Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

zuzka_majko
22. dub 2007

ahojte baby asi tu uz nik nie jee

anjeliksu
23. dub 2007

ahojky tini.. viete, jabudem mat v septembri 19 rokov a chodim s priatelom, ktory ma 26 a viem, ze s nim ostanem, teda, ak sa nieco vazne nevyskytne, a velmi tuzim po babatku.. viem, ze uz aj onm by chcel rodinu, no som este iba 3-cka a potom vyska.. ale ked s nim som velmi stastny.. velmi vam zavidim, ze mate milovane osobky...🙂

lazenka
23. dub 2007

Boha moj anjeliksu-jaktože nespíš v 5h ráno????

megie
23. dub 2007

anjelik, prečo nám závidíš 😨 , ved aj ty máš milovanú osobku... 😵

megie
23. dub 2007

pipi? prečo sa do ružinova bojíš? 😕

anjeliksu
23. dub 2007

ja?? no vies, ja som bola uz od 3 rana hore a vecer som nemala moznost dojst, tak som prisla rano..🙂))
megie: mam, mam najlepsieho cloveka na svete.. jednoducho moj milacik.. ale myslela som malinke.. malinke babatka:🙂))

tinni
23. dub 2007

halo halo 😉

kath
23. dub 2007

halo 🙂

anjeliksu
24. dub 2007

asi tu nie ste:🙂)

megie
24. dub 2007

anjeliksu 😵 aha...

mám dobré správy... máme 2,13 cm, bije nám srdiečko a všetko je OK! 😵 ale som len 9-10tt, nie 11 ako mi tu píše... 😉

ako sa máte? 🙂

anjeliksu
24. dub 2007

megie: ahojky.. sa tesim s tebou:🙂)))

megie
24. dub 2007

ahoj anjelik, som rada. 😵 čo porábaš?

tinni
24. dub 2007

ahojte 😉 pipi si tu? 😕

pipi1211
24. dub 2007

jj som tu🙂 a ta kuria to je co? da sa tam dat coffee? alebo papat? 😅 😀

tinni
24. dub 2007

jasne to je restika na Dunajskej pri Tescu

megie
24. dub 2007

v mladých tehulkách mi je lepšie... predsa, mám 20, tak som plnoletá až až... 😀

pipi1211
24. dub 2007

megie ty si nova tehulka? 😉 gratulujem 😀 no tini vlasky uz mam vyzehlene aj pblecena som uz sa len nalicim a pomalinky frcim 😀

megie
24. dub 2007

ehm pipi, my si tu už píšeme asi 2 týždne??? Ale nevadí, že si na mňa zabudla... vy tu hlavne kecáte cez víkend, a ja cez týždeň. Ale teraz už končím v robotke, papa 😉

tinni
24. dub 2007

aj ja som si prave dozehlila vlasy 😀

anjeliksu
24. dub 2007

ahojte holky.. ja som akurat dosla domov a musim este nieco vyriesit..🙂 ideme na svadbu v sobotu, tka sa tesim velmi:🙂)som si kupial nove saty a topanky, tak mam taku radost:🙂)))

pipi1211
25. dub 2007

ahojte... megie ja viem ze si uz dlhsie piseme no niako som si nevsimla ze si tehula ☹ prepac ☹ ☹ ☹ ☹

megie
25. dub 2007

pipi, nevadí. Ja to mám v pase od 11. apríla, čiže dva týždne...no 😅

anjeliksu, ja idem na svadbu 12.5. ale na vlastnú 😀 tiež sa teším 😵

krista
25. dub 2007

Ahojky holky, dnes u mě byla kamarádka a říkala mi že si zapomněla vzít jeden prášek HA, dostala MS a pak s tím svým vesele dováděla - brala teda prášky dál, ale myslí si že nemůže být těhotná. Co myslíte vy? Já bych řekla že tam teda ta pravděpodobnost je?

(Omlouvám se že to píšu sem, ale jinačí téma mi pod ruku nepřišlo) Potřebovala bych slyšet odpověď od někoho kdo s tím třeba může mít zkušenost. Díky K.

zuzka_majko
25. dub 2007

ahojte

sisik
25. dub 2007

ahojte mozem sa pridat k vam do temy??ja som tiez mlada tehulka...no povedala by som, ze velmi mlada, ale dufam, ze k vam zapadnem 🙂

krista
25. dub 2007

Ahojky sisik a kolik ti je? Já teda ještě nejsem těhulka, ale ráda bych 😵

sisik
25. dub 2007

Krista ahoj ja mam 16. A co babo sa nedari??

zuzka_majko
25. dub 2007

sisik cize si len o rok starsia ako ja 😉

krista
25. dub 2007

Sisik - Ne tak úplně je to s náma trochu zamotaný, nejdřív chceme a potom nechceme. My jsme strašně zodpovědný - až to neni hezký 😀 Rekonstrujeme byt a chtěli bychom na nějakou dovču na který jsme spolu ještě nebyli - je to s náma těžký 🙂 A co ty plánovala jsi to nebo ne? Neboj tady tě nikdo neodsoudí 😉

sue
25. dub 2007

...ahojky, ja by som sa tiež k vám rada pridala, ale ja som už nad dvadsať a navyše ešte nie potvrdená tehulka...