Mixér Smoothie Maker. Máte zkušenosti?

111janinka
29. lis 2011

Ahoj všem 🙂
Viděla jsem reklamu na "zázračný" mixér na ovoce a zeleninu se 100% využitím surovin, tedy včetně vlákniny.....
Zajímal by mě váš názor, zkušenosti, případně doporučení na výrobek, který opravdu funguje 😉 Televizním reklamám totiž moc nevěřím 🙄

foxova83
28. pro 2011

ahoj, tak ten zázrak mám, ten z teleschopingu akorát bílej a je takovej vachrlatej ☹ musím na něj hrozně opatrně bo se mi furt při vyndavání té nádoby šroubuje i ten kroužek tak ho musím přidržovat s mokrýma rukama to nejde vůbec,Jinak smoothie je z toho moc dobré ale neporadí si to se syrovím jablíčkem ani mrkví musela jsem přidat trochu vody ale už to bylo řídké a já chtěla tu přesnídávku jak ukazovaly v teleschopingu.Taky ta instentní káva a voda na to freppé nebo co jak to měla být hustá konzistence tak neabyla 😖 a mražené jsem do toho pro jistotu nedala.Jinak dělá to báječné jogurtové nápoje dá se použít i kefír.Mňam.

foxova83
17. kvě 2012

už není mezi námi umřel....včera... 😨

111janinka
autor
21. kvě 2012

@foxova83 nejspíš reinkarnace 🙂)) Já ho dostala předevčírem, abych malé mohla chystat dobroty až přijde čas 😉

foxova83
22. kvě 2012

tak držím paleček aby to nebyla stejná rachotina jako ta moje když nevidržela od vánoc do ted.Dostala jsem ho darem bez záručáku takže smůla. 😖

kofinka
5. čer 2012

tak ještě že jsem si ho nekoupila. Chtěla jsem něco na koktejly tak jsem koupila stolní mixér z Lidlu. Původně jsem měla vybraný od Philipsu ale přesvědčila mě 3 letá záruka tak jsem zvědavá. Stejně ale ve mě hlodá červík, jestli jsem neměla koupit ten Philips. Ten Lidlovej je nějakej vachrlatej. Ale zase vše zvládnul včetně ledu, jen nevím jak dlouho vydrží.

foxova83
27. čer 2012

tak uz ho zase màm 🙂 tchyne mi ho venovala a ten samej a neprijde mi tak vachrlatej jako muj predchozi 😀 drzte palce...

freshka_80
23. srp 2016

Holky, já doporučuji smoothie maker od ETA - Vital Blend. Rozmixuje i tvrdé suroviny !červ.řepu, zázvor, led) .. Supr na něm je, že úplně do hladka rozmixuje i pecky, jadřince, slupky apod. Takže příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Synovi v něm teď přes léto připravuji ledové tříště a zmrzliny. Manžel má zase rád arašídové máslo 🙂
Mám několik produktů od Ety a se všema jsem moc spokojená. Kvalita je znát už od pohledu. Je velmi stabilní, takže se nemusíte bát nějakého "cestování" po lince 🙂

Kupovala jsem na http://eshop.eta.cz/stolni-mixer-eta-vital-blen...

hejsa
23. srp 2016

@freshka_80 Souhlas,jedině ETA,ten z reklamy od Delimana je normální takovej forovej výrobek - leda na rozmixování jogurtů...nechci říct přímo šmejd,ale jen o krůček - rozhodně nedělá to,co avizují v reklamě.Pozor - to samé je ten kráječ na cibuli atd.-rozemele to dole tak v 1 cm a nad tím jsou kusy,které se musí pořád promíchávat - pustit-promíchat - pustit atd. až ti dojde trpělivost a nakrájíš si to sama a rychleji a bez mytí strojku.Vyhozené prachy. 😢

glipinova
7. únor 2017

Pozor. Dle rad, jsme koupili Klarstein Vitalic, černý stolní mixér, smoothie 1000W.

Teď je s ním jen trápení. Po 5 měsících používání se extrémně zvýšil hluk a snížila účinnost. Při mixování malé dávky vařeného jídla pro miminko, vytvářel takový hluk, že dospělému lehce bolelo v uších. Zaslán na reklamaci. Přišel s opraveným motorem a ložiskem. Nyní přesně po 5 měsících motor odešel znovu a ještě se uvolnil uvnitř šroub který chvíli drhnul v točícím se motoru a poté vylétl, náraz byl slyšet. Nyní je šroub vidět vespodu mixéru. Opět je nesnesitelně hlučný. Odesíláme na 2. reklamaci.
Těsnící gumy mezi kelímkem a části s noži se stále trhají.

Gabriela L

zdeenik
25. únor 2017
Uživatel zdeenik je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.

My máme Vitamix a je to fakt špičkový přístroj.