Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

misulka101
7. dub 2007

ahoj zuzulik,tak ako sa mate?a co to vlastne zistili malickej?ako sa ti paci v cechach?

zuzka_majko
7. dub 2007

misulka ahoj no nie velmi dobre sa mame ale dufame ze to bude omnoho lepsie. Malicka nea velmi v poriadku srdiecko ☹ a tu v echcach je supeer

katty137
7. dub 2007

Ahojenkajte babulky bambulky... Ako sa majkate? Aj tu niekto je? Som tu po poriadne dlhom case a konecne sa mozem pochvalit, ze sa mi dari ovela lepsie... Tie neprijemne a bolestive krce su viacmenej prec, zle mi byva uz len malokedy a nizky tlak sa po poslednom tyzdni, co som pracovala v Rakusku zvysil. Aj mal preco, rozlucit sa s celou rodinou a hlavne detmi, to je stupajuci tlak do vysky milionov kilometrov... ☹ Je mi hrozne smutno a neviem, ako teraz dalej, ale musim nieco najst... Dufam, ze sa nieco vyklici a ja budem moct ist do prace. Neskutocne, este stale nemam tehotensku knizku, nakolko raz na kontrole nesiel ultrazvuk a druhykrat som bola v Rakusku. Teraz v stredu uz konecne snad budem vediet aj nieco blizsie a konecne prvykrat - dufam - ucujem srdiecko... Ved som v 8,5 tt a stale som nic nepocula... To je dlhy cas cakania... Neuveritelne... 😖

Zuzka_majko- Ako sa dari? Trosku som si citala Tvoje prispevky a velmi Ti drzim palecky, drzte sa a hlavne davajte pozor. Klud a stastie ruze prinasa... Oddychuj a bude urcite lepsie... Tfuj-tfuj-tfuj - nechcem plut, len pre ststie... 😉 🙂

zuzka_majko
7. dub 2007

katty neni to moc dobre ale dufame ze bude a kujem ze drzis palecky

janula_nz
7. dub 2007

zuzi pozeram , ze ste to s tym menom dobre vyriesili 🙂

kuko7
7. dub 2007

Babulky, chcem sa aj vas spytat na jednu info. Myslite, ze mierne bicyklovanie moze uskodit tehulke ktora este vlastne ani nevie, ze je tehulka, cize ci moze uskodit ked sa vajicko uhniezduje 😒 Dakujeeeeeem za info 🙂

pipi1211
7. dub 2007

ahojte mladice tak ako sa mate? 😀

verunnecka
7. dub 2007

ahoj,já jsem jezdila na kole a hrála fotbal,běhala,atd. když jsem otěhotněla-sporovala jsem už když jsem nevěděla že jsem těhu.někomu to možná uškodit může,ale myslím že ne,to by museli všechny holky,sedět doma na zadku:o))

verunnecka
7. dub 2007

ahoj,já jsem jezdila na kole a hrála fotbal,běhala,atd. když jsem otěhotněla-sporovala jsem už když jsem nevěděla že jsem těhu.někomu to možná uškodit může,ale myslím že ne,to by museli všechny holky co chtěj mimčo,sedět doma na zadku:o))

pipi1211
7. dub 2007

ahoj kuko... podla mna je to u kazdeho rozne, niekomu to vadi a niekomu nie. moja kamaratka ked bola tehu tak do siedmeho mesiaca dokonca hrala hadzanu... a niekomu zas uskodi aj mensi pohyb,je to nevyspitatelne

tinni
8. dub 2007

ahoj kocky, to tu nikto nie je??? 😠

zuzka_majko
8. dub 2007

janula no vidis trosku kombinacia ale lepsie to bude tak spokojnost na oboch stranach

pipi1211
8. dub 2007

ahojte 😀 zuzi ako sa citis?

zuzka_majko
8. dub 2007

ahooj pipi no dnes sa to celkom daa v pohodke

pipi1211
8. dub 2007

a co sa vlastne stalo? akurat viem ze malinka ma nieco so srdieckom ☹ ☹

zuzka_majko
8. dub 2007

pipi stalo sa toho dost vela no ale uz to dufajme ze to zle preslo

tinni
8. dub 2007

caute, je tu niekto, alebo som tu zase dnes sama? 😖

verunnecka
8. dub 2007

ahoj,já jsem tu:o)

pipi1211
8. dub 2007

jej ahojte 😀 ja som tu tiez 😀

tinni
8. dub 2007

caute, konecne sa niekto ozval 🙂 🙂 🙂 veunnecka teba este nepoznam 😉 tehulka? 🙂

pipi1211
8. dub 2007

co si dnes robkala tini? ja som akurat dovarila obed 😅 😅 😅 planovala som totiz na obed urobit kuracie rezniky so zemiacikami no a spravila som to az teraz 😀 😀 😀 ale drahy nastastie nehundral 😀

verunnecka
8. dub 2007

ahojky,já mám 3.měsíční mimčo,ale ráda vzpomínám ráda na těhu.

tinni
8. dub 2007

tak to mate skory obed 😀 ja som bola dnes v posilke a potom u nasich a smalou vonku-klasika... a ty? 😉 nic nezvycajne...

tinni
8. dub 2007

verunnecka, aj ja mam 3-mesacne mimi a tiez velmi rada spominam na tehu-podla mna je to krasne mat v sebe babatko 😵

pipi1211
8. dub 2007

chodis do posilky? kam? 🙂 ja som dnes bola doma no napokon ma kamaratka vytiahla na kavicku tak sme boli na zednej posni vo 4IN... tam ta raz vezmem,super restika 😀 a v lete maju fajn terasku tak vybehneme s kocikmi 😀

tinni
8. dub 2007

ja tam obcas chodievam sa najest, takze to poznam... a ked sa to otvaralo, tak som tam robila hostesku 😅 do posilky chodim na drienovu, moc sa mi nepaci, ale Riso tam chodi, tak idem s nim, lebo samej sa mi nechce. Ale iba tak 2krat do tyzdna, viac nestiham 😖

pipi1211
8. dub 2007

tak to poznas, super 😀 ja som tam skoro kazdy den 😅 😀 zajtra budes aj vysibana? 🙂

verunnecka
8. dub 2007

taky se těším na léto,to už bude malej sedět a budem chodit na koupaliště.já cvičím doma.dnes jsem dosáhla své původní váhy-60kg(než sem byla těhu).před porodem 75,porodem jsem zhubla 9 kg a 3 měsíce po porodu už mám zas 60kg,takže mám radost.ale to břicho mám eště trochu ochablý,tak eště zacvičím:o)jak se máte vy?

tinni
8. dub 2007

asi ano 😖 my teraz oslavujeme, lebo pred rokom na velku noc sme splodili malu 😵 😀 a dufali, ze z toho nic nebude 😠 😀

pipi1211
8. dub 2007

tak to je super verunecka ze si opat na povodnej vahe 😀 snad sa to podari aj mne 😀 zatial som moc nepribrala tak to snad pojde lahko 🙂