Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

snehurka11111
9. dub 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak jste poznaly, že jste těhotné a jak jste prožívaly třetí měsíc těhotenství?

tinni
9. dub 2007

ahoj snehurka, mne meskala ms 2,tyzden a nechutilo mi nic jest, ale nevracala som, len som vobec nemala chut jest a ani sladke, co som pred tym milovala, a tak som si spravila test. Mas podozrenie, ze si tehu? 🙂

pipi1211
9. dub 2007

ahoj snehurka... ja som to vobec nepocitovala keby mi to dr neoznamila tak ani neviem ze som tehu (v zaciatkoch) ziadne ranne nevolnosti a nic podobne 🙂 dokonca mne aj tehu test vysiel neg. 😅
ale u kazdeho to je inak tak sa moc nespoliehaj na nase skusenosti s tehu,kazda sme ina 🙂 mas pocit ze si? 😀

zuzka_majko
9. dub 2007

tini sama uz neviem to uz od rana sa mi akosi cudne toci hlava a boli ma v podbrusku ☹

tinni
9. dub 2007

zuzi, ak ta boli v podbrusku mala by si ist na pohotovost, to nie je sranda... ☹

pipi1211
9. dub 2007

hej tini ma pravdu... ak si myslis ze nieco nie je v poriadku nezanedbavaj to!!! nemusi to byt nic vazne no aj moze,aby si nelutovala,hm? 😕

snehurka11111
9. dub 2007

No, nevím, je to možné...každopádně bych byla šťastná, jen v červenci bude svatba, tak se bojím, jak bych dopadla (to bych byla ve třetím měsíci:o)
myslíte, že bych třeba zapnula šaty? 🙂

tinni
9. dub 2007

snehurka ja som do 6.mesiaca nemala ziadne brusko 😠 a stale som chcela, aby to uz na mne bolo vidiet 😅

sue
9. dub 2007

Ahojky 😵

snehurka11111
9. dub 2007

no, já mám stále 10 let 50 kilo, tak nevím, jaký na to má vliv původní váha...ale mám vybrané krásné šaty a byla by to škoda vyměnit.... 🙂

tinni
9. dub 2007

ahoj sue 🙂 ako sa mas?
snehurka, vsak uvidis, ale nemyslim si, ze ti do 3.mesiaca narastie brusko, aj ked u kazdeho to je inak...

tinni
9. dub 2007

inak si pozrite, pridala som fotky do albumu 🙂

sue
9. dub 2007

Tinni, avoj 😵
..no...konečne je po sviatkoch, taká som nejak mimo z toho 😔 aj som vážne začala uvažovať či mám vôbec snažilkovať 😢

zuzka_majko
9. dub 2007

tini, pipi ja uz neviem ☹ tak cudne mi nebolo dost davnoo

verusinek
9. dub 2007

ahojda mohla bych se pridat ?? I kdyz miminko je v planu "az" za rok a pul...

sue
9. dub 2007

Zuzi, čo sa deje 😕
Tini, krásnunké fotečky...

tinni
9. dub 2007

sue, nevzdavaj to 😠 to by bola skoda...

sue
9. dub 2007

Tinni, ja neviem ☹ keď si predstavím len seba a mimi... tak je to super 😅 ale keď si predstavím k tomu moju rodinu, tak mi je príšerne ☹

pipi1211
9. dub 2007

ajoj sue-bud silna a nevzdavaj to!!!!
snehurka ja som mala v tretom mesiaci mala stuzkovu a super 😀
tini idem kuk 😀
ahoj verusinek 😀 tesime sa ze nas pribuda 😀

tinni
9. dub 2007

tak to ti neviem poradit, ale ja by som to tak lahko nevzdala... rodicia zareagovali zle? ☹

zuzka_majko
9. dub 2007

sue sama neviem dnes mi je akosi velmi cudnee

verusinek
9. dub 2007

pipi no ja si jeste pockam, ale na podle dnesnich "trendu" budu mlada mamina taky...

pipi1211
9. dub 2007

tini ta posledna foto je uzasna... normalne som si ju stiahla 😀 dufam ze nevadi 😅
sue preco ked si predstavis svoju rodinu tak ti je priserne? ☹ 😕

pipi1211
9. dub 2007

a kolik ti je? (veru) 🙂

snehurka11111
9. dub 2007

no, já jsem právě na vážkách, zda do miminka jít ještě před svatbou - možná, že už třeba je "pozdě":o), ale i tak

verusinek
9. dub 2007

pipi no v srpnu mi bude 21... 🙂
tini krasne fotecky 😵

tinni
9. dub 2007

pipi vobec nevadi-ma to potesilo, ze sa vam pacia 😵

zuzka_majko
9. dub 2007

tini no tiwe fotky su vazne nadherne

snehurka11111
9. dub 2007

tak holky, jjá jsem tady asi nejstarší:o), co?

pipi1211
9. dub 2007

no uz sa tesim ked vam uz budem ukazovat svoju malinku bambulku 😀 nie len zec uzv fotky ale nazivo 😀 😀 😀