Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

megie
22. bře 2007

ahojky kajule, no tak ja som len na samom začiatku asi len 5tt 😀 😀
A ako to zvládate? Máte kde bývať a tak? Priateľ je o dosť strarší??? (prepáč, ak si to už náhodou písala, neprečítala som si všetko) 🙂 😉

lulinkaa
22. bře 2007

Dobré ráno všem maminkám a taky Megie, která je stejné raní ptáče jako já 🙂 jak se vám daří a copak je nového?

megie
22. bře 2007

nuž, ja som hore už od 5:30, ale nie preto, že by som chcela ale preto, lebo chodím na 7 do robotky... Zatial nič nové, zle mi ešte nie je, včera večer ma pobolievalo podbruško, chodím stále cikať, mám trošku citlivejšie prsia ale inak vôbec nič. Ešte to asi len na mna príde... 😉 😀

lulinkaa
22. bře 2007

Megie: tak to jsem na začátku těhotenství taky měla 😉 A práci máš v pohodě? Já už jsem na neschopence.

megie
22. bře 2007

hej, som kancelárska krysa 😀 len málo peniažkov mi dávajú 😖

megie
22. bře 2007

a prečo si na PN-ke??? si mala nevhodnú robotu? A ty máš koľko ročkov? 🙂

lulinkaa
22. bře 2007

Megie: s těma penízkama jsem to taky neměla moc dobré 😖 Jinak jsem zdr.setra takže neustále vystavování nemocem, RTG a taky jsem trochu krvácela. Teď už je to OK, ale do práce se už nevrátím.Jo a je mi 22.

megie
22. bře 2007

Aha, tak pri tom RTG by to nebolo moc bezpečné...A si s priateľom, alebo máš manžela? Bývate vo svojom? Ja mám priateľa ale je moc mladý, má len 19, tak bude asi štrajkovať, ked sa to dozvie.. 😖 Ale mám kde bývať lebo už od okt. min roku bývam sama na našej chalupe. Je to v tom istom meste, kde som bývala s našimi v byte. Nie je to tam bohvieako zariadené, ale všetky potrebné veci tam sú a platím našim len za energie... ale neviem,ako to bude ked budem na materskej 😒

lulinkaa
22. bře 2007

Megie: tak přítel to ještě neví ? 😕
Já bydlím s přítelem v Praze v nájmu. Časem bychom chtěli začít stavit, pro začátek máme pozemek alespoň v létě na postavení stanu 😀

megie
22. bře 2007

nie nevie. A do veľkej noci (kedy by som mala dostať MS) ani vedieť nebude... Je to blbé, ja viem, ale čo už... Chcem sa tváriť, že o ničom neviem a potom mu len poviem (lebo on sa ma vždy vypytuje, že či už som dostala) že som nedostala... a uvidím čo bude. Lebo keby som mu to len tak povedala bez toho aby som zahrala, že ma to štve a že som smutná, že som tehu, tak by si myslel, že som ho oklamala a nebrala tabletky. Ale ja som ich fakt poctivo papala, tak ale vysvetli to chalanovi. A ešte k tomu 19ročnému... 😒

lulinkaa
22. bře 2007

Megie: To je jasné....prostě se to stalo tak to má tak i být. Tak ti přeji ať vše dobře dopadne a ať se k tomu opravdu postaví jako chlap 😉

megie
22. bře 2007

tak to dúfam. A ďakujem ti za podporu.. 🙂

kajule
22. bře 2007

Koukám taky jste takový ranní ptáčata. 🙂 Já jsem dneska ráno v sedm jela na kontrolu do poradny. Tak mi doktorka napsala prášky na ten kašel.
Meg, přítel je stejně starý jako já, ale už pracuje a k tomu od září budě dělat dálkově školu. Moji rodiče mají postavený dvojdomek, kže jsme si zařídili byt tady. Na léto plánujeme svatbu, přesněji na 18.8. a do budoucna, chce Péťo pro nás postavit nějaký menší domeček někde u Hradce, nj on na hory není moc zvyklý, tak akorát zalyžovat si a zase domů. 🙂

kajule
22. bře 2007

Meg, taky přeju hodně štěstí a držím pěstičky. 😉

megie
22. bře 2007

ďakujem kajule, aj môj sa vola Peter 🙂 To máte fajn, že sa budete brať... Môj na to tak skoro nepomyslí, ak ma rovno neopustí, ale dúfam, že nie. 😒

miiina
22. bře 2007

Ahoj Holky, také jsem zjistila že jsem těhotná a je mi teprve 20. S přítelem sme miminko moc chtěli a jsme šťastní, akorát nám hodně lidí říká, že sme mohli ještě počka, že sem mladá a tak.. Já myslím, že je to na každém z nás, jak se cítíme. já bych nechtěla čekat třeba do 30. Jsem v 8tt a jsem nesmírně šťastná 🙂 🙂 🙂

kajule
22. bře 2007

Miiino, já jsem slyšela, že nejlepší je mít mimi mezi 20-25 lety. 😉 Podle mě záleží jestli se na to cítíte a když se na něj tak těšíte, myslím si, že jste udělali dobře. Kdo ví, za pár let už by to snažení mohlo být horší. Dřív se děti rodily maminkám v 17ti a dneska z toho některý lidi nadělaj, když má holka dítě ve 20ti, že je prý mladá, to má čekat do 30ti nebo snad 40ti, jak to u některých bývá.
Meg, určitě tě neopustí a jestli jo, tak promiň, ale nestojí za to. Na světě je spousta dalších chlapů. Já ale předbíhám, určitě to dopadne dobře, uvidíš. 😉

megie
22. bře 2007

kajule to dúfam.. 🙂

miiina, aj ja mám 20, ale my sme bábo neplánovali (brala som tabl.), ale ja som celkom šťastná...len priateľ asi nebude. On má 19. A tvoj priateľ má koľko ročkov? Ako to máte s bývaním? 🙂

zuzka_majko
22. bře 2007

aawojteeee

kajule
22. bře 2007

Zdravím Zuzi, vypadá to, že máš dneska nějakou dobrou náladu. 😉 To je dobře. 🙂

zuzka_majko
22. bře 2007

kajul zdravim ta vitam ta tu dnes 🙂 juuj taka dobra nalada dnes 🙂

prada
22. bře 2007

ahoj holky, konečně jsem se dnes taky dostala k netu...

kewa
22. bře 2007

Mě je 19 za dva tydny mam termin. Mě osobně je hrozně. Maly bude bez tatinka, vykašlal se na mě měsic před porodem a to přitom byl on ktery chlastal fetoval lhal a nedelal nic..nakonec on vyhodil mě. Za dvy tydny rodím, nemam kde bydlet moje matka se mě snaži co nejdřive zbavit nedokažu pochopit jeji chovani...jo vím o sve chybě, ale přece sem taky jeji dcera? každy den plaču...těhotenstvi sem si vubec neužila jen samy stres atd...abych pravdu řekla vubec lae vubec nevim co mam dělat....

klarec
22. bře 2007

kewa: já vím že to máš dost těžký, ale musíš být silná už pro to malé!!! Stres ti škodí a myslím že budeš nakonec ráda že ex je pryč(podle toho co píšeš) V poslední řadě si myslím že až tvoje mamka uvidí ten malej uzlíček vše se zlepší. Moc ti držím palečky a jsi fakt statečná holka!!!!

arabeska
22. bře 2007

kewa,tak bud rada ze uz nieste spolu radsej ziadny otec ako takyto!skus nejake utulky pre maminky take su a dost tam babam pomahaju.skus si o tom nieco pozistovat.drzim palce a pevne nervy,nic sa neboj bude dobre

kajule
22. bře 2007

Kewa, já si myslím stejně jako holky, že můžeš být jedině ráda, že přítel je pryč. S ním by pro tebe a miminko ta budoucnost stejně asi nevypadala moc dobře. Teď ale hlavně musíš myslet na to malý, pže on chce určitě veselou maminku a ne smutnou. I když to v týhle situaci musí být určitě těžký, tak to určitě zvládnete a zase bude líp. 😉 Budeme vám držet pěstičky. 😉

kajule
23. bře 2007

Krásné dobré ráno, sluníčko vykukuje, tak snad se to počasí už umoudří. 😉

megie
23. bře 2007

dobré ránko 😵

kajule
23. bře 2007

Meg, taky u vás svítí sluníčko? Já doufám, že mu to dneska už vydrží, pže bych chtěla vyprat nějaký ty pidi věcičky pro Prcka. 😵

lulinkaa
23. bře 2007

Dobré ránko maminky 🙂 Holky čtu tady příspěvky ze včerejška a přeji všem co nejpohodovější těhu a krásná, zdravá miminka. Jme silné ženské všechno zvládnem. Já si na přtele nemůžu stěžovat, ale těm hajzlíkům co prostě jen tak odejdou a nechají chudáka holku na pospas osudu bych nakopala pr... 😠 úplně mě to rve!!!! ☹