Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

pipi1211
25. bře 2007

ved hej... asi si neplanovala ze? 😅

sisstin
25. bře 2007

pipi: tak to vážně neplánovala...kdybych plánovala..tak ho asi nemám nikdy 😅 😅 😅 😅

pipi1211
25. bře 2007

😒 ale snad to bude ok... ani my sme neplanovali 😅 najskor som nevedela co robit no a teraz som stastna a moc sa tesim na malinku 😀

sisstin
25. bře 2007

pipi: tak mě to překvapilo, ale zase...nějak moc mi to nevadilo 😝 spíš teď mám problémy v práci..moc to nezvládám..a tak 😉

pipi1211
25. bře 2007

no ja tento rok maturujem takze tiez ziadna slava.... 😅

sisstin
25. bře 2007

pipi: máš hezké fotky 🙂 🙂 🙂

pipi1211
25. bře 2007

dakujeeeem 😀 😀

sue
25. bře 2007

Babulky maturantky, držím zajtra palčeky 😵

sisstin
25. bře 2007

pipi: jak zvládá přítel, že bude tak brzo tátou? 😉

pipi1211
25. bře 2007

sis... som kukala tvoje foto ty mas ale brusko 🙂 ja som dlho nic a nic a zrazu porastlo 🙂 a priatel bol najprv dost sokovany ale zvladli sme to a uz sa tesi 😀 kazdy den dava malinkej bozteky 😀 a tvoj?
sue dakujem,budem to potrebovat 😅 🙂

sisstin
25. bře 2007

pipi: tak můj přítel...už děti má..a je mu 33..takže to je trošku jiné 😝

pipi1211
25. bře 2007

tak to mate myslim v poho 🙂 a 23 je myslim v poho vek na mimi 🙂 ked sa lubite tak je to zlate 😉

sisstin
25. bře 2007

pipi: a jak to vzali u tebe na škole..my měli jednu těhotnou holčinu ve třídě..no byla jediná z celé školy..a všichni na ni koukali jak na exota 😖

pipi1211
25. bře 2007

no moje spoluziacky v triede sa tesia so mnou no a asi ako na kazdej skole aj u mna sa najdu exodky co zazeraju a podobne ale mam ich maximalne na haku a ked na mna niekto skaredo pozre tak si viem otvorit usta a povedat svoje 😀 a profky su v poho,zlate tiez sa tesia 🙂

katty137
26. bře 2007

Ahojte, je tu niekto? Asi tusim ani nie, vsak? Ja som akosi doteraz ani cas nemala, prispiet niecim zaujimavym a vlastne ani nic zaujimave asi nemam...

Pipi, ako dopadla matura? Nebolo to take hrozne, vsak? A co mala, nerobila neplechu alebo radila? 😉 Dufam, ze dopadlo vsetko OK... Cely den som na Teba normalne myslela... Ani sa nepozname, ale skratka som si akosi nevedela pomoct... Zaujimave... Tak dufam, ze to nebolo marne a po tom, co budes vediet vysledky, vyrukujes so super znamkou...

Tak sa majkajte, este chvilocku budem cakat ci niekto napise a ak nie, tak vypnem pc... Dnes k nam pride nasa mala princeznicka opät spinuskat, tak sa musim prripravit na ten jej pisklavucky krasnucky hlasok 😉 😀 😀

pipi1211
26. bře 2007

ahojte.... no dnes to dopadlo celkom dobre 🙂 sice som mala strach a nervozita vo mne stupala ale zvladli sme to 😀 malinka zrana kopkala lebo citila ze maminka nie je vo svojej kozi ale potom uz sa ukludnila a spinkala 😀 presne vysledky budu az o mesiac no predbezne nam tridna povie ci sme spravili alebo nie 😒
katty dakujem 😀 😀

sisstin
26. bře 2007

pipi: supéééééééééééér 😀 😀 😀

pipi1211
27. bře 2007

dobre ranko vam zelam 😀 ako ste sa vyhajali? 😀

megie
27. bře 2007

ahojky, už síce ránko dávno nie je ale nespalo sa mi vôbec dobre, aj včera a aj túto noc som tuším bola hore každú pol hodinu, no hruza... 😒

pipi1211
27. bře 2007

tinni kraaaaaaaaaaasne fotecky mas 😀

tinni
27. bře 2007

Dakujem pipi 🙂 ako dopadla maturita? Cely den som vcera na teba myslela 😉

pipi1211
27. bře 2007

ale myslim ze celkom ok no zajtra to bude horsie... s rozpravanim po anglicky problem nemam no pisat,uf uf 😒 ale tak co uz 🙂

tinni
27. bře 2007

aj ja som mala problem s anglictinou, ale nakoniec som to zvladla na nejakych 80% a ustne na jednotku 🙂 budem drzat palce 😉

sudik
27. bře 2007

DIEVCATKA, TEHULKY...
som v 4tt+4 tehotna a mam take mierne pobolievanie v podbrusku. Citala som, ze zaciatkom tehotenstva moze zena citit bolesti, lebo sa zvacsuje maternica. Mozte mi so svojich skusenosti povedat, do akeho tyzdna ste mali toto pobolievanie? Na 1.UTZ idem za 10dni.
Pekny den 🙂

sudik
27. bře 2007

...boze preklepy moje 😀 ...samozrejme "ZO svojich skusenosti...." 😀

chelsee
27. bře 2007

ahojte babulky 🙂 je tu niekto?

chelsee
27. bře 2007

pipi aj ja som na teba myslela 😉 urcite ti to dobre dopadne, aj zajtra drzim palce a hlavne nestresuj a bud v klude, pisomne spravi kazdy 😉 🙂

megie
28. bře 2007

sudik, tak ja som cca 6tt a cítim to ešte a myslím, že ešte dlho budem. Inak, maternica sa rozťahuje celé tehu, tak... Inak, cítim to väčšinou večer. 🙂 😉

megie
28. bře 2007

sudik, a koľko maš rôčkov ked si k nám zavítala? 🙂

sudik
28. bře 2007

MEGIE:
mam 31 rokov a cakame prve babatko. Nedarilo sa nam a podstupili sme 3xIUI a v aprili sme mali ist na 1.IVF. Priroda a psychika zapracovala a dnes som stastna medzi vami. Mna tie bolesti trapia po obede. Zle sa mi sedi...vecer ked si lahnem, tak je to uplne v pohode aj celu noc. Diky za odpoved Megie.