Milování - jak se tomu říká u vás doma?

bambulik
10. pro 2007

Takové malé odlehčené téma...
Jak se o tom bavíte doma? Vím že toto slovo používají lidé různě...
Já říkám, táto, pojdˇse pomilovat nebo můj Janík někdy říká, je středa jebat mi třeba...
nebo taky říkáme že bysme se rádi pošmajchlovali a tak... dáváme si takový signály, že prostě jeden o druhým víme že tam ta chu%t je a že něco bude...
jak to máte vy doma?

bambulik
autor
10. pro 2007

a ještě můžeme začít probírat frekvenci sexu a do večera se tady zamkne celej modrej ohař..
jak taková krásná věc může někoho pobuřovat? Vždyť sex je krásnej. Já si ráda pokecám, ale taky jsem tip, co jisté věci probírá jen s nejbližšími....
ale tohle je diskuze a kdo se chce zapojit ať se zapojí a kdo ne a´t ne...

oslik23
10. pro 2007

Ahojky, tak mě to nedá se také připojit..My tomu říkáme jak kdy.."pomazlit, přitulit.." ale korunu tomu nasadil náš tříletý syn a to když jsme leželi s manželem vedle sebe a dívali se na telku a já dala manžílkovi pusu a on mě lehce plácl po zadku..tak z našeho syna vylezlo:" Hééj, vy zase budete pytlíkovat??!!" Tak jsme zůstali jako opaření a nevěděli co k tomu dodat 😅 Podotýkám,že syn s námi v ložnici nespí..

lucianka
10. pro 2007

No jasně, že ne... 😀
Teď už to moc neříkáme, ale ještě když jsem byla těhotná, tak jsme to tak říkali... 😀 Dokonce, i když jsem brala HA. Prostě to není o tom, jestli je opravdu děláme nebo ne, je to jen takový výraz pro sex - dělat děti 😀 😀

kristi
10. pro 2007

Luci, ja vim...vsak to byl vtip 😀 😀 😀

lucianka
10. pro 2007

Oslik, kde k tomu přišel? 😲 😀

lucianka
10. pro 2007

Kristi 😀

oslik23
10. pro 2007

bambulik: máš recht! 😉

bambulik
autor
10. pro 2007

kristi co vidíš ten bus?
lucianka , no jasný, chápem, je to hezký a ne sprostý
v poho...
my si někdy děláme srandu kolik dětí už nám běhá po kapesníku.. 🙂

mobina
10. pro 2007

Bambu s tím kapesníkem je to super. My to svorně komentujeme, že to je zase nálož 😅 😀

nyky
10. pro 2007

Ještě manžela občas lákám, abysme šli "trénovat" (výrobu dětí) 😀

oslik23
10. pro 2007

lucianka: netuším.. 😕 Možná od starší sedmileté dcery..Nedávno přišla ze školy, že jí Terezka vykládala,že když se dva dospělí líbají tak pak si hrají s prcinkou a pytlíkem..Ale prý to můžou jen ti, co jsou manželé..Tak jsme to s dcerou rozebírala..tak nějak aby to pochopila..Uf,uf..na to jsem tedy nebyla připravená..

lucianka
10. pro 2007

Oslik, tak to je fakt síla... 🙂 Už takovýhle prcci to rozebírají 😀
No, nevím, jak bych jí to vysvětlila... 😉 Hlavně, žes to zvládla 😉

amon.rea
10. pro 2007

mobi, ja se zase pokazdy slysim vetu: "Teda, co to je? Ze se nestydis" 😀 😀

amon.rea
10. pro 2007

a pak dela, ze von nic, ze je hodnej 😀 😀

bambulik
autor
10. pro 2007

jednou se mi líbil kamarád, vracel se domů po delší době k manželce a říká: Mám na tu mojí takovou chuť, že přijdu domů a sjedu jí jak Sázavu... 😀 😀
tak moc se mi to líbilo, že na to ráda vzpomínám

amon.rea
10. pro 2007

😀 😀

bambulik
autor
10. pro 2007

nevím čím to je že takovéto téma má vždy hodně příspěvků...
protože se furt najde hodně lidí co se o těhto věcech bojí bavit otevřeně, jen k tomu potřebujou pomoct....

pavlinka3
10. pro 2007

holky mi "dungujeme"...... 😀 😀 nebo "sexujeme"

prada
10. pro 2007

tak my jak kdy-někdy pomilovat, zatrtkat,sexovat a někdy i sprostěji...

gedren
10. pro 2007

My teda normalne rikame, ze si dem zapichat ;)

haluskacz
10. pro 2007

my se pripoustime 😀

llucinka
10. pro 2007

My říkáme "šmoulovat" a bez tohohle slova se snad už o tom ani nebavíme 😵

misa82
10. pro 2007

Tak my si davame cisilko🙂

johanda
10. pro 2007

my šukáme, když je manžel v romantickém rozpoložení, jdem se pomilovat

alcatko.j
10. pro 2007

😀 😀 😀 😀 holky 😀

My to mame ruzny 😀
Sukame, pichame, milujem se, spasujem, uvolnujeme pretlak 😀 Usmirujem se 😀 Trtkame, jdem na to a nekdy jdem hodit rec 😀

ronie
10. pro 2007

😲 😲 😲 holky sem úplně mimo-jak přemejšlim tak přemejšlim a nic nemůžu vymyslet-si nepamatuju, že bysme to nějak komentovali-my na sebe prostě hupsnem a a je to 😀 😀 My nákjo hodně komunikujeme neverbálně 😀 Manža začne otlapkávat, nebo se začnem pusinovat po francouzku a to už pak není úniku(ne že by někdo někam chtěl uniknout) 😀 😀 😀 Jééééééé se na něj těšim dneska 😀 😀 😀

JO vlastně často se stává, že manža by čučel na telku a já už bych spinkala, ale předtim bych sexovala a to pak teda řikám, že už teda jdu spinkat, manža dělá psí oči, že ještě nejde, tak řikám ať jde se mnou 😀 😀 a on jde 😀

terezkaaa
10. pro 2007

tak my jednoduše "jdem na to" nebo "dáme si to".Šukat a m**at jsem partnera odnaučila říkat,páč mi to přijde takový nějaký hroznýýýý 😅 Já jsem spíš na tu romantiku 🙂

apfele
10. pro 2007

U nás tomu říkama: mazlíkovat se... sprosté slova vůbec nepoužíváme

kristi
10. pro 2007

m***t taky nerika, to uz je moc....ale sukani je fajn... 😉

terezkaaa
10. pro 2007

tak už tu byla zmíněná ta frekvence,tak se pochlubte... 😀