Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

jenny_fer
13. led 2007

pipi takze to ta obdivujem ze to zvladas a snazis sa nevynechavat skolu. O drobcovi som to tusila este predtym ako mi meskali, to je taky zlaty pribeh, moj priatel je kamionista a bola som s nim na 3tydne v kamione, pravdepodobne sa to stalo vtedy. Takze bude z neho kamionista/kamionistka. Vcera som si kupila test lebo mi meskali 2tydne a potvrdilo sa to. Buduci tyden idem k doktorovi si to oficialne potvrdit. Ale ja viem ze je uz vo mne 🙂

jenny_fer
13. led 2007

msunny, diky takze sa moze stat ze to budu dve.. 😅
aj s tym ratam ale to by bola asi moc silna palka na mna, prvy krat tehotna, v 19 a porad dvojicky..fu..

jenny_fer
13. led 2007

pipi radsej by mi stacilo aj jedno..ale ked uz budu dve tak aspon dve muchy jednou ranou..ale bojim sa toho lebo zevraj to byva tazke s dvojickami..ze treba ist skor aj o mesiac uz do nemocnice a casto chodia cisarskym..

pipi1211
13. led 2007

to je zlate 🙂 mne zasa meskavali dost casto tak som to nepokladala za dolezite ale i tak som si pre istotu kupila test ako skoro kazdy mesiac... 🙂 dokonca aj ten mi vysiel negativny a ked som bola nahodou u dr tak mi povedala ze som tehotna a to uz v 9 tt takze taky maly sok...

jenny_fer
13. led 2007

a pre rodinu to nebol sok? mas chapavu maminu? a co priatel? pracuje? co planujete dalej?

pipi1211
13. led 2007

no s rodicmi to je u mna komplikovane to je na dlho... zijem s priatelom uz dva roky a moc sa lubime 🙂 on pracuje nastastie ale ako to bude ked sa narodi... tak to bude dost tazke lebo ja vlastne nepracujem takze nebudem mat matersku len prispevok ale snad to zvladneme. zvladli to uz aj horsie situovane rodiny a zasa tak zle na tom nie sme... kto to ma vlastne jednoduche,nik a vy ako?

jenny_fer
13. led 2007

no najlahsie to nemate ale poznam horsie. Moja kamoska otehotnela ked sa vyspala s nejakym hokejistom - sex na jednu noc - on o tom ani nevie, onaje v nasom veku a rodila v juni minuleho roka. A az mesiac nato mala 18r. Počas tehotenstva jej umrela mama na rakovinu a otec je ozran ale nasla si priatela s ktorym sa velmi lubia a su stastny. Má malého Jakubka, nepracuje, nemá dokoncenú skolu, nie sú zobratý ale sú šťastný.
Takze si myslim ze ak sa lubite tak to nieje ziadny problem, je to len potesenie.

My sme to chceli s priatelom, teda on prvy a ked sme sa o tom bavili a povedala som ze nechcem drobca vychovavat na sidlisku v 1 izbovom byte s mamou a bratom, hneval sa ze ma trapi len taka vec a finance. Sam sa podujal na to ze ma vezme k nim domov, maju poschodovy dom a on byva dole. Takze budeme u neho..zatim zaraba peniasky a vsetkym to oznamime az ked pride,za take 2tydne..chodi na mesiac do zahranicia,ale hlada si pracu doma. Kvoli mne a malemu. 🙂 takze takto je to u nas

pipi1211
13. led 2007

ty brdo tak obdivujem kamaratku a nech je stastna s priatelom co najviac 😀 takze kazdy ma svoje problemy ako vidim... vy to mate vlastne ok 🙂 to je fajn,prajem vam to 🙂

ewellin
13. led 2007

ahojte.. aj ja mam 19.. cakame babo pred 3 mesiacmi som sa vydala za moju lasku a tesime sa na babo.... 😀 bolo to zo zaciatku tazke to povedat rodicom ale uz sa vsetci tesia takze super.. aj moj manzel pracuje v nemecku.. ja za nim pendlujem hore dole tak zatial super ale chceli by sme aby bol doma a nejaku robotu najst ktora by nas pekne uzivila ... drzim vam palceky.. 😀

pipi1211
13. led 2007

ahoj 19nastka 🙂 ty uz mas asi tiez po skole ze?

mandy20
13. led 2007

pipi, neznervoznuj sa stale s tou skolou, ak sa ti to nahodou nepodari v tom maji, tak ten september to urcite isti 😉

jenny_fer
14. led 2007

pipi a si zvedava na pohlavie? rozmyslam ci si to potom dam zistit alebo nie..ale asi budem zvedava, uvidime co priatel 😉

kajule
14. led 2007

No tak to já jsem byla rozhodnutá, že si to necháme jako překvapení, ale přítel to chtěl vědět. Když jsme byli na UTZ, tak se nás doktorka ptala jestli budeme chtít vědět pohlaví a Péťa, že jestli to už je vidět, tak určitě. Pak se podívala na mě a ani se mi nechtělo mu odporovat, měl z toho takovou radost a navíc taky jsem tak trochu zvědavá. 🙂 Takže nám ukázala, co ten náš Prcek vlastně schovává mezi nožkama. 🙂

majina
14. led 2007

Tak mě je 18 a mimi si pořídit nemůžeme- ještě studuji mojí milovanou pedagogickou školu, ale za rok maturuji a vůbec by mi nevadilo kdyby to bylo s bříškem 🙂

kajule
14. led 2007

No mně bude 20 a teď dodělávám školu a zatím všechno zvládáme v pohodě...teda myslím, že v květnu už budu mít ale jiný myšlenky, než na školu. 🙂 Kámoška taky bude maturovat a je těhotná...no dohromady, co znám tak jsme tři. 🙂

rafaela23
14. led 2007

Zdravím, nejde o věk, spíš o to, jak k tomu kdo přistoupí a na co se cítí. Já vždy od puberty zatvrzele byla toho názoru, že kdo si pořídí dítě do 30 ti let, tak je jednoznačně padlej na hlavu a jen si tím zkazí život. A bum. Je mi 22 a v čevenci se mi má mimčo narodit. Bylo to neplánovaný, nečekaný a v prvních dnech hodně zmatený, ale nyní jsem šťastná a nemám sebemenších pochyb o tom, že tento krok by byl špatný. Samožřejmě kdybych neměla ukončenou maturitu a dobře placenou práci, tak bych také dosti váhala...Přeci jen pro to maličké je dobré vytvořit nějaké to zázemí...

selly
15. led 2007

ahojky. my sme začali s priateľom nad dieťaťom rozmýšľať stále viac a viac, ale vzhľadom na to, že som čítala veľa príspevkov, že to neni také ľahké ako si koľkokrát človek myslí, nečakala som , že to bude tak skoro 😒 najskôr som preplakala celý týždeň, bolo to hrozné... všetci hovorili, že sú to tie hormony, ale ja som cítila, že to bol hrozný strach a neistota... priateľ ma asi týž. na to požiadal o ruku a ja som povedala ano... a teraz je to už celkom v pohode... teraz mám ale obavy z nášho budúceho vzťahu, chodenie a manželstvo už neni to isté, trochu ma to desí... stále rozmýšľam , že čo ak nám to nevýde atď... ale to bude asi tým,že som chronický stresanť 😀 a katika1, je to sranda, sme na tom skoro úplne rovnako, aj ten termín 🙂

rova
15. led 2007

Holky-mladé těhulky, já Vás jen chci ujistit, že jsem na tom byla stejně - strach z neznáma, z nastalé zodpovědnosti, z budoucnosti, zda všechno bude jak si představuji. A přiznám, že mnohdy to bylo jiné - někdy těžší, někdy lehčí..ale přesto krásné. Teď už je dcerce 17 měsíců, s přítelem jsme stále spolu, i přes pár nedorozumění a jeho nešťastnou autonehodu a i když občas chodím do postele tak, že pomalu padám únavou, protože je po desáté a to naše roštidlo ne a ne spát..tak už si to ani jinak nedokážu představit. Myslím, že mi to trvalo trošku dýl nalézt mnoho věcí, které jsou k mateřství třeba, zvyknout si na novou roli z dcery-studentky na maminku-skoromanželku-studentku vejšky. Ale teď jsem strašně hrdá na to, že jsem maminka a že mám pro mě samozřejmě 😀 tu nejkrásnější slečnu pod sluncem! 😉

selly
15. led 2007

rova... pevne dúfam, že si na nový život tiež zvyknem a napokon budem na seba hrdá ako som to zvládla... ale aj tak sú tie obavy niekedy neznesiteľné...

katika1
15. led 2007

selly, ahojko 🙂 fakt, aj termín máme podobný. Bola si už na ultrazvuku?

selly
15. led 2007

ahojky. zatiaľ iba na sono a zajtra alebo stredu mám isť druhýkrát, že ako to vyzerá... tak som zvedavá 😉

katika1
15. led 2007

A čo Ti povedali vtedy na sone?

kacabacka
15. led 2007

a do kolika let je mladá těhulka? 🙂

kacabacka
15. led 2007

ehm, když se teda vezme v úvahu, že ve Španělsku jsou těhotný 60 - ti letý babky... 😀

selly
16. led 2007

no nič čo by som nevedela 😖 .... dal mi na výber, či to chcem alebo nie a potom iba teda, že mám prísť za tri týždne a , že uvidíme ako sa to vyvíja...tak som zvedavá 😉 a ty si na tom ako? už si bola na ultrazvuku? a kacabacka mladé tehulky? čo ja viem, ja si myslím, že to môžu byť tak v rozpätí (16-23 môj osobný názor) 😕

marcela22
20. led 2007

Ahojte,
ja soms a vydávala, keď som mala 20, pol roka po svadbe som vysadila tabletky a začali sme pracovať na bábätku. To nám však nejakú dobu nebolo súdené - snažili sme sa oň 10 mesiacov. Teraz som v 17 TT, o týždeň budem mať 22 a dokonca je mi ľúto, že už budem mať "tak veľa", chcela som mať dieťatko oveľa skôr🙂 Myslím si, že nezáleží na tom, koľko rokov má žena, ked má dieťatko, ale na tom, či sa oň chce a dokáže postarať.

sylvka
22. led 2007

Ahoj všechny mladé maminky,je mi 21 let a chci mimi.Vystudovala jsem střední školu,pak jsem nastoupila jako sestra v domově důchodců.Mému příteli je 33 let.Můj názor na mladé maminky je zcela kladný,jsem jedna z těch,které od puberty premýšlejí,jak je krásné chovat mimi,starat se i ty probdělé noci jsou krásné...vím to,pracovala jsem jako chůva. 😝 Je ale fakt,že když jsem o tom přemýšlela,přišla jsem si jako nedočkavá citlivka,protože všude kolem sebe člověk vidí kariéru,manželství se psem,nebo úplně bez dětí. 😒 Jsem ráda že jsem tady a vím ,že jsem normální 😅 Mějte se krásně.

iwis
22. led 2007

ahojte 🙂
Tak mne je zas 21, môj priateľ(teda vlastne snúbenec 😀 )má zas 29...Našé malé mimčo sme ani neplánovali, teda vlastne teraz nebolo v pláne asi až tak za 7 rokov,lebo ja ešte chodím na VŠ,som teraz v druhom ročníku.Chceli sme ho až tak rok, dva po tom ako skončím školu...ale ono nás akosi predbehlo v plánovaní 😀 .A dokonca to vyzerá tak že sme ho počali v deň naších zásnub 😀 ... Moji rodičia o tom ešte nevedia,lebo moja mamina je taký typ,že ju všetko rozhádže a ja sa teraz nechcem rozčulovať,aby som mojmu baby neublížila.ale mala by som jej to povedať asi čo najskôr nech sa pripraví,čo poviete?

selly
22. led 2007

ahoj iwis 🙂 podľa môjho názoru by si jej to mala povedať. u mňa bola mamina druhý človek čo o tom vedel (prvý bol priateľ) a môžeš mi veriť, že mi to veľmi pomohlo a uľavilo sa mi... mama je predsa len mama, nech je akákoľvek 😉

mandy20
22. led 2007

Ahojky iwis, aj ja som druhacka na VS, mam 21 a priatel 31, ak by sa nam prihodilo to co vam, mamina by bola hned prva osobka po priatelovi, ktorej by som to povedala, ved VS sa da studovat aj s mimi 😉 , drzim vam palcek, a zelam vela zdravicka 😀