Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

lucirella
10. pro 2006

ahoj holky. myslim, ze so spravnym vekom je to indi-vindi 🙂 . ja mam 23,studujem, milujem a som milovana a mame svoj plan: dokoncim skolu, chceme spolu este trochu cestovat(mame par vytuzenych miest, kam by sme sa chceli spolu kuknut), radi zajdeme do divadla, kina a na vystavy, zozenieme vacsi bytik a tak za cca2 roky hor sa do prace 😀 !--toto by bol asi ten spravny cas pre mna a draheho, ale ako sa hovori: clovek mieni-pan Boh meni....a tak holt uvidime, ci sa nas spravny cas bude kryt s tym jeho 😉 😀
nechame sa prekvapit 😵

PS maminky studentky-mate moj obdiv. klobuk dole

msunny
12. pro 2006

lucirella:To mi připomíná nás,na začátku tohohle roku... No a vidíš,jak to dopadlo 😉

caira
12. pro 2006

msunny:a co ty bys chtela? bydlet vice s pritelem a prcekm nebo doma v Tabore? myslim, ze byses do niceho nemela nechat nutit, pokud jsi spokojenejsi takhle tak to zbytecne nehrot..nestoji za to byt nestastna v cizim meste.

msunny
12. pro 2006

caira:Chci být s přítelem a Honzíkem,ale taky být v Táboře-respektive je to hnusný,ale chci přítele dostat z vlivu jeho mámy-považuje ho totiž za malý dítě, který si neumí samo nic udělat! A bojím se,že když půjdu já do Plzně a budeme bydlet jen 10 minut od jejich bytu,tak budu muset dodržovat stejný praktiky na který byl doma zvyklej a "tchýně" mě bude akorát kontrolovat ☹

kajule
12. pro 2006

msunny: Mně teď bude 20 a řekla bych, že jsem měla podobnej problém akorát, že tady ten, kdo se snaží přesvědčit rodiče, že už nejsem malá jsem já. Taky chci, až se prcek narodí, tak abychom byli všichni tři spolu. No naštěstí už jsme to jakžtakž vyřešili a věřím, že to zvládnete i vy. 😉

bubonic
12. pro 2006

msunny a čo takto si sadnúť s priateľom a porozprávať sa s ním o tvojom názore, že je príliš pod vplyvom svojej mamy? pretože je tu podľa mňa šanca, že tvoja "svokra" bude chcieť naďalej komandovať nielen jeho ale aj teba a hlavne sa ti bude stále starať do výchovy svojho milovaného vnúčika. ináč ak sa priateľ nechce dostať spod jej vplyvu, ja nechcem byť zlým prorokom ale z toho výjdeš najhoršie ty. pretože u neho vždy bude na prvom mieste matka a až potom ty. a ono by to malo v normálnom partnerskom vzťahu byť naopak.

caira
12. pro 2006

msunny: tak si proste budes muset dupnout..jestli je pro nej priorita byt hyckany maminkou nebo jestli chce byt s tebou a Honzikem..pokud je to poradny chlap tak da prednost rodine.. Jen se nenech vmanevrovat do neceho, ceho bys pak litovala. PS bydleni v Tabore ti chvalim 🙂 Ja to tam mam rada, sice jsem puvodem ze severu { z Teplic} a zijici v Anglii, ale kazde leto uz snad pres 17 let jezdime do Roudne u Sobeslavi na dovcu, takze vim, jak je to tam pekne :} Dokonce i ten muj anglan, kdyz tam byl letos poprve byl nadseny z vyhledu z veze :}

msunny
12. pro 2006

Holky moc děkuju za názory. Jsem z toho úplně vedle! ☹ On tam má pracovní uplatnění(mají s tátou firmu) a příjde si na docela dobrý peníze,to je podle něj důvod,proč musím do Plzně. Nejlepší bylo,když mi vyčítal,že chci v Táboře zůstat jen kvůli kamarádkám a že by u nás byla moje máma každej den. Přitom já mám pocit, že to právě tak bude v Plzni ☹

caira
12. pro 2006

no a uprimne? nejsou kamaradky taky jeden z duvodu, proc jit nechces? abych byla fer..Plzen je taky krasna :} a roste tam v okoli hodne hub 😀

msunny
12. pro 2006

caira:V kamarádkách není problém, mám tam bývalého spolužáka a ještě pár lidí tam znám!
No a s těma houbama si mě taky moc nepotěšila-já je totiž nesnášim zbírat! ☹

kajule
12. pro 2006

To já houby sbírám ráda, ale zase je nemusím jíst. 🙂

caira
12. pro 2006

jee, tak to ja miluju jak sbirani tak jezeni..nejhorsi je cisteni 😀

kajule
12. pro 2006

No to máš pravdu, že to čištění je nejhorší, ale naštěstí přítel houby taky nejí a doufám, že prcek v tomhle bude po nás. 🙂

caira
12. pro 2006

jee, ja naopak doufam,ze az se jednou prestehujeme zpet do Cech, ze to Roba naucim, a ze to zdedi i deti..od mala jsem houbareni milovala..krasne vikendy v prirode 🙂

kajule
12. pro 2006

No však na houby bude chodit s náma akorát jíst to pak budou muset babičky a děděčci. 🙂

shinay
12. pro 2006

msunny: ahoj já Ti také moc nezávidím, je to dost hnusný. Ale rozhodnout se musíš sama, to záleží jen na Tobě, zkus si ještě promluvit s přítelem, snad to nějak zvládnete 😉

loss
12. pro 2006

msunny aj ja ti drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a boli ste vsetci traja spolu

rova
12. pro 2006

msunny: Promiň, zaregistrovala jsem jen teď konec..ale to, že tvůj přítel bude mít tu možnost mít dobré peníze je určitě výhoda, takže na to se taky musí myslet. Věř, že vím, jaké je to muset hodně počítat a kdybych si mohla vybrat víc peněz, i když obětovat "své město", tak aspoň na nějakou dobu bych to zkusila. 😉

msunny
13. pro 2006

rova:Nejde ani tak o město,ale o to,že mi "tchýně bude kecat do výchovy a vedení domácnosti. Navíc mám důvěru v naše doktori a tam nikoho neznám ☹ Ale už je rozhodnuto-v létě se budeme stěhovat do Plzně

rova
13. pro 2006

Dyť já vím, že nejde jen o "město", ale člověk holt bude musí někdy vzít výhodnější možnost, i když přiznám, že tohle bylo docela hnusný, že ti to dal takhle hotové. Tak musíš holt říct, že když ty jsi byla nucena jít pryč, ať si promluví s mamkou a určitě jí opatrně sdělí kam až "její pravomoc" na výchovu dítka sahá..A určitě zkus napsat na net nějakým maminkám už předem, které doktory tam znají, jací jsou dobří apod..a taky abys ses případně předem seznámila s nějakýma mamkama a uvidíš, hned ti bude líp!! 😉

pistalka.x
15. pro 2006

Ahoj vsem, zaregistrovala jsem se teprve vcera, je to super stranka tady. Me je 22 a taky cekam mimco. Uz se na neho moc tesim. Akorat me mrzi ze nebudu rodit doma, bydlime s pritelem uz pres dva roky v irsku takze to vypada na tady. Ale asi si po porodu udelam delsi prazdniny a pojedu domu na par mesicu, ale zase nevim jak dlouho to vydrzim bez pritele no uvidime. Doufam ze vsechno bude v pohode s prckem a budeme vsichni zdravi.

msunny
15. pro 2006

Ahoj pistalko. Gratuluju k očekávání mimča.A držím palce,abys to všechno dobře zvládla 🙂

kajule
15. pro 2006

Pistalko, tak to gratuluju. 😉 My už se taky těšíme a doufám taky, že všechno bude v pořádku. 😉 A co ty Msunny, jakpak se máte?! 😉

msunny
15. pro 2006

kajule: Máme se celkem dobře,malej byl včera hodňoučkej,takže jsme do dvou do rána pekli cukroví. Teď jsme hodinu udolávali škytku,ale už je to dobrý a malej si "povídá" s krtečkem 🙂
A co Ty? Jak si užíváš těhu?

kajule
15. pro 2006

Ale jo teď to je v pohodě akorát mě občas bolí v podbříšku, ale to je v týhle době prý normální, no stejně se zeptám ve středu doktorky. Doufám, že bude všechno v pořádku i ty výsledky z genetiky a prcek se nám pěkně ukáže jeatli je chlapeček nebo holčička?! 😵

msunny
15. pro 2006

To mi jsme to měli jako překvápko. Jenom dědeček měl osvědčenou metodu,jak to vypočítat,tak spočítal holku...a on je to Honzík 🙂
S tou bolestí nevím,já takový problém neměla,ale určitě se zeptej doktorky,i kdyby to bylo normální,jistota je jistota.

kajule
15. pro 2006

Ono to bolelo chvíli a je to zase pryč, prý to je tím, jak se zvětšuje děloha, ale stejně se jí zeptám. 😉 To nám podle činskýho kalendáře početí vychází kluk, tak jsem zvědavá. 🙂

kewa
15. pro 2006

zdrawim všechny mlade maminky...mě osobně je 19 let a jsem ve 23.t.t abych pravdu řekla na miminko se stašně moc těšim...at je ženě kolik je celkove těhotenstvi mě změnilo natolik že se citim i připrawena.mě maminka porodila taky v 19 v dnešni době se neda co diwit...je to už normalni...tak se mlade maminky nebojte a těšte se jako ja na waše prvni miminko

msunny
15. pro 2006

kajule:To je taková ta tabulka-věk matky-měsíc početí? Jestli jo,tak tam mi vyšel taky kluk. Tak třeba na tom něco pravdy bude.

kewa:Gratuluju.

rova
15. pro 2006

Jé holky, prosíím, jak se to má počítat? Já bych si to schválně spočítala nazpátek, jestli by mi to vyšlo.. 😀