Miniinterupce, kolik stojí a jak probíhá?

tehulka2008
11. pro 2014

Chci na miniinterupci.Muzete mi poradit kolik stojí a jak probíha?Jestli je to otazka par hodin nebo jak.Kdo mate zkusenost prosím piste.Mam doma 2 deti a nechci třetí.Jenom jednou se stalo a jsem v prdeli.Prosím radte.

lucifereeek
11. pro 2014

tak když už víš že jsi těhotná, tak to budeš určitě víc než 3tt 😉 já nebyla na potratu jakože dobrovolně, byla jsem na revizi po spontálním potratu, ale myslím, že to funguje stejně. Ve středu odpoledne jsem měla zákrok a ve čt ráno mě pouštěli. Pokud by ti to vyšlo na ráno, pouštějí i ještě ten den odpoledne, pokud je vše jak má. Ceny se pohybují tuším kolem 5tis.

jusinka
11. pro 2014

Zavolej si na gyndu a dr ti řekne víc, udělá ultrazvuk, vypíše žádanku. Bohužel cena je teda nic moc, asi 2.500 Kč 😕

leonka24
11. pro 2014

U sve gyn.jsem platila 600,- za zadost k miniinterupci hned me objednala na zakrok a 3000,- v nemocnici za zakrok..rano nastup a odpoledne me pustili domu,jak sem se divala kazda nemocnice ma jine ceny..

vercik83
11. pro 2014

Optej se na tu tabletku ktera vyvola potrat, at nemusis na zakrok.

sarriku
11. pro 2014

linkapomoci.cz tam ti poradí a odpoví tvoje otázka, je to linka pro ženy v krizi, kdyžtak psychologická i lékařská pomoc a nebo popotratu.cz tam si můžeš přečíst zkušenosti žen, které si tím prošly...

katerina32
12. pro 2014

Já platila u mého gynekologa 1000kč, pak u obvodního na předoperační vyšetření 500kč a pak v nemocnici už nevím přesně ale asi 2500-3000kč cena je podle délky těhotenství, ráno nástup a asi za 3 hodiny, pokud je vše v pořádku domů, nic pak nebolí, ale psychicky jsem se z toho dlouho dostávala, takže už nikdy.