Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
9. dub 2007

tak to si ako Rebecca, aj ta sa prave napchava 😀 dobru chut 🙂 aj ja uz som hladna...

pipi1211
9. dub 2007

😀 no dnes mam sely den nieco v puse, vlastne ako kazdy den 😅 😀 a sup teraz idem na cokoladu 😀

tinni
9. dub 2007

mnaaam, nerob mi chute 😠 ja uz som taka hladna a ta moja potvorka je na mne stale pricucnuta, uz ju volame prisavka 😀

pipi1211
9. dub 2007

😀 a to sa ti v poho koji za compom? 😅 🙂 inak mna tak hrozne bolia bradavky...dufam ze ked budem kojit tak to boliet nebude 😒

tinni
9. dub 2007

no jasne, vzdy-jednou rukou drzim malu a druhou pisem... inak uz mas odsavacku? ja by som ti mohla predat-pouzila som ju len par krat, stala 1100sk, tak by som ti ju dala za nejakych 350, obsahuje to aj detsku flasticku

pipi1211
9. dub 2007

no odsavacku zatial nemam tak by sa nam sikla 😀 😀 dokelu zhanam aj monitor dychu no chcela by som od niekoho nech to je lacnejsie lebo to je mrte polozka ☹ uz som aj tu na konikovsky bazar pisala no zatial nic ☹

tinni
9. dub 2007

tak to nemam... ale tu odsavacku ti potom ukazem a ak by si ju chcela, tak si ju mozes hned zobrat 😉

pipi1211
9. dub 2007

no to je super 😀 urcite si ju vezmem 😀 no uz som napisala aj na mimibazar tak uvidim ci sa niekto ozve...

tinni
9. dub 2007

tak pekny vecer zatial, pridem este neskor, idem pozerat Pribeh zraloka-super rozpravka, som sa na nej pobavila 😀

pipi1211
9. dub 2007

no aj ja to idem kuk 😀 ale popri tom som aj tu 😀

zuzka_majko
9. dub 2007

bry vecer ☹
pipi ty si tu dnes cely den??? 😅

sue
9. dub 2007

Pipi, však 3900Sk nie je až tak strašne moc, alebo vám hej? 😕

sue
9. dub 2007

Čau Zuzi, ako? Už je lepšie?

zuzka_majko
9. dub 2007

hoj sue no velmi mi nie je lepsie

sue
9. dub 2007

Zuzi, to sa teraz trápiš kvôli dievčinke, či teba niečo boľká? 😕 Kde máš Majka?

zuzka_majko
9. dub 2007

sue kvoli vsetkemu sa trapim teraz ☹ majko nebol doma uz asi tak 3dni 😔

pipi1211
9. dub 2007

ahoj zuzi... no aj tu som aj nie som...cely den som zapata a tak sem tam pisem 😀 😀 no sue nie je to vela no keby som zohnala lacnejsie bolo by fajn 😵

sue
9. dub 2007

Bože chúďatká... aspoň si hladkáš brušenko? Mala by si drobcovi čítať nejakú rozprávkovú knižku, hmm?
A kde sa túla Majko?

zuzka_majko
9. dub 2007

pipi aha takze cely den sa motkas

sue heh tak tot by som asi asni nestihala rpetoze masm jedneho amleho clvoiecika ktory mlickej neda pokoja takmer nikdy 😔 majko v sobotu bol v Nemecku na nakupy ,a od vcera je v robote

sue
9. dub 2007

Zuzi, koho?
Pipi, na mimibazári si pozerala?

zuzka_majko
9. dub 2007

sue majkovej sesternice dceru , takeho diablika velkeho

sue
9. dub 2007

Zuzi, tak sa šetri 😔

zuzka_majko
9. dub 2007

sue snazit sa ja snazit ale akosi to setko i tak ne je dobre 😒

sue
9. dub 2007

Ty ako riziková by si mala ležať furt 😔

pipi1211
9. dub 2007

no tak sa motkam cely den 🙂 na mimi bazare som kukala,uz som tam dvom napisala aj som dala inzerat ja... no som zvedava ked do par dni nezozeniem tak pojdem kupit novy nech nie je neskoro,clovek nikdy nevie

zuzka_majko
9. dub 2007

sue ved aj lezim furt aj teraz ako ti pisem

zuzka_majko
9. dub 2007

pipi no ale mas to dobre no

pipi1211
9. dub 2007

ale to som dnes stihla aj dost veci 🙂 upratala som kupelnu, umyla som okno, upratala kuchynu,izbu a zajtra uz len WC a zehlenie 😀

zuzka_majko
9. dub 2007

pipi neprehnas to s tou pracou akosi????

tinni
9. dub 2007

aj ja som dnes umyvala kupelnu, zajtra ma tiez caka WC a zehlenie, tak strasne sa mi nechce 😝