Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

erika77
27. dub 2007

Mne svadobné šaty bruško celkom dobre zamaskovali a po svadbe mi už pekne vybehlo.V 18 tt som vyzerala ako dobre najedená. 🙂

famfrla
27. dub 2007

ahoj meggi ja sa tu k Vam trosku pridam citala som ze mas strach z bruska na svadbu🙂ja som sa vydavala v 6 mesiaci ver ci never nebolo mi vydno brusko len vecer ked som sa najedla🙂 a o tyzden potom som mala uz dost velke brusko🙂 u mna to tak bolo tyzden nic a na druhy tyzden gulicka🙂

tinni
27. dub 2007

to nevadi, ze az na antolskej 😉 ti verim, ze sa nevies dockat 😀 a si predstav, ze ja som este 2 tyzdne prenasala 😝

megie
27. dub 2007

Tie bábenká akoby čakali kým sa vydáme, čo.. 😀
Mne sú už teraz rifle dosť tesné..Hádam to tie dva týdne vydrží..teraz je to v poho, ja sa len "bojim" toho náhleho vybehnutia... Ale tak nejak čakám, že to bude vidno až v 14tt, teda týždeň-dva po svadbe 😵

pipi1211
27. dub 2007

no dufam ze mna to nepostihne... ale ked som uz otvorena tak asi nie 😕 😕 😕 😀 a potom budeme chodit kocikovat spolu 😀 a na navstevy raz ty ku nam a raz ja ju vam a z Rebeky a Momo bude super kamosky 😀 😀 😀

erika77
27. dub 2007

Je to individuálne,ale možno ti nebude vidno bruško ešte ani v 18 tt.

tinni
27. dub 2007

jeej-to si krasne naplanovala 😉 mohli by ste k nam prist este ked je malicka v brusku-napriklad v pondelok 😉 ?

megie
27. dub 2007

erika, mmm pochybujem, nemám na to rodinné predpoklady 😀 😀 😀

tinni
27. dub 2007

teda dufam, ze vtedy este Momo bude u teba 😅

pipi1211
27. dub 2007

no v pondelok idem na antolsku a ked si ma tam nenechaju tak okolo jednej-druhej by sa to dalo 😀 njn musim si ist lahnut na chvilu nech sa mala ukludni lebo sa tu zblaznim asi jej nevyhovuje ze sedim lebo to co robi je strasne 😀 😀 tak zatim papa 😉

erika77
27. dub 2007

ale neboj,ty na svadbe ešte bruško nebudeš mať.Vyber si šaty, ktoré ti ho zakryjú ak sa toho bojíš. 😉

megie
27. dub 2007

tinni, ako dopadli brušné tance?

tinni
27. dub 2007

az vecer su, ale uz je vraj dost bab, tak dnes zaciname...

megie
27. dub 2007

tak vy ste ešte nezačali? 😲

erika77
27. dub 2007

Tinni a nechodila si náhodou na Gercenovú na brušné tance?

tinni
27. dub 2007

ja chodim na Gercenovu-teda tam ich ucim 😉 poznas ma?

sue
27. dub 2007

Tinni, prosím ťa pekne, ty čo máš za postavičku tri mesiace po pôrode 😲 😲 😲 Ty si tedaaaaa kočkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

erika77
27. dub 2007

A chodíš tam dlho?Jeden čas tam bola posilovňa a ja som chodila tam a mám taký pocit,že som ťa tam videla.Ale už dávno.

tinni
27. dub 2007

no ja tam tancujem uz skoro dva roky... inak posilka tam je este stale

erika77
27. dub 2007

Ja už som tam dlho nebola,lebo pred tým mal posilku iný majiteľ a ten sa presťahoval,tak som chodila inde. 🙂

tinni
27. dub 2007

a kedy si ma tam asi videla? Lebo ja tam tancujem 2 roky a bola tam stale ta ista majitelka

erika77
27. dub 2007

Je to v tom novom baraku?Ja som tam chodila dosť dávno,ale jedna podobná baba tam chodila.Ale neučila.

tinni
27. dub 2007

ano v tom novom. Tak to som asi nebola ja, lebo ja som lektorka a od zaciatku tam len ucim 😉

erika77
27. dub 2007

tak asi nie 🙂

tinni
27. dub 2007

a nechces si prist zatancovat 😉

erika77
27. dub 2007

veľmi rada,ale až po pôrode🙂

tinni
27. dub 2007

no lebo ja dnes otvaram kurz pre tehulky 😵 ja som tancovala cele tehu... ale ak sa na to necitis, tak az po porode 😉

megie
27. dub 2007

a ja som myslela, že už dva piatky tancujete... 😅

tinni
27. dub 2007

nie, minuly tyzden som bola prec a pred tym doslo malo bab, ale dnes uz urcite zaciname

erika77
27. dub 2007

To je super.Pomáha to na kríže?Dosť ma bolia a vráža mi to do nohy,preto sa bojím cvičiť.Kúpila som si aj aerobic pre tehotné,to si zviknem občas zacvičiť.