Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

katty137
23. bře 2007

Pipi, dakujem... Tak pouvazuj, za kolko a co by si predala a ja potom odpoviem, ked popremyslam... Bolo by fajn potom vydiet aj fotky, ale ako bude mozne, ok? Ved uvidis... A este raz popredu velmi pekne dakujem... A co sa tyka tvojho bruska, vies, ani neviem, z fotky to nejde velmi posudit, ale co viem, tak je to len a len vyhodou a nemusi Ta to vobec trapit, malicka moze byt väcsia ako ine deti a Ty to mas aspon o trolilinku jednoduchsie... Aj ked to tak ci tak urcite dost zavadzia... 😵

tinni
23. bře 2007

dobre pipi, tak sa potom dohodneme 🙂 inak s tym bruskom som to aj ja mala tak, baby v mojom termine boli oproti mne obryne 😀

katty137
23. bře 2007

To bude asi mozno aj tym, ze ste take stihle, nie? 😉 🙂

tinni
23. bře 2007

katty, aj ja som tam chcela dat nove fotky malej, ale ziadnu mi to nezobralo, tiez su velke 😒 ja ani neviem ako ich zmensit...

pipi1211
23. bře 2007

no jasne pofotim ti to ked budem na materskej a poposielam foto 😀 a uvidis co sa ti paci 😀 ozaj ved kukni vo fotoalbume pod nazvom MAJOVKY a uvidis nase bruska 😀
a co robkam? teoreticky nic... pisem s kamaratkami na na inom servery, lezkam v postielke akoze kukam tv no a tak a cakam vlastne na draheho kym sa uraci odlepit od compu a lazka si ku mne 😀

pipi1211
23. bře 2007

jeeeej aka si na tej foto zlatunka 😀

katty137
23. bře 2007

OK, idem to omrknut... Tie vase brusena... 😉 A dakujem za ochotu s tym oblecenim... SI naozaj velmi mila...

Tinni- ja tiez zatial neviem ako to zmensim, ale urcite na to nejak musim prist... Snad tam onedlho pridas aj malinku...

Baby, opatrujte sa, ja pre dnesok koncim, prisiel nas tatino a treba sa teraz venovat jemu... 😅 😉

pipi1211
23. bře 2007

njn ja uz tiez budem koncit lebo drahy uz sa pobera ku mne tak sa trosku pomojkame 🙂 majte sa zatial krasne a sladke snicky vam prajem 😀 papaaaaaaaaaaaaaaaaa zajtra som opat tu,ako na koni 😀 😀 😀

anjeliksu
23. bře 2007

ahojte kocky.. som tu nova a tka by som sa rada pridala, ak neobtazujem🙂

pipi1211
23. bře 2007

ahoj anjeliksu... aj ty si zacinajuca mladunka tehulka? alebo mamulka? 😀

anjeliksu
23. bře 2007

no vies, este nie, ale rada by som. len sa to este neda... a to ma mrzi.. a vy ste ?? sa tesium s vami🙂

pipi1211
23. bře 2007

no vacsina myslim ano... ja osobne som v 31tt 😀 takze tym padom je z teba asi snazilka 😉 a kolko mas rokov? 🙂

anjeliksu
23. bře 2007

no mam 19 a mam priatela a on ma 26 a tak by sme mozno aj chceli..🙂

pipi1211
23. bře 2007

ja mam tiez 19 🙂 babo sme sice chceli tiez no nie teraz az neskor ale kedze sa prihodilo tak sme teda moc radi a uz sa na malinku tesime 😀 idem ja uz haji,tak sa maj krasne a dufam ze zajtra este popiseme 😀 dobru nocku zatial 😀

tinni
23. bře 2007

caute baby, ja uz som zase tu 🙂 bola som indisponovana, priatel ma cestou do kuchyne znasilnil 😀

anjeliksu
23. bře 2007

ahojky aj ja tio prajem peknu noc a nadherne snicky., zajtra dojdem,a le neviem kedy, lebo robim.. no sak uvidime:🙂) sa tesim..pa

anjeliksu
23. bře 2007

tinni: ahojky... tak to je pekne 😀

tinni
23. bře 2007

ahoj 🙂

tinni
23. bře 2007

a mala sa ozyva...

anjeliksu
23. bře 2007

mate super foto:ň

pipi1211
24. bře 2007

dobre ranku mladuchy,xi 😀 😀 ako sa hajalo?

katty137
24. bře 2007

Ahojenkaj Pipi... Si tu este? No, spinalo sa aj fajn... Rano som sa napapala, pozrela telku a poumyvala zem v bytecku... Teraz mam zatial frei... A ty ako? Alebo aj niekto iny, ak tu niekto vlastne je??? 😉 🙂

kajule
24. bře 2007

Ahoj Katty, jakpak tam u vás je? 😉 Tady sice svící krásně sluníčko, ale fouká vítr. Jinak nevím jestli je to jarní úklid nebo jestli jsem chytla hnízdící reflex, každopádně jsem dneska vyprala další pidi věcičky pro Prcka, chtěla jsem i plíny, ale už nemám místo na sušáku. Na půdu se mi to dávat nechce, venku to bude krásně schnout. 🙂 Taková klidná sobota. 😀

pipi1211
24. bře 2007

ahojte... ja som stale tu 😀 mna dnes dako pobolievaju krize a panva a vsetky klby od pasa dolu 😠 takze stale lezkam v postielke a oddychujem 😀

kajule
24. bře 2007

Pipi, mě teďka začalo trochu bolet břicho, jak jsem se dala do toho uklízení, tak jsem si sedla a teď budu odpočívat. Prcek si začíná stěžovat, kže se asi půjdu za chvilku najíst, aby mu ic nechybělo. 🙂 Jinak bolest v kříži taky znám, před měsícem stačilo když jsem si nějak špatně lehla nebo sedla a už mě to začalo pobolívat. Teď se to ale, musím zaklepat, zlepšilo. 🙂

famfrla
24. bře 2007

Ahoj Kocky tak ja som otehotnila v 3 rocniku na vyske neplanovane no bol to sok to vam mozem povedat a priatel teda terajsi manzel zije v zahranici takze to pre neho bol velky sok teraz mame malu bambulku ja som v 4 rocniku pisem diplomovku a byvam v zahranici 😅 ale da sa to zvladnut ale sme strasne radi ze ju mame 😉

katty137
24. bře 2007

famfrla- skutocne Ta obdivujem, ze si to takto vsetko zvladla a zvladas... Musi to byt asi pekne narocne, vsak?

A ahojte ostatne babenky... Ja mam dnes celkom fajn den, musim si zaklopkat - zatial... No uvidime... Snad to tak uz ostane...

Pipi, tak lazkaj, oddychuj, aby si bola co najskor fit uz len kvoli malej ale aj maturam...

pipi1211
24. bře 2007

no to hej... 😀 radsej ani z bytu nevychadzam aby sa mi nic nestalo a nezlomila si nahodou pravu ruku a pod 😕 😀

famfrla
24. bře 2007

hm je naviac ked som tu sama a nikoho nepoznam ☹

tinni
24. bře 2007

caute kocky 🙂 🙂 🙂