Mini klimatizace do auta. Znáte ji?

kubaka
14. črc 2010

Musím se s vámi podělit o úlovek - nemáme v Fiatu Pandě klimatizaci a zjistila jsem , že existuje přenosn mini klimatizace do auta,
http://www.auto-doplnky.com/univerzalni-klimati... -je to tohle udělátko, objednala jsem si ho, ještě nepřišlo - přijde mi to jako spásné řešení do auta, kde je 55 stupňů.
Neznáte ji náhodou někdo???

kubaka
autor
14. črc 2010

aha, tak odkaz se nedaří, zadejte do hledacího políčka na té stránce vlevo "klimatizace" a vyjede vám.

jijitka
14. črc 2010

@kubaka - to vůbec nevypadá špatně, ani jsem netušila, že něco takového existuje. A celkem mile mě překvapila cena, čekala jsem větší pálku.

kubaka
autor
14. črc 2010

@jijitka no já taky ne, ale tudle jsem otevřela tu pekárnu jlménem naše autíčko 😖 -a řekla si, že snad není možný, aby někdo nevymyslel něco malého přenosného - zadala na Seznam a šup - vyjela mrška 😀 - jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Možná takové honítko, ale v tom maličkém prostoru to bude myslím i tak znát. Četla jsem od jedné uživatelky, že díky tomu přežili výlet po Německu v létě - koupili ji přímo tam a byla s ní moc spokojená.

tak jsem se s vámi musela podělit o perličku 😵

jijitka
14. črc 2010

@kubaka - no, vědět o tom dříve, tak už jsem si ji určitě pořídila. Jezdím s malým k mým rodičům, cesta trvá tak 4 hodiny a posledně to byl fakt zážitek ☹ I když to sníží teplotu jen o pár stupňů, bude to pomoc 🙂 Asi si udělám výlet do Ostravy (mám to 20 km) a koupím přímo tam.

collette
14. črc 2010

tak dejte vědět, jak to fachčí, koupila bych jí našim... protože oni přece auto s klimatizací nepotřebujou, ne? to si raději připlatí za nějakou ptákovinu. teď se děsí každý cesty v horku, protože tam s prominutím scípaj 😠

collette
14. črc 2010

taky vám na té stránce s klimoškou vyjelo, že by vás mohlo (kromě držáku na brýle, děské autosedačky a čištění klimošky) zajímat kuželové sedlo? já teda nemám ánung co to je, ale zajímá mě to děsně a moooc mě to pobavilo 😀 😀 😀

petruna
14. črc 2010

kubaka, diky. pak dej vedet, jak jsi spokojena a ja pak zkusim premluvit muze.
Ja vedro v aute uplne nenavidim, nastesti nikam moc nejezdime, ale loni na dovolene na morave to byl fakt humus.
A to podle me bylo mensi vedro nez ted.

Ted nemame zadnej vyjezd v palnu, tak sedim doma u vetraku 😀

malovani
15. črc 2010

Taky jsem koukala, ovšem již není na skladě, bude nejdříve 02/08... zadala jsem do vyhledávače a pořád tvrdošíjně plive jen tenhle jeden odkaz, nikde jinde to nemají???

malovani
15. črc 2010

Ha, tak už jsem to našla jinde za 648,-...

kokin
16. črc 2010

Nevím jak je moc kvalitní, ale píší že je to spíš jen zvlchčovač. I přesto bych to zkusil. Za těch 648 se to dá dejte vědět kde ji maj a jdu do toho.

kubaka
autor
16. črc 2010

oni ji stejně nemají - z toho e-shopu nahoře mi psali, že velká zásillka jim dojde 3. srpna a v republice se teď vůbec neseženou. Výrobce nestíhá. Tak nechám aspoň nalepit černé folie dětem do zadu na okénka, aspoň něco 😖

malovani
16. črc 2010

Jj, přesně tak, nikde nejsou, v žádném e-shopu... nic, nic...

kokin
16. črc 2010

Tak nevím všude to jen haní, asi bude fakt lépší otevřít okno a mokrý ručník kolem krku.

kubaka
autor
16. črc 2010

@kokin 😕 kde to haní? já nic o tom nenašla? co tomu vyčítají??

kokin
17. črc 2010

http://forum.skodahome.cz/topic/88625-mini-klim... to je jen jedni forum a další bylo někde na stánkách oplu a všude píšou že je to slabé a jen takový zvlhčovač. Docela jsem z toho rozladěn v těch vedrech jsem to viděl jako dobré řešení tak teď nevím.

kokin
17. črc 2010
hakanka
26. čer 2011

Ahoj, blíží se vedra, obnovuji diskuzi. Máte někdo? Je to k něčemu?

hakanka
7. črc 2011

nikdo?

martjjja
20. srp 2014

tak co, koupil někdo? jak to funguje? čeká nás cesta do španělska v autě bez klimošky...tak šup, recenze 🙂

koran2
12. črc 2016

@kubaka a ostatné, ahojte. obnovujem diskusiu, strašne s malou trpíme v aute bez klímy ☹ nepoznáte čosi, čo ochladí vzduch?? lebo toto http://www.auto-doplnky.com/univerzalni-mini-kl... sú na to nedobré recenze, že ne jak klíma, spíš len osviežovač vzduchu 😢