Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

sisstin
15. dub 2007

pipi: je to o kompromisu 😉 ale já bydlení s tchyni zamítla..bych tam nevydržela ani týden 😒

pipi1211
15. dub 2007

ozaj a ty co robis? mas niaku sedavu robotu?

sisstin
15. dub 2007

pipi: tak to ani náhodou..jsem hlavní pokladní v supermarketu..celý den stojím a běhám..a nervuju se s lidma a s podřízenýma 🙄

pipi1211
15. dub 2007

tak to by som asi nezvladla a nerobi ti to zatial problem? 😒 sice este si asi ani moc nepribrala no ked bude uz brusko tak to podla mna budes mat tazke 😒 len sa hlavne moc nenahli v robotke 😉

sisstin
15. dub 2007

pipi: mně končí smlouva posledního aprila..a pak mě vyhodí 😉

hana
16. dub 2007

ahojky holky, nedá mi to a musím reagovat. Je mi 23 a studuju dvě VŠ, které teď končím. V srpnu máme svatbu, nasávajícímu je 30. On se na mímo necítí, já už dlouho toužím 🙂 Jenže přítel se bojí, že to nezvládneme. Oba pracujeme, bydlení máme zařízené a podle mě nám nic nebrání. Hlavně mi přítel přijde "dost starý" na to, aby měl mímo. Táta mi umřel pár dní mo 20 narozeninách a nechci, aby se to stalo našim dětem.

iwca
16. dub 2007

Ahoj maminy, tak jsem se konečně rozhoupala, že sem taky něco písnu. Je mi 19 a 5.6.2007 čekáme s přítelem holčičku 🙂 Bylo to neplánované, ale teď jsme rádi že jsme se rozhodli si jí nechat 😉 Ze začátku těhotenství jsem byla pořád nejistá a musím připustit, že mě velmi často napadalo jestli jsme udělali dobře, hlavně kvůli tomu, že v téhle době je u většiny žen normální pořídit si dítě mezi 25 a 30 lety a udivující pohledy těchto žen v gynekologické poradně i kdekoliv jinde mě často zamrzely. Teď je to ale úplně jinak. Jsem šťastná, moc se těším a udivujícím pohledům se jen usmívám. Jak jste na tom vy??

megie
16. dub 2007

ahoj, iwca, ja mám 20 (priateľ 19), a ked s malé narodí, tak budem mať 21 (20) a tiež sme uvažovali, či to zvládneme. Ale to bol taký šok a po 3 dňoch nás prešiel a už sa aj s celou rodinou tešíme. Som zvedavá, ako budú čumieť na mna lebo vyzerám aj na 15 rokov. Max. na 17-18, takže aj ja si asi "užijem". Takže sme na tom podobne. A priateľ tvoj má koľko? 😉 😵

pipi1211
16. dub 2007

ahoj iwca... tak sme na tom podobne 😀 mne je tiez 19 no v juny budem mat 20 😀 tiez sme neplanovali takze to bol sok ale zvladame a sme stastni 😀 😀

iwca
16. dub 2007

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 Příteli je 22. Taky jsem nedávno zjistila že vypadám na 15let. Byla jsem si zařizovat nový občanský průkaz a paní za přepážkou se mě ptala jestli je to moje první občanka, odpověděla jsem že ne, ale až když jsem odešla tak mi došlo že pro první občanku si lidi chodí v patnácti 😀 asi si nevšimla toho pupku což se divim protože ten nejde přehlídnout 😀 😀

iwca
16. dub 2007

pipi a megie: Jak to brali u vás doma, když tse přišli s takovou novinou?? A máte kde bydlet nebo ste to museli vyřešit tak jako já bydlením u rodičů 😖 ?

iwca
16. dub 2007

doufám že nejsem moc vlezlá 😅

pipi1211
16. dub 2007

no ja s rodicmi moc v kontakte nie som.... ale vsetci boli milo PREKVAPENI a tesia sa s nami 😀 a byvame so svokrou 😒 takze nic moc 😒 ale lepsie ako byt na ulici no nie? 😀

hejdita
16. dub 2007

ahoj.
já se taky hlásím, je mě 20 😉

hejdita
16. dub 2007

iwca: jů a ty si červnovka proč nejdeš za nama červnovkama v e rubrike společný termín? a vůbec se nemusíš cejtit vlezle...
a máš hezký tp jak muj manža 😀

iwca
16. dub 2007

pipi:No je to určitě lepší 😉 Taky bydlíme u rodičů přítele, ale ještě tam nic nemáme ☹ Sme domluvený s jednou firmou, která nám tam má postavit koupelnu, kuchyň a předělat podlahy a oni pořád ne a ne začít 😠 do porodu už se to na 100% nestihne tak nevim nevim jak to bude za dva měsíce vypadat.

iwca
16. dub 2007

hejdita: Zdravim a určitě se tam juknu 🙂

sisstin
16. dub 2007

ahoj kočky 😉

sisstin
16. dub 2007

pipi: jsem nevěděla, že se nestýkáš s rodiči? 😲 😠

megie
17. dub 2007

Iwca, no boli prekvapení a po 2 min. šoku mi mama zagratulovala a že bude mať pekný darček k 50tke. Máme kde bývať, lebo naši vlastnia takú malú chalupu - je to ako dvojizbový byt so všetkým, čo potrebujeme, takže to nebude také hrozné... dúfam. 😵

iwca
17. dub 2007

megie:naši rodiče byli taky překvapení, ale teď už se všichni těší 🙂 chalupa je fajn 😉 rodiče přítele mají rodiný domek a horní patro bylo naštěstí volné tak budeme tam 🙂 ale jak už jsem psala kromě čtyř prázdných místností s omlácenými zdmi tam není nic ☹ ale snad to taky nebude tak hrozné 😀 😀 časem se to tam dá dohromady a bude z toho krásný byt 🙂

megie
17. dub 2007

iw, mam otázku, tebe bývalo na začiatku zle? Lebo mne zatial nie je nič. Len prsia a nestiahnem bruško. Nemám už ani tlaky v podbrušku a ani mi nie je zle... nie je to divné? Viem, že niektoré baby nemajú príznaky, ale je to také čudné... 😒

iwca
17. dub 2007

Na začátku mi zle vůbec nebylo 🙂 naštěstí jsem se tomu vyhla 😀 ale tak kolem 15tt mi bylo ráno zle. Trvalo to asi dva tři týdny. Než jsem ráno vstala z postele musela jsem se hned najíst jinak jsem šla zvracet 😖 byl to takový ten pocit hladu, z kterého se mi vždycky udělalo špatně.

pipi1211
17. dub 2007

ahojte.... 😀 ako sa spinkalo? my sme sa vyspinkali super malinnka moc nekopala a na WC sme boli asi len 4krat a hned sme vzdy zahajali tak super 😀 😀 😀

iwca
17. dub 2007

ahojky, psinkalo se krásně a navíc jsme se probudili do slunečného dne, takže dobrá nálada 🙂 ale už tu na mě čeká prádlo na žehlení ☹ takže se asi vzdálím...

pipi1211
17. dub 2007

no tak to ti nezavidim ale mna tiez dnes caka robotka... lebo tu je opat bordel,clovek by mohlo nonstop upratovat aby bol poriadok 😠

tinni
17. dub 2007

ahojte 🙂

pipi1211
17. dub 2007

ajoj moja.... ja som vcera zaspala tak uz som neodpisala,promin 😅 ako bolo v CR? 😉

betynka18
17. dub 2007

Ahojte lidičky, jsem tu nová ale nedá mi to abych nereagovala 🙂 letos mi bude 21 a čekám naše první mimi. Pro rodinu to byl docela šok, protože všichni čekali, že chci ještě počkat, jenže já najednou pocítila že už se mi nechce na nic čekat 🙂 s přítelem jsme se rozhodli a teď se strašně těšíme 😀

megie
17. dub 2007

ahoj bety, vitaj! 😉 A priateľ má koľko ročkov, ked sa smiem spýtať? Lebo je to dosť podstatné...(čo sa týka zabezpečenia, NIE lásky 😵 )