Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

katty137
24. bře 2007

Kajule-no, u nas slniecko ani nahodou nevykukuje. Skor kazdu chvilu prsi alebo poprcha... Cesty a chodniky mokre, take depkove pocasie... Ale ja som zatial celkom v klude a pohode... Aha, teraz som si vsimla, ze malilinko prekuklo slniecko cez mracky, ale uz je zase prec... Takze jarne chystanie... To je peknucke... Ja mam na to vsak este cas... Ale tesim sa na cas, kedy aj u mna zacne chystanie... dufam, ze vsetko bude OK... 😉

famfrla
24. bře 2007

baby a ako to mate s materskou ked ste nepracovali? do narodenia nedostavate nic vsak?

katty137
24. bře 2007

ahojenkaj Tinni, ako si sa vyspinkala, co mala? Zobudza?

Pipi, hlavne oddychuj...

A kde si v zahranici a preco si tam? Tam studujes ci ako?

katty137
24. bře 2007

Akurat na to som sa nedavno pytala, lebo som akosi teraz na urade prace a predtym som sice pracovala, ale v zahranici a to som bola ten cas na urade ako dobrovolne nezamestnana... Pride takto clovek len o ten mesiac materskej, co dostava pred porodom, inak od narodenia dostava ked tak rodicovsky prispevok... Tak je to celkom v pohode...

famfrla
24. bře 2007

lebo ked som sa ja pytala ta pani na socialke bola nejaka zmatena takze aspon rodicovsky prispevok to je fajn 😉

tinni
24. bře 2007

celkom dobre, ale musela som vstat uz o osmej, postarat sa o malu a utekat na trening... 😝 nenavidiiiim ranne vstavanie. Ked som bola tehotna, tak som spavala do jedenastej, vsetci sa mi smiali 😀

famfrla
24. bře 2007

to mas dobre ja som spavala do pol 1 🙂

katty137
24. bře 2007

Idem si dat zeleninkovej mnamky polievacko a mojko je velmo hladne, tak mu idem dat napapkat... Nech nehladuje... 😀 Tak sa stretneme po obede nasom... Paaaa zatial o par minut som naspät 😉

famfrla
24. bře 2007

a to som bola este v kome 😀

pipi1211
24. bře 2007

no ja taktiez budem mat len rodicovky prispevok co je myslim 4500Sk a rodinne pridavky to je 500Sk a mozno este nieco ako slobodna matka... 😖 boh vie,ziadna slava

tinni
24. bře 2007

famfrla, aj mne sa to obcas podarilo...

famfrla
24. bře 2007

no ja som sa toziz nemohla vyspat lebo som musela spavat len na jednej strane a mala bola futbalistka 😀 to to mate dobre ja tu nedostavam ziadnu matersku 😠

tinni
24. bře 2007

pipi, ako slobodna matka nebudes mat nic 😖

pipi1211
24. bře 2007

ani jednorazovo za rok? neviem no niekde som pocula ze raz za rok by som mala dostat par susnov... 😅

tinni
24. bře 2007

ja som o tom nic nepocula... ale ak by si nieco zistila, tak mi daj vediet 🙂

pipi1211
24. bře 2007

jj nie som si ista,ale nieco take som pocula... ved pozistujem 😀 akurat som sa totalne prejedla...som spapala tri misku pudingu,uf 😀

tinni
24. bře 2007

mnaam. Ja som tiez pred chvilou jedla, sme boli u svokry na perkelt, ja totiz neviem moc varit 😒 😀

pipi1211
24. bře 2007

no taky perkelt by som si i ja dala,mnam 😀 mne ten puding tiez svokra robila 😅 ja tiez moc neviem varit, ale snazim sa 😀 a to sa ceni a urcite budeme vediet super vyvarat ked uz nase deticky budu papkat a my im budeme vyvarat same dobrotky 😀

tinni
24. bře 2007

tak to sa snazim aj ja 😉 ale nie kazdy den... cez vikend ideme vzdy k nasim, alebo ku svokre 😀

chelsee
24. bře 2007

ahojte holky 🙂ako zvladate tehulkovanie alebo uz babatkovanie? 😉

sue
24. bře 2007

Baby, prečo by ste ako slobodné matky nemali dostávať rodičovský príspevok??? Pokiaľ viem, tak k žiadosti sa neprikladá sobášny list, ani nič podobné...

pipi1211
24. bře 2007

no ja zatial len tehulkovanie a myslim ze celkom dobre ale pomalinky uz to zacina byt dost namahave 😒
jej ty si tiez z Ba 😀
dokelu aj by som vybehla dakam von lebo ma nebavi byt zavreta doma 😠 ale ked vonku prsi 😠 skusim zlanarit kamosky na kavu a ked nie tak sa zbehnem napapkat ku babke 😀 😀

tinni
24. bře 2007

ahoj chelsee, ty si tiez mlada mamina? 🙂
sue rod.prispevok ano, ale ziadny prispevok pre slobod.matky 😒

sue
24. bře 2007

Tinni, dík, už som sa zľakla... rodičovský je 4400Sk alebo tak nejak, však?

tinni
24. bře 2007

pipi aj ja by som sla von, ale to pocasie je des 😖 ale aspon mam vecer vystupko, tak sa trochu dostanem medzi ludi 🙂

tinni
24. bře 2007

ano, aj ty cakas mimi??? 🙂 🙂

katty137
24. bře 2007

No uz som spät, konecne tiez trosku najedena... Ja sice len zeleninovu polievocku, lebo som nebola az tak hladna, ale bola fantasticka... Moj papkal ine, ale chutilo... Ja co viem, tak kazdy dostava rodicovsky prispevok, co je nejakych 4430 ci kolko korun, ale o inom treba zhanat infosky... Ja sa z mojim o dva mesiace idem zobrat... chceli a planovali sme svadbu 13. oktobra, ale nakolko sa prihodilo to, z coho sme velmi stastni, tak sa berieme uz 26. maja... Problem bol zohnat termin so vsetkym s tym suvisiacim tak skoro, lebo raz bolo rezervovane jedno, potom ine a stale nieco... Teraz je vsetko viacmenej vybavene, nie uplne vsetko, ale teraz su zase zdrav. problemy, tak uvidime, co povie lekar a podla toho sa zorientujeme... Snad bude vsetko ok a svadba bude moct v klude prebehnut...

chelsee
24. bře 2007

no mlada mamina tiez a tiez dostavam len prispevok 😒
kolko vam je holy? odkial z ba ste?

sue
24. bře 2007

Tinni, nie, čakala som bábo - vlani v zime, ale rozmyslelo si to ☹ 😔 ale teraz stále dúfam, že sa pritrafí, aj keď už mám iného priateľa a tak... ale po mimi mooooc túžim, aj keď by som ešte patrila k mladým tehulkám 😵

pipi1211
24. bře 2007

no my sa planujeme zobrat tak za dva rocky v lete 😀 ked uz bude malinka cupitkat a bude viac koruniek 😀 a budeme mat krasnu druzicku 😀
ozaj v kolkatom si to tt katty? 😀