Mladá maminka a starší partner. Máte zkušenost?

slunicko.
5. kvě 2010

Ahoj chtela jsem se podelit a zaroven poradit.Jsem maminka dvou kluku a treti cekam partner odesel.Ted se nasel starsi pritel me je 28 a jemu 47.Je hodný a miminko a kluky by bral jako vlastni,ale pride mi blbý ten vekový rozdíl.Nevim jak se rozhodnout vim ze by nas zabezpecil a mel hodne rad,ale ten věk.Máte nekdo zkušenost.

bajusik
5. kvě 2010

Ahojky, osobně takovou zkušenost nemám, ale kamarádka ano. Má malou holčičku a její přítel je o víc jak 20let starší a hrozně si rozumí, dítě je teda jeho, ale myslím že jestli ho máš ráda a chceš s ním být tak snad není co řešit ne?? 😅

slunicko.
autor
5. kvě 2010

Děkuji a kolik je kamarádce jestli mohu vědět mám ho rada ale ten věk a navíc má kradší nohu.

rimmel
5. kvě 2010

to je na tebe slunicko, ci ti to bude vadit alebo nie....

kratsiu nohu .. sorry nechapem 😅 a co akoze? 😀 o o tebe tiez moze povedat ze mas jednu cecku mensiu 😝

eimmy
5. kvě 2010

myslím že věk není pro tebe ta hlavní překážka... mám z toho pocit že se bojíš co tomu řekne okolí.... ale povím ti jedno: okolí tvůj a život tvých dětí nežije... a na vzhedu nezáleží věř tomu. raději mít doma ošklivého chlapa, který mě má rád a postará se o děti které nejsou jeho a bude je milovat než mít modela který mě bude podvádět a nesnášet tvoje děti... ale každopádně je to na tobě...

slunicko.
autor
5. kvě 2010

Asi jo mam strach z okoli protoze můj tatka je stejně starý.Má v noze šrouby a trochu kulha musely muji jí skrátit., ☹

eimmy
5. kvě 2010

ted budu asi nepříjemná a moc upřímná... víš on si asi stejně starý kluk , který by měl zájem starat se o tebe a 3 děti jen tak nenajde .. a když ano tak je větší pravděpodobnost že ho to přestane bavit starat se o "cizí" děti... i když ti bude říkat že jsou jako jeho ale pořád to budou pro něj cizí děti... nechci být zlá nebo tak něco to ne ale vidím to realisticky... není špatné mít staršího a spolehlivého partnera - pokud tedy víš že je spolehlivý... opravdu se nedívej na vzhled... jestli ti je s ním dobře a na děti je hodný tak neváhej.. uršitě budeš čelit pohledum okolí a drbům ale ono to časem přejde... neboj

bajusik
5. kvě 2010

Jestli ho miluješ tak sou šrouby v noze trošku nelogický problém.... Sorry, ale tohle myšlení mi příjde stupidní, nebýt s ním kvůli šroubům v noze 😒 A na věku prostě nezáleží. Té kámošce je 22 a tomu příteli je 45 a jsou úplně moc spokojení a šťastní a dokonce plánují další miminko 🙂

rimmel
5. kvě 2010

presne ako bajusik pise..taky blby komentar ze ma srob v nohe a co akoze mame nato povedat? resp co je natom

slunicko.
autor
5. kvě 2010

Mě to taky neva ale my si jen pisem a nevideli se jestě proto jsou asi mé názory nelogické.Máme se vidět v pátek tak jsem chtěla povzbudit a slyšet názory snad ted to dává trochu logiku.Jinak si cením že by se dal na tři sviště.

kristi
5. kvě 2010

a to, ze je hodny atd soudis z toho, ze si pisete? tak jako stat se muze vsechno,ale treba si nepadnete do noty, nejak bych se na tu schuzku neupinala

editah222
5. kvě 2010

Sluničko všechno tohle bych řešila až se uvidíte. Vůbec si nakonec nemusíte rozumět a ty si teď z toho zbytečně lámeš hlavu.

schnucki
5. kvě 2010

ahojik, neda mi taky nereagovat ... myslim ze holky to tu napsali spravne ... na okoli nezalezi, neni dulezite o kolik je starsi nebo jak vypada, hlavne aby te mel rad, aby jsi se s nim citila dobre, aby se o vas postaral a byl to proste super chlapik .... pokud se to okoli nebude libit a ty s nim budes stastna, tak at si okoli trhne nohou .... myslim ale ze resis ty veci predcasne, jestli jste se jeste ani nevydeli tak buhvi jak to dopadne, je hezke ze nema nic proti tvym detem, ale zatim tohle neres, treba si ani do noty nepadnete, a pokud jo, na okoli prd ....

bajusik
5. kvě 2010

Ježišmarjáááááá ty si ho ještě neviděla a už s ním chceš trávit zbytek života????? 😕 to je trošku předčasný úsudek a problém ne???

rimmel
5. kvě 2010

bajusik je celkom normalne ze ma taketo otazky na jazyku..predsa len hlada cloveka na zivot nie milenca 😉

a ako kristi pise, on si moze vymyslat cez pisanie, nikdy nevies..no nemusi 😉

bajusik
6. kvě 2010

rimmel: no nevím, mě to celkem normální nepříjde. Kdyby za sebou měli 3-4 schůzky a věděli o sobě víc tak budíž, ale tohle mi příjde trošku předčasné řešit jestli s ním budu nebo ne.

rimmel
6. kvě 2010

mne nie, asi preto ze ja som sa smojim manzelom videla raz, odvtedy sme si pisali a to asi mesiac a pol a verukebyze sa mi na nom nieco nezda, alebo som si neni ista ci vobec s nim vztah chcem i ked bol mily tak sa s nim ani nestretnem 😉 proste autorka ma asi pochybnosti a celkom to chapem...

bajusik
6. kvě 2010

rimmel: já jsem se s mým mužem poznala na internetu, ale dokud jsme se nesetkali párkrát osobně, tak bych asi neplánovala celý život. Každopádně bych měla asi určitě jako velkou pochybnost, že má kratší nohu....

Fakt pardon jestli tady někoho urazím, ale chodí tady hodně puberťaček, které se nudí a vydávají za něco co nejsou, a prostě tenhle příspěvek mi přesně takový příjde. Možná se pletu, pak se omlouvám

meandra
6. kvě 2010

slunicko: myslím, že váš věkový rozdíl není tak markantní, aby to něčemu vadilo a jeho handicap určitě taky není nic zásadního. Vlastně záleží jen na tobě, určitě je nutný, aby tě ten partner alespoň trochu přitahoval, a to může i kdyby měl nohu jen jednu. Holky mají pravdu, že se třemi dětmi se výběr z případných tatínků výrazně zužuje. Ale myslím, že se zatím trápíš zbytečně, pokud si jen píšete. Ještě jste se ani nesetkali a už plánujete společnou budoucnost? Počkej, až se setkáte a třeba už ten tvůj dotaz bude zbytečný a rozhodneš se sama.

rimmel: Ty jsi se manželem alespoň viděla, než jste si začali psát. Ale sluníčko píše, že se ještě ani nesetkali. Vzájemné sympatie skrze maily můžou při setkání vzít za své. Anebo naopak, tak si padnou do oka, že sluničko už ani nenapadne trápit se věkovým rozdílem nebo nějakou tělesnou vadou ...

rimmel
6. kvě 2010

tak to mas pravdu, zase planovat zivot s niekym takto cez net to nie 😀

rimmel
6. kvě 2010

ale ja som sa cez net zamilovala, i ked som mala pochybnosti ako to bude nazivo, lubila som ho 🙂

bajusik
6. kvě 2010

rimmel: zamilovat proč ne, ale přece jenom to plánování mi tam prostě nesedí.

meandra
6. kvě 2010

Dnes je seznamování přes net úplně běžný a první sympatie často přerostou v něco víc. Ale je rozdíl, když budu svobodná, tak tu budoucnost můžu s někým plánovat i přes net a moc si s tím nelámat hlavu. Ale když mám přivést domů partnera nejen pro sebe, ale především tátu pro děti, tak bych s tím plánováním přece jen trochu počkala 😒

rimmel
6. kvě 2010

bajusik hej mas pravdu 😉

bamsmudla
6. kvě 2010

ahojte holky,
můžu se k vám přidat. Mě je 27 let - teda myslím 😀 . už se mi to nechce počítat a mému partnetovi je 53. Jsme spolu 3,5 roku a musím říct, že jsem nikdy s nikým tak hezký vztah neměla. Teď právě čekáme spolu miminko. Má se narodit každičkou chvíli. A už se na něj moc těšíme. Věkový rozdíl nevidím jako nějaký problém. Spíš mi záleží na tom, jaký ten člověk je. je fakt, že okolí nás odsoudilo a ze začátku jsem měla spousty otázek, jak to zvládneme, ale až čas to všechno ukáže

rimmel
6. kvě 2010

bamsmudla toje super, laska nepona hranice..i vekove 🙂

slunicko.
autor
6. kvě 2010

bajusik:Nemyslela jsem zatim planovat zití ani na to nemyslím asi to neumím vysvětlit.Mám strach ze vztahu a proto hledám asi kazdou maličkost jestli mám pokračovat nebo ne.Pišem si já mu řekla zatím kamarádi a časem uvidíme a až my dva se uvidíme.Bývalý byl taky přes net a jak to dopadlo proto se bojím a hledám chyby na kterých ani nezáleží pokud si padnem do oka.Chci se zatím scházet a čas uvidí.Jinak pubertačka nejsem a nezlobím se jen některé věci neumím dobře vysvětlit a pak to vypadá jinak ☹ Jinak já ho neznám ale mamka znala jeho paní než mu umřela:

bamsmudla
6. kvě 2010

U nás rozhodně. Můj vypadá o trošku mladší než je. Nejhorší je, že se s tím nesmířila jeho bývalá rodina. Což mě kvůli němu hodně mrzí. Protože své děti opravdu miluje. Ale asi to chce všechno spoustu času. A co ty máš taky staršího přítele.
Sluníčko vůbec bych to neřešila. Vždycky se najdou lidi, kteří se na vás budou divně dívat. Ale přece záleží jestli vás má rád a jaký je. Já tu zkušenost mám jen ty 3,5 roku, ale neměnila bych. Sice mě někdy napadne, že by to bylo o dost lehčí, mít stejně starého partnera, ale pak když je vidím, tak řeknu, že ne. Většina kluků v mém věku je úplně někde jinde. A člověka hodně mění, co prožil a já lehké dětštví neměla. Takže si říkám, že mám ten syndrom, že si hledám tatínka a směju se tomu. Určitě řešíš stejné otázky jako já. Taky nevím, jak to bude vypadat až mě bude 50 a jemu 70 teda skoro 80, ale nemám důvod to teď řešit. Prostě žijeme teď, to nevíš ani u mladýho, co se kdy může stát a přihodit

bamsmudla
6. kvě 2010

A slunicko, pokuď jste se ještě neviděli, jak píšou holky, tak bych to zatím neřešila a nejprve ho poznala na živo. Já svého miláčka poznala v práci, takže jsem věděla do čeho jdu. Sami jsme se tomu bránili, ale neubránili. Holky mají pravdu, nepřidělávej si starosti a poznej ho. Pokuď ti sedne, věkový rozdíl pro tebe nebude znamenat až takovou překážku. Uvidíš

bajusik
6. kvě 2010

Slunicko: oki tak to se omlouvám, už se tady na všechny dívám skrz prsty 😉 Hele pokud se budete scházet a bude vám spolu dobře, bude se hezky chovat k dětem tak není co řešit. Víš jak, především si máma 🙂 Přejem hodně štěstíčka ať to výjde tak jak má 🙂 a jestli to nevýjde, nevěs hlavu, na světě je chlapů 😉

frisbee
6. kvě 2010

slunicko...už tu podobná téma je,nakukni i tam,je na strane 2...Mám staršieho partnera... 😉

Sama mám túto skúsenosť,s druhým manželom sme sa dali dohromady,keď som mala 27 rokov,on mal 48 a sme spolu už 20.ty rok. 😉
Moju dcéru vychovával od jej piatich rokov a majú spolu úžasný vzťah 🙂 .
Naozaj to nie je o veku,ale o človeku,i keď je jasné,že ten vzťah je iný,ako so stejne starým partnerom,ale nemenila by som.
Prečítaj si tú druhú debatu,píšu tam kočky,čo majú starších partnerov.
Samozrejme,že ty to rozhodnutie urobíš,až sa spoznáte osobne,dopredu je zbytočné robiť si starosti,naplánujte stretnutie a uvidíš,aký máš z neho pocit..a potom napíš,podiskutujeme 🙂