Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
9. dub 2007

dakujem zuzka, zachvilu aj ty take pridas 😉

sue
9. dub 2007

No...rodina nezareagovala, lebo ešte nič nevedia ☹ také to bolo divné, furt do mňa ryli, že aby som si našla nejakého úžasného chlapa a hlavne sa nevydávala a nemala deti 😢

pipi1211
9. dub 2007

sue... ja budem uplne bez pomoci rodiny, oni to aj vedia a kaslu na to... mozem ich ja ototo... 😠 mimi je mimi 😀 😀

sue
9. dub 2007

Pipi, ale ty si s priateľom...a ja budem pravdepodobne sama... teda bývať budem tak na 96% s rodičmi ☹

tinni
9. dub 2007

sue, ked sa narodi, budu ho milovat nech ma akehokolvek otca, som si ista 😉 hlavne sa nedaj odradit, ak ty citis, ze chces dietatko. Neskor by si si to mozno vycitala 😔

sue
9. dub 2007

Tinni, ja viem... len sa budem musieť vrátiť k našim na Liptov... a zas sa prispôsobiť ich štýlu života, nebudem mať žiadne súkromie... ja viem, že je to oproti dieťatku nič... ale na mňa je toho teraz tak moc ☹ ☹ ☹ ☹

pipi1211
9. dub 2007

tak neviem sue... ty musis vediet co a ako.posluchni srdiecko 😉 no troska aj rozum 😒 urob co citis!!!

zuzka_majko
9. dub 2007

tini no veru coskor tiez budu take fotky

sue netrap sa preto bud rada ze mas aspon rodicov na ktorych sa mozes spolahnut

pipi1211
9. dub 2007

hej zuzka mas pravdu!!

sue
9. dub 2007

Pipi, ja do toho idem... teda už som vlastne išla 😀 ...to len sa potrebujem vykecať 😢

zuzka_majko
9. dub 2007

pipi som rada ze mi to priznas

sue len pis setko co ta trapi ulavi sa ti

pipi1211
9. dub 2007

tak kecaj 😀 😀 😀 my radi pokecame... inak ja som taka rada ze konik existuje,to je uplne super 😀 😀

pipi1211
9. dub 2007

viem co pisem zuzka... 😒

zuzka_majko
9. dub 2007

pipi tak to je super 🙂 ako sa ten usmievavy smajlik mi tazjko daval

tinni
9. dub 2007

sue, aj ja mam take chvilky, ze sa potrebujem vykecat, ale zachvilu to prejde a zase sa budes tesit na mimi 😉

snehurka11111
9. dub 2007

Holčičky, život není jednoduchý, že?

sue
9. dub 2007

Tinni, ja sa teším...
...len sa tak príšerne všetkého bojím... teraz som asi po mesiaci a pol u našich a neviem si predstaviť ako tu budem s bábätkom ☹ je tu bordel, nedokončený dom (asi 15 rokov 😖 )naši majú psa a mačku ☹ ☹ ☹ ☹

zuzka_majko
9. dub 2007

snehurka mas pravdu

tinni
9. dub 2007

tak s tymi zvieratkami to je trosku problem-hlavne macky su nebezpecne pre tehulky... ja mam rada zvieratka, ale pri babatku by som ich nemohla mat... ale vsetko sa nejak vyriesi. Akedy to chces povedat vasim? Mozno keby vedeli, tak ta podrzia...

pipi1211
9. dub 2007

rodicom by malo zalezat na stasti jeho dietata... e nie priat mu aby sa co najviac popalil v zivote a pod... no co uz
zivot veru nie je lahky ale budme radi ze zijeme a sme zdravi... to je najhlavnejsie 😀 to ze sa niekto potrebuje vykecat je uplne normalne 😀

sue
9. dub 2007

Tinni, netuším, kedy to povedať našim... furt nie je vhodná chvíľa 😔 asi až keď ho budem mať v brušku... ak sa to vôbec podarí... fúúú...

tinni
9. dub 2007

oni nevedia asi ani o chorobe, ze? ☹ podla mna keby vedeli, ze babatko mozes mat teraz a nie neskor, tak by sa snazili ta podporit 😉

sue
9. dub 2007

Tinni, to áno... toho sa nebojím... viem ako sa bude mamka tešiť 😵 a fotrík tiež... len viem akí sú... poriadok zrovna nie je ich silnou stránkou, myslím tým, že dom užívajú tak... že dom slúži im, nie oni jemu... proste dosť často je tu bordel ako v tanku... a to si pri bábätku predstaviť neviem... a zas ani to, že budem celé dni mudsiťe behať po dome s handrou a upratovať, len aby mimi malo poriadok, ktorý potrebuje...

pipi1211
9. dub 2007

sue a myslis ze keby mamina vedela ze cakas mimi tak by sa nesnazila viac upratovat a udrziavat cistotu? 😅

tinni
9. dub 2007

tak im vysvetlis, ze mimi musi mat ciste prostredie, to urcite pochopia 😉 hlavne to nevzdavaj kvoli takej ´prkotine´

sue
9. dub 2007

Pipi, neviem... ja som zas opačný problém... perfekcionalista... takže možno keď sa jemne spriemerujem, tak to bude OK 😀

pipi1211
9. dub 2007

no sue uz si zalozila novu temicku 😀 😀 😀

sue
9. dub 2007

Pipi, keď už som taká depresívna dnes, tak som si spravila radosť... dúfam, že ma Emjee nevymaže 😀 😀 😀 😀

pipi1211
9. dub 2007

no ked nevymazala uzasnu temu CO ZMANEMA MILOVAT ci ako sa to vola tak ta urcite nevymaze 😀

sue
9. dub 2007

Pipi, ani o tej téme nehovor... fakt nerozumiem ako sa sem niečo také môže dostať....