Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

sue
29. bře 2007

Ivanka, vieš o Zuzke a malej niečo bližšie? Čo sa im stalo chúďatkám??? 😕

tinni
29. bře 2007

jasne, poznam to tam. Inak ty poznas aj Adama? 😀 do toho som bola kedysi zamilovana 😀 😀 😀 ked som mala strnast 😀 to boli ine casy a ako to rychlo ubehlo... 😝

pipi1211
29. bře 2007

no jasan poznam... 🙂 ja som zasa bola zamilovana do jarka na zakladke tak v piatom rocniku 😀 no tomu sa hovori osud 😀

tinni
29. bře 2007

a ako dlho ste spolu s Jarkom?

pipi1211
29. bře 2007

no bolo to dva a pol roka minuly mesiac 😀 😀

tinni
29. bře 2007

tak to dost dlho 🙂 my s Risom nie sme spolu este ani dva roky... 🙂

pipi1211
29. bře 2007

jeeeeeeeeej malinka je aka zlatunka na tej foto 😀 aj ja ceeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

tinni
29. bře 2007

aj ty budes mat take za chvilocku 😉 by so0m ju zozrala aka je zlata, si uz pripadam ako uchylna-furt ju "ocumlavam" 😀

pipi1211
29. bře 2007

ja som myslela ze ste spolu dlhsie... a vsetko vam klape? 🙂 no ja moju malinku uplne celu spapam ked sa narodi!!!!

chelsee
29. bře 2007

ahojte holky 😉

tinni
29. bře 2007

vsetko v pohode 🙂 obcas sa pohadame, ale to asi kazdy...
ahoj chelsee 🙂

chelsee
29. bře 2007

ahoj tinni citala som ze budes davat hodiny brusneho tanca 🙂 skoda ze uz nejsom tehu isla by som

tinni
29. bře 2007

robim aj pre netehu 🙂 musim zistit, kedy zacinaju kurzy... lebo viacej bab by chcelo chodit 🙂

pipi1211
29. bře 2007

tinni a kedy zacinas? 🙂

tinni
29. bře 2007

este neviem, lebo tehu je zatial malo a pre netehu musim zistit termin, kedy sa zacina... ja uz mam rozbehnute dva kurzy, ale to uz su pokrocile v sobotu doobeda. Musim sa na to pozriet s majitelkou fitka a s nou to nejak dohodnut...

pipi1211
29. bře 2007

takze ja uz asi nesttiham ako tehu ze? 😒

chelsee
29. bře 2007

no mne by to vyhovovalo ak bude skor cez vikend 😉 aby moj drahy mohol strazit malinku
to by bolo v petrzalke?

tinni
29. bře 2007

pipi, asi nie ☹ skoda... ale po sestonedeli sa do toho mozes vrhnut 😀
asi to nebude cez vikend, lebo tam uz mam 2 hodiny a na dlhsie od malej nemozem odist... ale bude to v petrzalke. Kludne mozes potom prist aj s malou, ja moju tiez obcas bravam na treningy 😉

chelsee
29. bře 2007

to neviem ci na to bude mat po sestonedeli cas ja som bola dost busy kym som si zvykla na ten kolotoc okolo malej... 😉 ale su aj sikovnejsie odomna 🙂
to ti vydrzi mala tam? sikulka

tinni
29. bře 2007

ja som zacala 5tyzdnov po porode. Ale malu som prvy krat zobrala so sebou ked mala 7tyzdnov-obcas mi pomrnkala, tak som si ju zobrala na ruky a tancovala s nou 😉

chelsee
29. bře 2007

takze sikulky obe ste 😉 😀

tinni
29. bře 2007

snazime sa 🙂 mala je zvyknuta uz bruska na tanec 😵

chelsee
29. bře 2007

mala je krasna a myslim ze sa na teba dost podoba 🙂

tinni
29. bře 2007

jeeej, dakujem. Ja som si vsimla, ze vy uz mate nausnnicky, mne sa to strasne paci 🙂 , kedy si malej davala prepichnut uska?

chelsee
29. bře 2007

ked mala mesiac tak sme boli u kamoskinej maminy v kaderku a tam nam ich nastrelili, bezbolestne bez krvi..... 😉
chvilku bol plac ale to len z toho ako sa zlakla, ani sa jej to nezapalilo
😵

tinni
29. bře 2007

to aj ja pojdem dat malickej 🙂 zavraj to robia aj v ustave lek.kozmetiky, tiez jej dam radsej nastrelit...

tinni
29. bře 2007

nejak sa nam stratila pipi 😀

chelsee
29. bře 2007

ech sa tula vonku kym este moze 😉 😀

tinni
29. bře 2007

😀 😀 😀

chelsee
29. bře 2007

si rodila v ruzinove? podla foto sa mi zda....ja som tam rodila 🙂