Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
24. bře 2007

ja som z ruzinova a ty?

pipi1211
24. bře 2007

to mi je luto sue ☹ mne je momentalne 19 rockov a som z Vrakune a vy? 😀

chelsee
24. bře 2007

pozeram ze vsetky mame alebo len budme mat dievcatka 😉
teraz byvam na dlhych dieloch, ale o dva tyzdne sa konecne stahujeme

sue
24. bře 2007

Pipi, už to prebolelo všetko trošku... ja som momentálne v Karlovke 🙂

chelsee
24. bře 2007

aha a v novembri som mala 21 😎

tinni
24. bře 2007

pipi, to aj ja vzdy poviem, ze sa vezmeme, ked nam mala pojde za druzicku 😀

katty137
24. bře 2007

Ja som teraz v 6,5 tt, tak preto sme chceli svadbu uz teraz, aby som nemala brusko velke a snad bude vsetko bez problemov, no musime vyckat na suhlas lekara... Ak nedovoli alebo neodporuci, tak potom sa zoberieme tiez tak nejak za rok a pol ci dva, no uvidime... Ved prave tie financie... Mam vsak tak milych rodicov, ze prispeju tiez... Skoda len, ze moj priatel nema velmi dobre vztahy s mojou buducou svokrou... Ta preto neprispeje asi nicim... BOHUZIAL 😒 🙄

pipi1211
24. bře 2007

😀 v majovkach je zas vacsina chlapcov 😀 a kam sa stahujete?

sue
24. bře 2007

Chelsee, máte rovnaké periny ako ja 😀

sue
24. bře 2007

(inak ja tiež 21)

tinni
24. bře 2007

sue, tak to mi je luto ☹ ale babenko uz urcite skoro pride 🙂 a bude z teba mlada mamina 😉

tinni
24. bře 2007

jeej to sme tu vsetky tak rovnako stare, ja mam 20...

chelsee
24. bře 2007

sue 😉
stahujeme sa do mostu pri bratislave
my sme mali svadbu mesiac pred porodom, dost makacka vam poviem 😝 😵

katty137
24. bře 2007

Joj, tak to mi je tiez velmi luto... Ale o co bolo horsie, o to bude lepsie potom, az sa fazulka zahniezdi... Velmi Ti prajem to stastie... Ja tiez este neviem, ako to u mna dopadne, ale snad bude vsetko ok, ja musim a snazim sa premyslat optimisticky... Som tiez kvoli tomu na PN... Ak sa smiem nieco k tomu opytat, tak mi daj prosim vediet... Inak sa radsej pytat nebudem, aby som Ti tym neublizila, to si naozaj nezelam...

Inak je pravda, ze ste tu vsetky s dievcatkami... Ja to vediet nebudem chciet, ale myslim, ze asi ja budem mat chlapceka... To len taky tusak... Mozno sa z vas oddelim s vasimi dievcatkami... No uvidime snad o 8 mesiacov... 😉

Inak ja mam 21 a po narodeni zlaticka budem mat uz 22.

sue
24. bře 2007

Katty, mňa sa chceš spýtať?

pipi1211
24. bře 2007

to len ja tu mam 19? 😅 ale ked sa malinka narodi tak o par dni budem mat 20 😀 😀
katty davaj si na seba pozor prve tt su najnebezpecnejsie 😒
jej chelsee odo mna je most pri ba peso asi tak 1o min 😀

chelsee
24. bře 2007

katty, tiez som sa nechala prekvapit ci to bude chlapcek abo dievcatko vsetci mi hovorili ze vyzeram na chlapca aj ja som si to myslela,
dost som bola prekvapena ked mi ukazali malu, ale tesila som sa aj tak a veeeeelmi 🙂 🙂

chelsee
24. bře 2007

pipi 😀 ale ty si spominala ze sa budes stahovat nie?
ak nie vydz a mozme spolu chodit kocikovat 😎 😉

katty137
24. bře 2007

Hej Sue, teba som sa chcela spytat... Ak smiem...

Dakujem Pipi, viem o tom... SNazim sa davat si pozor, lenze som asi jedina, ktora to tak citi, ostatni to tak akosi inak vnimaju... Je to niekedy dost tazke vyhoviet aj odpocinku aj ostatnym... 😢

sue
24. bře 2007

Katty, kľudne... aj tak asi tuším... (vlož si do profilu tt, nie?)

pipi1211
24. bře 2007

ja sa najblizsi rok stahovat urcite nebudem 😀 tak kocikovat mozme chodit spolu 😀 a kedy sa stahujete? do domceka? 😀

chelsee
24. bře 2007

tak to je super 🙂
asi o dva tyzdne by sme uz mohli byvat, stahujeme sa do bytu, teraz tam na konci postavili take nove

katty137
24. bře 2007

Nakolko mam tiez problemy a neviem, co si mysliet a ako si to mysliet, chcem sa spytat ci si nieco mala a pocitovala, kym to najhorsie prislo... Viem, urcite je to pre Teba velmi tazke, ale ja sa tak o svojho prculika bojim, ze to asi aj chcem a mozno aj nechcem vediet... Ja neviem, som z toho zmätena... PRed vsetkymi sa tvarim spokojne, usmievam sa a pod., ale v duchu sa velmi trapim... Snazim sa mysliet len optimisticky, ale odkedy mi lekar povedal, ze sa to stat moze kedykolvek, tak z toho mam dost blby a hlupy zmäteny pocit... Ak by si bola taka zlata a ked tak nieco malo popisala, ak sa bude dat... 😨

Chelsee, muselo to byt zaujimave prekvapenie a velmi zvlastne, vsak? No uvidime, co bude, ked bude... Ale urcite sa nechame prekvapit...

pipi1211
24. bře 2007

na piniovu? 😀

chelsee
24. bře 2007

katty a ake mas problemy ak sa mozem spytat? 😨
je to super sa nechat prekvapit
pipi to sa pytas mna?

katty137
24. bře 2007

Hlavne krce v celej casti bruska, ci uz podbrusko, medzi rebrami, v strede, napravo, nalavo a tak... K tomu velmi nizkdy tlak a pod... Hlavne tie krce sa lekarovi nepacia...

pipi1211
24. bře 2007

hej hej 😀 chelsee 😀

sue
24. bře 2007

Katty, nebojkaj... (aj tak to ovplyvniť nemôžeš...)
No...so mnou to bolo tak...v auguste som vysadila HAK, v októbri som otehotnela (na začiatku októbra) a na vianoce som o mimi prišla... teda nejaký cca 12-13tt. Oficiálna diagnóza znela missed abortion, bábenku sa zastavil vývoj v 11tt cca a vtedy mu prestalo byť srdiečko. Čo sa týka príznakov, nič ma nebolelo, len mi v tom 11tt absolútne ustali všetky príznaky tehu - prsia normál, žiadne divné chute ani nič podobné. Nejak zvláštne som to ale necítila, myslela som si, že nevoľnosti ustali kvôli tomu že už sme po treťom mesiaci vlastne... tak tak... (ak by ťa niečo zaujímalo, kľudne sa pýtaj...)
Inak naozaj nestresuj... sú veci, ktoré sa ovplyvniť nedajú... pekne zdravo papkaj, nebicykluj, nehopkaj a tak... a všetko bude v poriadku...

sue
24. bře 2007

Katty a nechcel ťa nechať v nemocnici? Lebo doma nebudeš mať nikdy taký kľud ako v nemocnici, kde naozaj nie je čo robiť...

katty137
24. bře 2007

Snazim sa, naozaj... Si hodna, ze si mi to dokazala napisat... Budem sa riadit radami, ktore mi davaju vsetci okolo mna a tiez ty... Nebudem stresovat, to je najrozumnejsie... Papakam snad dost zdravo, aj ked jogurty velmi nemusim, ale pokusim sa... 😒 Nebicyklujem, nehopkam, snad bude vsetko ok... Ale hlavne Tebe prajem plno optimizmu a este viacej stastie pri druhom babätku... Drzim palecky a daj vediet co a ako ak bude... 😉 Viem, bohuzial sa to ovplivnit neda... Snad bude vsetko ok... Dufajme...