Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

papula
29. led 2007

Ahoj vanesa.To mas pravdu,ze na prvom mieste je ze ste spokojny a stastny vy dvaja a nech ta nazor od druhych nerozculi a hlavne nenechaj si tym zneprijemnit tehulkovanie.Ja mam o rok menej priatel sice o sest od tvojho viac,ale vies kolko sme sa napocuvali my?Sice nie od mojich ani jeho rodicov,ale od inych clenov nasej rodiny a samozrejme aj od inych ludi 😖 ale my sme to brali jednym uchom dnu druhym von tak to robte aj vy 😉

megie
30. led 2007

Lahšie sa znáša, keď vám všetci z rodiny dohovárajú, ak vás priateľ, manžel, s ktorým bábo čakáte, podporí, je to omnoho ľahšie, pretože vždy máte jeden druhého. Horšie je, keď práved otec dieťatka je toho názoru ako ostatní... ☹

andrea52
30. led 2007

ahojte kocky 😉
ja som si myslela ze som asi jedina taka mlada co chce babenko, ale som sa presvedcila ze to tak nieje, som si myslela ze som divna. Mam 22 a priatel 27, a chceme babo. pre niekoho je nepochopitelne, ze este nemame vlastne byvanie, mam skolu a aj tak chceme babo. Ale kazdy ma ine priority a my po babenku strasne tuzime, ak ked skoro vobec nic nemame. Mam plno kamaratiek ktore mali babo ked mali 18 este pocas strednej, Iste zo zaciatku je to sok, ale potom sa vsetko zmeni a je to ok. 😉
tak vam teda vsetkym drzim palce nch to zvlkam zvladneme. tehulkam krasne babenka a nam snazilkam co najrychlejsie fazulky v brusku 😵

megie
30. led 2007

andrea, určite nie si divná. Ja túžim po bábenku už od 18tky, a to by som povedala, že je divné. ale videla som tu už babenky, čo majú 18,19 a chcú a čakajú bábo. 22 je tak akurát 😉

mimi109
30. led 2007

andrea nie si divna,ja som mala 19 ked som otehotnela a 20 ked sa narodila moja princeznicka, ete som mala skolu ale v maji som koncila takze v pohode,nemali sme kde byvat,penazi tiez nebolo moc ale babo som hroooozne chcela
teraz mame 5 mescne dievcatko,kupili sme si byt,samozrejme na uver a postupom casu urcite bude aj to co si teraz dovolit nemozeme

moc ti drzim palce aby si aj ty bola coskoro tehulka 😉

agentka
30. led 2007

Ahoj,myslim si,že nejsi vůbec blázen.Mně bude za pár dní 20 a jsem v 7. týdnu.Je to krásnej pocit.Každá budoucí maminka musí sama vědět,kdy je ten pravej čas.Já se na to cítím ted,a nikdo mi to nerozmluví. I ve 20ceti budu dobrá máma,cítim to! 😎

svetluska.p
30. led 2007

agentka - o tom niet pochyb, ze budes dobra mamina. Ak sa zena na dietatko tesi, nie je precozamyslat sa nad tym, ze je to skoro.

danciacik
30. led 2007

Agentka - ja som mala asi týždeň po mojich 20-tych narodenínách keď som otehotnela a vôbec to teda neľutujem.
Ahoj Svetluš, ako?

svetluska.p
30. led 2007

ahoj danciacik, ako sa mate s drobcom? a my ako? Nuz muzik chory,ale dufam, ze do februara vyzdravie Lebo vraj tento februrar ma byt mimoriadne plodny. Tak dufam, ze sa nam zadari vrabciatko nase. Uz tak chcem.
inak - Ty mas len 21 danciacik???

andrea52
30. led 2007

kocky dakujem za povzdbzdzujuce slova 😵 ja to tiez tak citim, ze teraz chceme a dufam ze sa nam to coskoro podari. najprv tie reci o svadbe, ze taka mlada, nic si si neuzila, ved ked nemusis tak preco..............
to asi nikto nechape ze kazdy ma ine priority 😉
ale si neviem predstavit, zeby sme mali zacat snazilkovat tak o 3-4 roky a trvalo by to tak dlho, uz teraz je to 9 mesiacov a nic a bohvie dokedy to bude 😒

danciacik
30. led 2007

Áno Svetluška, ja som taká soplavá 😀 😀 😀 No vlastne ešte nemám 21, ale až 19.februára.
Inak sa máme celkom fajn. Minule som sa odvážila dať sem malej fotky tak keď máš chuť tak si ich mrkni.
Dúfam, že sa vám to teda vo februári podarí. A iba tento február má byť plodný? Lebo pre mňa bol aj ten minuloročný. 😀

megie
30. led 2007

Ozik, to odkiaľ viete, že by mal byť tento február plodný? 😎

svetluska.p
30. led 2007

megie - neviem, kocky vravia. A mne to dobre padne spoliehat sa na to. Ked to nevyjde, budem sklamana ☹ .
danciacik - jasne, ze kuknem. Ale az doma, lebo dnes mame totalne pomaly net.Rozculuje ma to 😠 .

megie
30. led 2007

svetluška, myslím, že nebudeš mať dôvod na sklamanie 😉 držim palec

uhlikova09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
arabeska
30. led 2007

uhlikova09,hmhm...neviem na co si narazala ale co som si citala tak wanda nepisala nic zle.a dalsia vec vulgarizmy su vo fore zakazane a este mam aj pocit ze ten tvoj je neopodstatneny 🤐 🤐

droby
30. led 2007

uuha ja som sem len nahodou nakukla ale tem slovnik ma teda sokoval 😒

wanda
31. led 2007

uhlikova09,po dlhsom case som tu nahodou nakukla...a ja naozaj nechapem preco mi nadavas.Mozes mi to vysvetlit?Pytam sa ta na to naozaj pokojne,aby si si to nahodou opat nevysvetlila nejako zle.

wanda
31. led 2007

naozaj nechapem,a fakt si myslim ze takto ma urazat nebudes...

arabeska
31. led 2007

wanda,ona podla mna nieco zle precitala,alebo zle poxopila,je jasne ze takto sa proste reagovat nema,ale uz kasli na nu.je pravda ze normalny clovek by sa ti aspon ospravedlnil,ale podla toho ako sa vyjadruje tak to asi nepoklada za dolezite 🤐 🤐

wanda
31. led 2007

arabeska dost sa ma to dotklo,ale nemyslim si , ze v mojich prispevkoch bolo nieco dvojzmyselne...to naozaj nie.Prave naopak...

arabeska
31. led 2007

wanda,ved to ja ani netvrdim,vid prispevok vysie.som si ta dost zastala.ja len tvrdim ze niekto asi nevie citat.a to ti verim ze sa ta to dotklo,to by sa dotklo kazdej z nas.napis jej ip a povedz jej co si o tom myslis

wanda
31. led 2007

dakujem ti,si velmi zlata...

arabeska
31. led 2007

nemas za co,aj mna to velmi zaskocilo.normalne este teraz neverim vlastnym ociam 🙄

rova
1. únor 2007

Psát urážlivé příspěvky bez fotek umí každej.. 😒

r123
1. únor 2007

ahoj tak mě bude za pár dnín 20 a čekám druhý mimčo a sem tak naprosto spokojená není to nemoc mít brzy děti jen společnost to vidí jako něco co je divný protože sou jakoby daný nějaký společenský pravidla a někdo kdo je nedodržuje je jinej(pro společnost)a nás mladý maminy berou jako vetřelce.

r123
2. únor 2007

dobré ráno!taky ste se setkávaly a setkáváte z nepochopením okolí a třeba i s nemýstými poznámkami?já jo a bylo to dost nepříjemný! ☹

svetluska.p
2. únor 2007

Ja to nechapem, preco by mal niekto komentovat, ze sa mlada baba rozhodne pre rodinu. Je to obdivuhodne. A obdivujem dokonca aj kocky, ktorym sa stane, ze nechcene otehotneju napr. v 17ke, chlap sa na nich vykasle a ona si predsa mimco necha. Vazne klobuk dole. Ste super kocky zlate 😀 .

svetluska.p
2. únor 2007

megie - dakujem 😵

misulka101
2. únor 2007

ahojte tak ja sa k vam pridavam ja mam 22 a uz mma dve deti,tiez sa nasli ludia co to komentovali ale ja som satsna ze ich mam,su to nase slniecka,aj ked prve tehotenstvo bolo hrozne lebo v 9 mesiaci ma priatel opustil a nasiel si inu a ani raz nevidel svojho syna a to bude uz mat 3 roky 🙄 ale nasli sme si super tatinka a mame krasnu dcerku a maleho miluje ako svojho vlastneho a maly zase jeho takze je to uplne super 😀