Miluji ho, ale chci zapomenout! Co mám dělat?

heliik
18. dub 2010

Ahojky, asi mě některé budete za tento příspěvek odsuzovat, ale vím, že to není správné a asi i nemorální, ale prostě se mi to dějě, proto vás chci poprosit o pomoc a názory, já jsem už z toho všeho vyřízená, a unavená, nevím co mám dělat??!!

Mám 3roky přítele, z toho 2aPůl roku spolu bydlíme, teď skoro 10.měsíců máme holčičku.
Náš vztah nikdy nebyl moc ,,růžovej" a asi proto jsme se už tolikrát spolu rozešli. Teď je vše tak nějak v pohodě, ale cítím, že to není pořád to pravé pro mě, a o to jde, teď po dlouhé době jsem se hodně začala bavit se svým bývalým přítelem, On pro mě znamenal kdysi opravdu moc, i když tenkrát náš vztah moc dlouho netrval, jen půl roku, tak za toho půl roku já se do něja zamilovala, jako ještě do nikoho!!!!!
Náš vztah zkončil po tom půl roce tím, že on si našel jinou, jenže já přesto, že on už byl dávno s jinou, já ho pořád milovala, a chtěla na něj zapomenout, tak jsem si našla mého současného přítele, jenže problém je ten, že i po 3letech mého bývalého asi stále miluji.. Teď jsme se párkrát viděli(on je taky zadaný,ale cítím, že já mu také nejsem lhostejná).
Nevím co mám dělat, pokouším se na něj zapmenout ale nejde TO!!!!!!!!!!!!!! Chci si žít sůj život, ale on je pořád v mé hlavě.. Slbuje mi i budoucnost, ale toho se bojím, prosím poraďte co mám dělat???

filipal
19. dub 2010

Heliik a aku buducnost ti slubuje tvoj byvaly? pises, ze je zadany. rozisiel by sa kvoli tebe so svojou terajsou partnerkou?
alebo ti navrhuje milenecky vztah?
ja si skor myslim, ze citi, ze ma u teba sancu a chce to vyuzit na nejaku bokovku. ja ta neodsudzujem, ale asi by ta to neskor trapilo. ty ho totiz lubis a s polovicitym vztahom by si sa neuspokojila...

heliik
autor
19. dub 2010

děkuji za odpověď, ano, řekl mi, že by se kůli mě s ní rozešel, a, že bychom mohli být spolu, ale toho se bojím, jednou jsme spolu byly a nevyšlo nám to, ale, teď kdyby to nevyšlo, tak si kůli němu, zničím ,,mojí rodinu" toho se bojím.. Nehledě na to, že svému příteli zlomím srdce...

unka7
19. dub 2010

Heliiku, je to těžké rozhodování. Já bych se bála toho, že když mě opustil jednou kvůli jiné, že udělá to samé a tenkrát si byla v jiné pozici. Teď máš malou holčičku, která potřebuje tatínka, ale i šťastnou maminku, záleží na tobě, jak se rozhodneš, ale nech tomu čas, může to být jen chvilkové poblouznění

collette
19. dub 2010

Heli - já nemyslím, že by to mělo být těžké rozhodévání. Ty jsi ho evidentně milovala víc, a proto Ti v hlavě zůstaly jen ty hezké vzpomínky. Byl to on, kdo se na Tebe vykašlal, protože si našel jinou. Teď je zadaný, ale připravený udělat to samé další holčině (i když je to ta, kvůli které udělal to samé Tobě). Kde máš záruku, že to zachvíli neudělá znovu?

Píšeš, že vztah, ve kterém momentálně jsi, necítíš jako "to pravé". Opravdu to není to pravé, nebo se jen dostavila jakási nuda a stereotyp a už to není takové, jaké to bývalo? S bývalým jsi to poznat nemohla, protože jste spolu byli jen toho půl roku, takže vše bylo nové a vzrušující.

Máš malou princeznu, už to není jen o Tobě. Chceš riskovat, že bývalý se na Tebe do půl roku zase vykašle a Ty skončíš sama s malou? Místo přemýšlení o tom, jestli se k bývalému vrátit, nebo ne, se zkus zamyslet, proč to není to pravé a co udělat, aby se ten pocit změnil.

A musím souhlasit s filipou, někteří chlapi mají snad nějaký radar a pokud vycítí šanci, tak do toho jdou, i kdyby jen proto, aby si dokázali "jak jsou dobří". Hele, a jako bejvalka, na kterou jsem se vykašlal já, s malým dítětem, podívejte se, co s ní dokážu, to se cení vysoko... I když tenhle důvod chlapec nejspíš nepřipustí ani sobě 😠

meandra
19. dub 2010

Určitě bych do toho vztahu nešla, ten staronový přítel se nejeví jako příliš spolehlivý partner. Zdá se, že dokáže snadno opustit. Ale na druhou stranu, když ve vztahu nejsi spokojená a nic se nezmění, těžko v něm nějak dlouhodobě vydržíš. Zkus si ale odpovědět na otázku, zda bys svůj současný vztah ukončila i kdybys teď bývalého přítele nepotkala, prostě proto, že vám to neklape, že si nerozumíte, a ne proto, že je na obzoru jiný vztah.

brusinka.pusinka
19. dub 2010

Holka neblázni víš co se říká nestupuj podruhé do stejné řeky nebo z toho může bít povodeň 😉 Já bych vůbec se nezaobírala minulým partnerem(jak tak píšeš tak to není spolehlyvý partner do života a nezapomeň že máš krásnou holčičku), koukala jsem na Vaše fotečky a jste moc sympatikuš lidičky a malá je krásná princezna 😵 😵 😵 Zkuz oživit svůj stav s partnerem a zkuzte se vymanit ze stereotipu 😉 a možná poznáš že to pravé máš doma 😉 Nikdo ti v tom neporadí jak bys měla postupovat ale každá která tady bude psát ti řekne jen svůj osobní názor jak by se zachovala ona 😉 Ale i tak ti přejí aby jsi byla moc šťastná a hlavně pohodově vychovávala svou dcerušku

heliik
autor
20. dub 2010

Ahojky moc díky všem za názory. 😉
S mým současným přítelem, to není ono, je pravda, že máme pořád nějaké fin.potíže, ale zatím pokaždé jsme to nějak zvládli, i když s odřenýma ušima 😵 , jak se říká.

S mým bývalím, je pravda, to všechno co píšete, i já se bojim toho, že by mě zas opustil, a já prakticky, kůli blbýmu nefungujícímu vztahu.. Ale není pravda, to, že mi v hlavě zůstaly jen dobré vzpomínky, to opavdu ne. Ale i po takové době co spolu nejsme cítím, že k němu cítím daleko víc, než jen kamarádství. Snažila jsem se ho už mockrát vymazat z mé hlavy, z mého života, ale nejde mi to.... ☹ ☹