Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
29. dub 2007

okolo pol piatej?

pipi1211
29. dub 2007

no dobre.... tak o pol piatej niekde tam jo? 😉 som moc rada lebo som malinkej dlho nic nekupila 😉

tinni
29. dub 2007

ok 😉 uz odchadzam, tak keby daco, pis na mobil

pipi1211
29. dub 2007

tini?????????? 😀 😀 😀

tinni
30. dub 2007

pipi 😀 😀 😀

tinni
30. dub 2007

halo halo 🙂

pipi1211
30. dub 2007

ajoj moja 😀 😀 😀

tinni
30. dub 2007

caaau 😀 teba som tu cakala 😉 😀

pipi1211
30. dub 2007

oooooooooooooooo 😀 uz mame 3000g 😀 😀

tinni
30. dub 2007

ooooooooooooooooo 😵 my sme boli dnes na kontrole klbikov a malicka ma uz tak krasne vyvinute klbiky, ze nemusime nosit postolky, tak od dnes davame uz len pampersku 🙂 🙂 🙂 som to necakala, lebo vacsinou deticky nosia postolky do 6mesiacov...

pipi1211
30. dub 2007

tak to je super 😀 😀 joj mne pred chvilkou uplne stvrdlo brusko ale uz je maksie 😉 a inak mam o tyzden posunuty termin 😀 😀 😀 a kolko mala vazi?

tinni
30. dub 2007

o tyzden skor? tak super 😉 mala ma teraz 5300g-trosku viac ako Momo 😀 inak to vazite celkom dobre, nato, ze Bebe vazila v 42.tt, ked sa narodila 3200g a ty si len 37.tt

pipi1211
30. dub 2007

no asi hej... dufam ze z nej nebude nieka slonicka 😕 😕 😕 keby mala tak 3200g pri porode bolo by fajn 😀 uz mam aj dr zaistenu tak na 100% idem na antolsku 😀 uz sa tesim aj na porod 😀 asi si to rozmyslim pri prvych kontrakciach ze? 😅 😅 😅

tinni
30. dub 2007

budes mat epidural?

pipi1211
30. dub 2007

no ked do stredy neporodim tak ano bo v stredu o druhej mam o epi prednasku 🙂

tinni
30. dub 2007

tak to sa este drz, lebo ked si das epi, tak si doslova uzijes porod-ziadne bolesti a mozes si to vychutnavat, mne cely porod ubehol strasne rychlo...

pipi1211
30. dub 2007

po strede sa moze narodit kedykolvek 😀 ale ja mam tusaka ze ako naschval sa narodi 7.5. ked bude mat aj meninky 😀

tinni
30. dub 2007

Tak to by ti podakovala 😀 tak na to nemysli nejak intenzivne, aby si tomu nepridavala este aj psychikou 😉 inak tie sandalky, co som si vcera kupila, som bola dnes reklamovat, lebo jedna bola vacsia ako druha 😝 no des 😒 ja som si tam skusala len jednu a dosla som na to az doma, ked som si obula obidve 😠 ale nevadi, kupila som si dnes v Orsay tigrove saty a kratucke rifle na traky, tak aspon tak som si urobila radost... a Riso bol zatial s malou, tak som mala cas si to vsetko pekne vyskusat 🙂

pipi1211
30. dub 2007

coze? tak nielenze mali bordel len v cenach ale aj v cislovani no pekne... a v poho vymenii? 🙂 joj aj ja by som si chcela nieco peknuce na seba kupit a hlavne nie nic velke ale niake "S" 😀 😀 😀

tinni
30. dub 2007

v poho, nastastie-ale vratili mi peniaze, lebo uz ich nemali v mojom cisle 😠 to ti verim, ja si teraz skoro stale nieco na seba kupuje-dohanam to 😀 a tie saty som si kkupila dokonca c.34, tak som bola spokojna, ze konecne nieco v malom cisle... inak si pojdem kupit aj tie sandalky asi, lebo vo stvrtok maju dostat novy tovar a mali by prist aj tie sandalky v mojom cisle, tak snad uz budu obidve rovnake 😀

pipi1211
30. dub 2007

no snad hej... som zvedava na tie kratasky co si si kupila ved zajtra mi ukazes 🙂 Momo ma nema rada vzdy ked sedim za compom tak sa kruto rozkope a vsade ma tlaci 😠 potvorka jedna....

tinni
30. dub 2007

no toto 😀 uz ta vydiera a este je len v brusku 😀 asi si pojdes hajat, ze?

pipi1211
30. dub 2007

no moc sa mi este nechce ale neda sa to zvladnut,je to s nou strasne 😠 😀 inak mam new hairstyle 😀 som dnes bola u kadernicky na melir,,, no len taky slabulinky ale aspon nieco 😀

tinni
30. dub 2007

super, som zvedava 🙂 ja si idem umyt hlavu a potom ideme pozriet nejaky film a hlavne SA IDEM UZ KONECNE NAJEST 😀 😀 😀 tak zatial pa 😉

tinni
1. kvě 2007

ahoj pipi 😉

mima3114
1. kvě 2007

ahojte.mam 20 rokov a som v 35 tyzdni tehotenstva.velmi sa tesim na malinkeho anjelika a kedze je porod stale blizsie a blizsie,tak by ma zaujimalo ako dlho ucinkuje epiduralka?niektore zeny vravia,ze bolesti potom necitite.kedy tu epiduralku davaju a ako dlho ucinkuje?dakujem.

tinni
1. kvě 2007

je tu este niekto????????????????????????????????????????????????????? 😲

sisstin
1. kvě 2007

tinni: v práci je to hnus..ale dneska jsem měla volno..tak jsem si to užila celkem..ale teď mám depku nějak 😒

tinni
1. kvě 2007

no aj mna v tehu obcas chytila tak bezdovodne depka-az mi bolo do placu 😀 pozerala som tvoj album, ake uz mas velke brusenko 😵

sisstin
1. kvě 2007

tinka: jsem ráda, že mám už konečně kalhoty, který mi sedí a nevypadají jak na starou bábu 😅