Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

sue
8. kvě 2007

Dobré ránuľko, síce úplne úplne sem nepatrím, ale predsa len som dosť žabka... takže ahojky 😵

kajule
8. kvě 2007

Ahoj Sue, můžu se zeptat kolik ti je? 🙂

sue
8. kvě 2007

Kajule, IP

kajule
8. kvě 2007

Sue, jj už jsem koukala. 😉 Řekla bych, že máš na mimi akorát ten pravý čas. 🙂 Přeju ti hodně štěstí, pohodý těhotenství, rychlý porod a na jeho konci zdraví a krásný miminko, který vám bude dělat jenom samou radost. 🙂

sue
8. kvě 2007

Ďakujeme, ja si myslím, že sme tu všetky v pohode... neviete niekto ako sa majú Zuzka a Majko?
Tebe prajem veľa radosti s krásneho zdravého bábenka...

kajule
8. kvě 2007

Děkuju, my už se ho nemůžeme dočkat. Akorát mám trochu strach z toho porodu, ale to je asi normální.

pipi1211
8. kvě 2007

ahoj sue vcera som sa dozvedela tu uzasnu spravicku 😀 GRATULUJEEEEEEEEEEEM 😀 😀 😀 😀

tweety22
8. kvě 2007

ahoj pipi, tak co cvicila si vcera? pomohlo trosicku? a co mala momo v brusku?

sue, z celeho srdca vam gratulujeme a drzime palce nech mas bezproblemove tehulkovanie 😎

sue
8. kvě 2007

Ďakujemeee všetkým za gratulácie 😵
Pipi, páni, to letí 😲

pipi1211
8. kvě 2007

ahoj moja.... cvicila som, kupek som mala, cajik som pila a nic 😠 akurat nadranom som mala bolesti v krizoch a brusku a teraz mam mrte tlaky do podbruska 😒 inak nic 😠 😠 😠
a vy ste teda v poriadku? ziadne postolky? 😀

tweety22
8. kvě 2007

pipi, ono to pride ked bude aj momo pripravena 🙂 my uz postolky od vcera nenosime, jadierka mame uplne v poriadku 🙂

pipi1211
8. kvě 2007

tak to je super 😀 ja si uz cajik variiiim 😀 a to fakt pomaha ten caj? 😕 😕

pipi1211
8. kvě 2007

baby na kolkatke mam vyprat nove plienky? ozaj a kolko ich budem asi potrebovat bo zatial mam len 12 ks

kajule
8. kvě 2007

Pipi, já prala plínky na 90° a mám jich asi 50.

pipi1211
8. kvě 2007

aha ze 50 ks no fajn 😅 😅 😕 😀
ozaj aj tebe sa to uz blizi 😀 na kedy to citis? 😀 ozaj a tebe je kolko? 😀 😀

kajule
8. kvě 2007

Pipi, to holky u nás v diskusi jich některý mají i víc. 😅
Doktorka mi říká, že už to bude každou chvilku, ale já mám pocit, že se Prckovi ještě u mě v bříšku líbí. 🙂 Ale je pravda, že bolesti mám někdy už docela dost. Mně teď bude 20 a tobě?

chichinka
8. kvě 2007

aho Sue, gratulujuem aj ja!! ked som vliezla sem an konika po dlhom case sla, myslela som na Teba, ze ci sa zadarilo a vidim ze ano 🙂 tak super!!! drz sa 🙂

sue
8. kvě 2007

Chichinka, ďakujeme 😵

pipi1211
8. kvě 2007

aj mne bude 20 😀 20.juna 😀 tak to sme na tom s vekom rovnako 😀 no ja osm zvedava co mne zajtra doktorka povie,mohla by ma potesit. i ked ja uz tiez mavam bolesti no stale mam pocit ze to nie je ono ☹ 😠

kajule
8. kvě 2007

Pipi, to mě bude 5.června. 🙂 Já jdu k doktorce ve čtvrtek. Někdy mám i ty bolesti docela pravidelný, ale pak to zase přejde. ☹

pipi1211
8. kvě 2007

no tak to si o 15 dni starsia ako ja 😀 ja to praveze pravidelne nemam 😒 ono to boli v kuse dlhsiu dobu a potom uz nic 😠

kajule
8. kvě 2007

Vidíš, u mě to zase někdy vypadá, že už to je ono a pak to zase přejde. ☹ Když jsem ale byla naposledy u doktorky, tak mi na monitoru naměřili kontrakce a já o nich ani nevěděla. 😅

tinni
8. kvě 2007

ahojte

pipi1211
9. kvě 2007

dobre ranko vam prajem 🙂 ako sa spinkalo? 😉

megie
9. kvě 2007

ahojky, aké bolo stretko? 😉

pipi1211
9. kvě 2007

ahoj megie... super,nabuduce aj ty musis prist 😀 ved mame aj foto,videla si? 🙂

megie
9. kvě 2007

Nie, musím sa kuknúť, koľko vás prišlo? Dúfam, že mi to nabudúce víde, teraz máme veeľa roboty so svadbou a tak, vieš... 😉

pipi1211
9. kvě 2007

jaaaaj a kedy to mate? 🙂 inak foto je u tweety v albume... a bolo nas 5 +3 deticky 😀

megie
9. kvě 2007

Už túto sobotu, takže vybavovačiek je dosť... 😀 OK, idem sa mrknúť... 😉

pipi1211
9. kvě 2007

ty brdo a ake saticky budes mat? 🙂 inak dalsie stretko robime v piatok... ale asi neprides ked v sobotu mate den D no uz ked bude z teba pani tak to pojdeme patricne oslavit niakym dzusikom alebo detskym sampanksym 😀 😀 😀 ja budem mat oslavu narodenin v juny a bude sa popijat detske sampanske 😀 😀 😀