ten vztah stejně nemá cenu"

valeria007
23. srp 2011

Ahojky jsem tu nová...chci si vlastně jen tak vylít srdíčko.s manželem jsme spolu už 8 let.máme 3 děti...vše bylo super jen občas nějakáhádka..před rokem se nám do baráku nastěhovaly dva mladí s dítetěm..spřátelili jsme se.oni se pak zase odstěhovaly,ale já jsem zjistila,že můj manžel se s ní stýká dál a píše si s ní a volá atd...měly spolu i nějaké intimnosti..nevím jestli spolu spaly,ale myslím si,že ano.byl to pro mě šok...překonala jsem to a vše jsme si ujasnily v uvozovkách jelikož to mezi námi pořád trochu je...!myslela jsem si,že už to bude dobré...,ale našla jsem že má manžel uložených několik erotických stránek.privátu.erotických seznamek atd...na jednu seznamku jsem se přihlásila pod falešným jménem a napsala mu.chvilku jsme si psaly a já mu nabídla,že se sejdeme a za účelem sexu a on na to kývl...vlastně jsem to i čekala.tak nevím jak to řešit...a další problém nastal v tom,že jsem náhodou narazila na jednoho kluka(taky ženatýho)s kterým si píšeme a je to moc moc příjemný.plánujeme,že se sejdeme...tak jsem z toho všeho zmatená...a nevím co mám dělat...myslíte,že se dá milenec utajit?je pravda,že v poslední době to mezi mnou a manželem v postely nestálo za nic moc...děkuju za rady...

stopobezite
26. zář 2016

Taky mám milence, jednoho stálého už 1,5 roku. Mám ho ráda a on mě. Oba jsme přesvědčeni, že jsme se měli potkat dříve a byli bysme spolu šťastní. Zatím to nechávám plynout, ale jen bůh ví, jak to dopadne. Rozhodně ale můžu potvrdit, že milenec nic neřeší.

viola1987
12. kvě 2017

@skurinka ahoj, jak to máš ted? Jak to u vas dopadlo?

skurinka
autor
12. kvě 2017

@viola1987 jak to začalo tak to rychle skončilo. ..no blba nooo