Miminky chodíte ke kosmetičce? Kolik platíte?

sami
14. kvě 2008

Dobré ráno všem maminkám i budoucím🙂

Chtěla bych se zeptat, chodíte pravidelně ke kosmetičce?

A kolik asi přibližně platíte..........má plět po mimi, není zrovna to co bývalo☹

svoma
14. kvě 2008

Ahoj,já ke kosmetičce chodím jednou až dvakrát do měsíce,ale jen na úpravu a nabarvení obočí a řas.Ale každá kosmetička,co jsem tak viděla,má jiný ceník,přestěhovala jsem se a tady platím jednou tolik než v minulém bydlišti.Budeš mít lepší k nějaké zajít a kouknout na výpis služeb a jejich cenu.

aponchie
14. kvě 2008

ahoj,ja chodim pravidelne jednou za 6tydnu.nevim jestli je to dost nebo malo,ale me to vyhovuje..mam spise mastnejsi plet s pory,ale diky pravidelne peci se to lepsi..necham si delat i oboci a vacuum serum ani nevim co to je,prej nejakej pristroj co ti to serum vic protlaci pres kuzi 😀 platim se vsim vsudy do 300kc a pouziva kosmetiku Germaine de Capucine,For life Madaga,a jeste jednu znackovou a za boha si nevzpomenu 😀

lukin
14. kvě 2008

Já nechodím, ale měla bych začít. Pleť mám po porodu otřesnou, ale nevím, zda by to pomohlo. Co by mi tam tak mohly dělat? Hodně se mi mastí a mám dost akné.

kristi
14. kvě 2008

ja se asi objednam na vikend, krasne si tam odpocinu, nevim jaky tady jsou ceny, vidim to tak okolo 500

aponchie
14. kvě 2008

doporucuju si nechat udelat masaz obliceje a krku je to boziiii 😵

kristi
14. kvě 2008

jj, tim olejickem vid? to je slast...

sisstin
14. kvě 2008

nikdy jsem nebyla..ta hrůza, že bych šla odtamtud nenalíčená 😔 😅

kristi
14. kvě 2008

siss, ja to mam nastesti pres uliic, takze pohoda....ale rozboubanej ksicht je na pohled hnus, to mas recht

aponchie
14. kvě 2008

kristi presne tak..nekdo pred cistenim naparuje nekdo nasvecuje nekdo dela masaz.ta moje dela masaz a je to neskutecne blaho..jeste mi dela dobre masaz hlavy 😀

aponchie
14. kvě 2008

jj ten kischt vypada pak desne ..me se nedari chodit jindy nez brzo rano takze sup domu a trva mi min 3dny nez se to vzpamatuje 😝

kristi
14. kvě 2008

jezis, jdu tam volat, at se mam na co tesit 🙂

aponchie
14. kvě 2008

ja bych sla hned ,ale byla jsem pred 14dny takze musim cekat..ale jit na masaz muzu jit solo 😀 jeste chodim na masaze k jednomu hosanovi se zadama taky super 😀

kristi
14. kvě 2008

spravne by se to ale doubat nemelo, no. Jsem si tedka nasla na nose tu bilou tecku, tukovej vacek, tak mi to bude muset vypichnout

aponchie
14. kvě 2008

milie..jj to se vypichuje ja mam jednu ,ktera moc neni videt furt to picha kde kdo a furt to tam je tak nevim 😕

sisstin
14. kvě 2008

kristi: jednu tečku jo? Já jich mám asi 10000000000000000000000000000000000000000000000 🤐 😅

kristi
14. kvě 2008

jo jednu jenom, nastesti..obcas se mi udela...zato na frnaku mam asi miliardu tech cernych, mam roztazeny pory,tak se tam bordel usazuje

myschka
14. kvě 2008

Já chodím pravidelně a mám tak super kosmetičku, že když od ní jdu i nenalíčená tak by nikdo nepoznal, že mi hodinu dloubala obličej, dostanu peeling, masku, masáž a odcházím jako nová 😉

tlapicka
14. kvě 2008

ahoj, nechodim. nikdy jsem nebyla a ani to neplanuju 😎

myschka
14. kvě 2008

tlapičko když si člověk najde dobrou tak je to úžasný relax, nechávám si dělat masáž obličeje a to jen tak půl hodiny ležím, ona pustí relaxační hudbu a masíruje mi obličej teplým olejem, to je takový bájo, že u toho usínám. 😀

myschka
14. kvě 2008

jo a platím 600 ale je v tom vyčištění,masáž, úprava obočí, obarvení řas a odchlupení rukou 😅 😀

aponchie
14. kvě 2008

jj kdo ma bezchybnou plet tak nemusi chodit,ale kdo tu peci potrebuje je proste lepsi si na ni zajit odborne nez se prznit sam doma

andrysek2
14. kvě 2008

hojik ja jsem tez jeste nikdy nebyla ale chtela bych to zkusit abych byla treba hezciiii 😀 😀

aponchie
14. kvě 2008

jakej je ten vosk?bolestivej? 😀

markytkaaa
14. kvě 2008

Nechodím 🙂 Je mi líto těch chechtáků, který můžu utratit jinak 🙂 Za nějaký hadřík na sebe nebo kosmetiku, kterou na sebe plácnu více než jednou 😀

johanda
14. kvě 2008

nechodím, mám bezproblémovou pleť, ale uvažuju o tom, páč je mi už 30 a nějaká ta prevence proti stárnutí by byla třeba. Jen nevím, jestli to teda pomůže.

majina
14. kvě 2008

jo jo... chodím 😉

aponchie
14. kvě 2008

johando:ja myslim,ze to urcite pomuze ve spojeni s kvalitni a odpovidajici kosmetikou a pravidelnou peci.treba u me jo ,ale nesmim prestat bohuzel mam takovou plet 🙂 nekdo jde jednou za mesic a pak na to prdi tak to je jasny,ze to nema moc smysl,ale jde aspon o to odborne posouzeni,osetreni pr.akne atd.

majina
14. kvě 2008

a platím 500,- za masáž, hloubkové čištění, úprava obočí a řas 🙂

aponchie
14. kvě 2008

je tu nekdo komu odstranovali cervenou zilku nebo takovou tecku co praskla na kuzi?ja ji mam od porodu jak jsem tlacila na nose primo uprostred neni moc viditelna,ale vubec nevim co a jak s tim

majina
14. kvě 2008

aponchie.... vosk není bolestivý 😀