Milování - jak se tomu říká u vás doma?

bambulik
10. pro 2007

Takové malé odlehčené téma...
Jak se o tom bavíte doma? Vím že toto slovo používají lidé různě...
Já říkám, táto, pojdˇse pomilovat nebo můj Janík někdy říká, je středa jebat mi třeba...
nebo taky říkáme že bysme se rádi pošmajchlovali a tak... dáváme si takový signály, že prostě jeden o druhým víme že tam ta chu%t je a že něco bude...
jak to máte vy doma?

makelka
12. pro 2007

u nás krom klasickýho milování, souložení, šuk.ní a nebo se manža někdy ještě vyjádří, že jako kdy budem zase vymetat pavučinky 😀 😀 😀 😀 😀

majdula
12. pro 2007

my se o tom nak nebavime, proste to delame 🙂
ale kdyz je vesela nalada, tak jde MM vykropit hrobku a oblibena hlaska je taky "ja bych sukal az bych kukal" - to mu proste neodolam 😀

bambulik
autor
12. pro 2007

taky znám já bych šukala až bych brečela...

pe3cka
12. pro 2007

Holky,to jsou super hlášky...No,u nás je to spíš - dělat mojamoja, nebo mojinkovat, nebo se pomačkat... 🙂

foogy
20. led 2009

Holky, bych zasejc provětrala tohle téma, pač mi to přijde fakt ftipný, co si v některých rodinách říkáte a aspoň člověk domů přijde s novým názvem a ohromí parťáke, ne? 😉
My říkáme šudlikat a nebo šudlínkovat

zanett
20. led 2009

😀 😝 ..ja teda nechci nikoho urazit, ale kdyby mi chlap rekl, ze bychom mohli 'sudlinkovat', tak by se mi zarucene zhnusil, pac chlap me musi pritahovat svou muznosti, a ne sislavou detinskosti 🙄 (ale kazdemu co jeho jest).

K tematu se sice vyjadrit muzu, ale MP je cizinec a pro vyjadreni daneho problemu pouzivame anglicke vyrazy, tudiz to asi nikomu nic moc nerekne....

jakoubka
20. led 2009

pojď se podívat na anduláka Péťu 😀

kijonkova.k
20. led 2009

Tak mě se manža ptá,jestli si jdem šuknout 🙂

schwarzovka
20. led 2009

dobré téma....my říkame mazlinky, poprcat a dělat "věci"...k tomu se přidává výraz "zavěcovat" 😀 😀

skurinka
20. led 2009

tak u nas tata rika.-mamo pod ja te poignoruju.jinak pomazlinkovat soustat a pokourit 😀

aguaverde
20. led 2009

u nás je to "pojď se množit" nebo "pojď se ovečkovat" (zasvěcení ví 😀 ) 😀 jinak takový to běžný šoustat,milovat.....

zdenallicka
20. led 2009

U nas se rika "čukat".... 😀 😝

zdenallicka
20. led 2009

nebo "čukalinkovat".. Anebo me proste muz "vojede"... 😀

bambulik
autor
26. led 2009

tak já slýchávám: bych šukal až bych brečel 😵 😵 😵

laaala
26. led 2009

u nás probíhá výměna genetických informací 😉
a nebo si jdeme narovnat záda vedle ( tj. do ložnice )

mallorry
27. led 2009

😀 😀 😀 to je dobry...
u nas kdyz sem hodne nervozni, tak mi muj rika: hele, ty by sis potrebovala poradne zasukat vid? 🤐 😀 😀 😀 😀 😀
a kdyz je romantika, tak: pojd se ňuchňat 🙂

poletucha
27. led 2009

taky ňuchňat 😀 , šukyšuky a obcas slycham ze me poradne vojede 😀

agatka77
27. led 2009

😀 😀 sportovat 😀 😀 , zasunout, zasouložit, pomazlit, sednout si ke mně na chvíli 😀 😀 (to se mi minule vymstilo )

rozela
27. led 2009

můj bývalý vždycky říkal: smočil bych tykadlo 🙂 s manžou je to: dáme sex? 🙂

bambulik
autor
2. únor 2013

tak jsem se zase po čase pobavila znovu🙂

pe3cka
3. únor 2013

@bambulik dneska už tomu říkáme "pomojinkovat"... 🙂

renatalen
3. únor 2013

Mně se ptá M, jestli chci pozlobit a pak po říká, že jsem ho zase pěkně znásilnila 😀

pissskotka
12. únor 2013

Holky..tak to jsem se nasmála teď... 😀
U nás to většinou začíná obejmutím a slovy: Ooo ta tvoje prdelka..tý bych dal... 😅
Nebo...Mám přeplněno..., Večer ti ukážu...nebo Bráška chce pokecat.. 😀
A pak takový ty běžný jako vymetání pavučin...mám na tebe chuť...dal bych si tě a ty běžný prasečinky jako š**t, m**t, atd.

krava55
15. bře 2014

u nás tomu říkáme zatuknout kolík, strčit hřebík, ocucat klobásku, vykropit hrobku, dem si zakouřit, nejdem na to hopsnout, mamo pod píchat!!!

krava55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krava55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz