Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
5. dub 2007

to asi hej... kedy pojdes so mnou zase kocikovat? By sme dlhsie pokecali, lebo za tu chvilku minule sme nic nestihli...

pipi1211
5. dub 2007

no ked budem zdravucka tak hned 😀 uz sa moc tesiiiiiiiiiim 😀

tinni
5. dub 2007

jasne, najskor sa poriadne vyliec 😔 a odkedy si vlastne chora?

sue
5. dub 2007

Babulky... čo ste samé... ako to zvládate? Ja mám z toho strašný strach 😔

tinni
5. dub 2007

jeeej, ahoj sue, ako sa dari? 🙂 ja ti neviem povedat, lebo som s priatelom akoby sme boli manzelia, len to nemame na papieri... ale ved ty nie si sama, z toho, co si pisala som mala pocit, ze ta priatel miluje a o dietatko sa bude starat s tebou...

pipi1211
5. dub 2007

ahoj sue... ja som tiez s darhym ako keby sme boli manzelia... taky manzelsky stereotyp 😀 ty si sama? ☹

sue
5. dub 2007

Tinni, Pipi, zatiaľ nič nové... dnes som si unáhlene vyrátala termín pôrodu podľa poslednej MS na 09.01.08 čo je krásny dátum...
..a s priateľom... my spolu nežijeme a nebudeme spolu žiť kým náš vzťah do toho neprejde sám... bez ohľadu na to, či budem mať dieťatko alebo nie... takže pravdepodobne, min prvé mesiace budeme sami... a ja sa toho tak bojím 😔

tinni
5. dub 2007

myslim, ze ked priatel mimi uvidi, tiez sa bude chciet starat 😉 a rodicia ti tiez urcite pomozu, u mna bola mamina cely prvy tyzden, dokonca u mna aj spala, aby mi pomohla. Sue, a kedy ti vychedza, ze by si mala robit prvy testik? 😵 aby som vedela, kedy mam drzat palce 😉

sue
5. dub 2007

Tinni, to má ešte čas, mne len teraz skončila mrška 😀 ale neboj, určite dám vedieť 😵

pipi1211
5. dub 2007

☹ vsetko chce svoj cas... ja neviem moc poradit nikdy som take nieco nezazila (klop klop) vy ste spolu este ani nezili? ja som sa nastahovala k drahemu lebo som mala problemy s rodicmi a tak sme nemali cas uvazovat ci to spolu zvladneme alebo nie,dva mesiace sme boli spolu a uz som byvala u draheho...

sue
5. dub 2007

Pipi nie, nežili sme spolu, my nie sme spolu ani úplne celý rok... a ja po skúsenostiach z predošlého vzťahu som opatrná, možno až príliš 😔

pipi1211
5. dub 2007

minule som uvazovala ked som si cital temu snaziliek ze co je ta mrcha a az neskor mi to doslo... fakt dobry nazov,sica ako pre koho... 😀
sue drzil palceky dufam ze to vyjde 😀

tinni
5. dub 2007

a kolko mas rockov? mozno uz si mi vravela, ja som strasne zabudliva 😝

pipi1211
5. dub 2007

tini dnes som mala take jemne bolesti v podbrusku ako pri menzese... to su uz poslickovia? 😕

pipi1211
5. dub 2007

sue a odkial z Ba si? 🙂

sue
5. dub 2007

Pipi, dík, aj ja moc dúfam 😔
Tinni, 22

sue
5. dub 2007

Pipi, nie som z Ba, len bývam v Ba... v Karlovke

pipi1211
5. dub 2007

jaj... ozaj chystate sa na povelkonocne stretko? 😀 😀

sue
5. dub 2007

Pipi, ja by som moc rada, dúfam, že mi to vyjde... najlepšie by bolo, keby to bolo už po // testíku 😵

tinni
5. dub 2007

pipi, ja som poslickov mala tak tri dni pred porodom a to som myslela, ze rodim-boli to pravidelne silne kontrakcie-uplne mi bolestivo stuhlo brusko a potom sa uvolnilo. Asi hodinu sa to opakovalo kazdych 15minut a potom prestalo... 😒
na to stretko sa chystam, kedy je presne?

pipi1211
5. dub 2007

lebo to bolo take divne... dnes rano ma to bolelo ako ked som mavala kramose 😖 no ja sa urctite na stretko chystam, minule som tam bola s kili a ona uz je mamuska 🙂 a kedy presne fuuuuuha neviem 😒

pipi1211
5. dub 2007

ze vraj ma byt az po 20tom... 😒

tinni
5. dub 2007

no mozno to su poslickovia. Ja som mala poslickov od 20tt, a to je velmi skoro, tak mi dala doktorka konske davky magnezia a potom mi to prestalo tak, ze som nemala ziadne az na ten jeden raz tri dni pred porodom... ale nepocitovala som to ako menstruacne bolesti

pipi1211
5. dub 2007

njn babule... ja uz som dost unavenucka tak idem hajuskat... dufam ze sa vyspim lebo mala sa tusim akurat zobudila a mrvi sa ako sialena!!! tak zatial a zajtra som opat tu 😀 😀 dobru nocku vam zelam 😵

sue
5. dub 2007

Dobrú nôcku

ivanka982
6. dub 2007

ahojteeee

zuzka_majko
7. dub 2007

bre rano babulky

janula_nz
7. dub 2007

ahojte. no zuzka teba som uz davno nevidela. rychlo povedz ako sa mate a co nove s vami lebo som velmi zvedava 🙂

pipi1211
7. dub 2007

ahojte... zuzka ako sa citis? 😕

zuzka_majko
7. dub 2007

janula noo velmi dobre sa nemame ☹ ale pomalicky zvykame aj na zle veci a dufame ze sa vsetko obrati na dobre 🙂

pipi ahoj no nie najlepsie ale celkom sa daa