Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

krista
9. dub 2007

No ty se máš, taky se na to těším až budu máma. Ty procházky jsou určitě fajn, já jsem přemýšlela že až bude prcek tak budu všude po městě chodit pěšky, ale nevím jestli by to drobek vydržel bez přebalení a bez jídla, myslím třeba po doktorech ap., buďto teda pěšky nebo autem protože v autobuse ti s kočárem nikdo nepomůže 😒 Bohužel, teda aspoň u nás 🙂

krista
9. dub 2007

Teda pipi to jsi mě nepotěšila, protože já jsem na ten kalendář sázela, dle něj bych měla tento rok mít jen holčičku. Já vím že jsem hloupá že jsi ji tak přeju, zdraví je samozřejmě přednější, ale zbožňuju holčičku, ani si nepřipouštím že bych mohla mít kluka 🙂 😉 Holčičky jsou prostě andílci 😀 A podle emimina ti teda vychází holka a podle obfocus, jak ti to propočítává na základě věku a data početí kluk jo?? Nebo naopak teď tomu moc nerozumím 🙂

pipi1211
9. dub 2007

no ja sa toho cestovania busom tiez obavam ale ako som tak pozerala poslednou dobou na mamicky s kocikmi a zatial som vzdy videla ochotnych ludi 😀

krista
9. dub 2007

Tak to máš kliku, já právě mám opačné zkušenosti. Kolikrát jsem nesla 4 tašky, ale když jim nikdo nepomohl, tak jsem musela já! A co si myslíte o tom když vyrazím s mimčem pěšky k doktorovi - zvládneme to??? Mám polikliniku cca hodinu od domova. A ráda chodím pěšky, teda jen když je teplo, ne v zimě když sněží 🙂 😀 😝

janula_nz
9. dub 2007

pipi ja kam sa s malou pohnem, tak mi radi pomozu. a to aj ked sa trepem po troch schodikoch, uz sa ma pytaju, ci netreba pomoct 🙂

krista a co sa tyka toho kocikovaia. ked sa narodila laurika, bolo to koncom novembra, sme 5h denne boli vonku v tych mrazoch lebo ona doma nespala len vonku a ziadne problemy neboli. ked das pampersku, tak aj pol dna vydrzi a vobec mimi nepocituje nic mokre. ja odporucam sleep and play, to su super plienky a nie su take drahe ako klasicke pampersky hoci su tiez pampers 😉 nebojte sa, vsetko sa da zvladnut, nie je to take zle ako si myslite 😵

pipi1211
9. dub 2007

myslim ze to bude fajn hlavne ked bude v kociku spinkat 😀 a ked by uz toho nan bolo vela tak spat pojdes busom no nie? 😉 mne sa uz aj teraz par krat stalo ze ma pustili si sadnut v autobuse 😉 dokonca aj stari ludia 🙂

janula_nz
9. dub 2007

no mne mala vrieskala ako diva, ona mi nechcela byt vobec v kociku od malicka. ja som bola z nej zufala ☹ a to jej zostalo az doteraz, ona chodi od 9mes a my namiesto kocika chodime trojkolkou do 7mes 😀 takze nie vsetky deti aj chcu byt v kociku , nato sa pripravte

pipi1211
9. dub 2007

no som zvedava co ta moja potvorka vymysli... dnes je niaka ziva stale sa hybe a nie a nie hajat 😠

krista
9. dub 2007

Pipi to musí být úžasné když tam v tobě rajtuje 😀 Samozřejmě že někdy toho máš už dost, ale i tak je to lepší než kdyby se nehýbala, aspoň víš že všechno je v pořádku. 😉

Tak jste mi zvedli náladu, snad to cestování opravdu nebude tak hrozné 🙂 Já se na brouka moc těším ....

A co vaši partneři? Báli se taky že vás finančně neutáhnou?? Pokud partnera máte, nechci se dotknout nikoho kdo je sám, tak to prosím neberte jako útok 😉 Já jen že můj manžel z toho má dost obavy a já už nevím jak mu vysvětlit že budu brát mateřskou a brzo půjdu pracovat.

pipi1211
9. dub 2007

no kedze my sme neplanovali bol to obrovsky sok pre nas lebo kedze sme mladi tak ani po financnej stranke nie sme moc dobre zabezpeceni ale obaja verime ze to zvladneme 🙂 zvladlo to vela ludi co boli na tom aj horsie ako my...

krista
9. dub 2007

A kolik je partnerovi pipi?? Jo určitě to zvládnete, pokud vám třeba někdo malinko vypomůže ze začátku a teď nemyslím jen finančně. Já jsem taky kolikrát na střední měla strach, abych neotěhotněla ale myslím si že kdyby k tomu došlo, tak bych se rozhodla stejně jak ty. Jednou za to budeš ráda, jak už jsem psala, budeš temperamentní čtyřicátnice a možná už babička 😀 😕

pipi1211
9. dub 2007

ze 4o rocna babicka... no pekne 😀 a drahy mal teraz v january 21 a ja v juny budem mat 20... takze sme taky mladunky rodicia 😅 🙂

krista
9. dub 2007

To je v pohodě, já si zase říkám na druhou stranu, dneska by nás mladý odsoudili ale když to bylo před 20 lety tak to bylo podle nich normální a dneska se hned na tebe každej dívá jak kdyby jsi byla vyjímečná nebo co!!!

To samý se svatbou, když jsme se s manželem brali bylo mi 19 a jemu 22. Každej člověk kterýho jsi potkala se tě zeptal, jestli se brát musíme. Nikoho nezajímalo že jsme spolu 3,5 roku a že se bereme z lásky, teď jsme spolu šestým rokem, 2 roky máme po svatbě a jsme spokojení 🙂 😉 Počítám s tím že lidi si na mě stejně budou ukazovat až budu těhu .... nevím jak u vás ale u nás je hodně lidí zákeřných 😅 ☹

No jen si to spočítej, když tvoje dcerka bude mít děti taky tak brzo, třeba ti ani 40 nebude 🙂 😀 😝 😲

pipi1211
9. dub 2007

no ja jej daaaaaaam 😀 😀 😀 😀 no my svadbu planujeme v roku 2009 😀 😀 uz som aj na mojasvadba.sk a zacinam vyberat saty 🙂 nech potom nemam problem s tym ze by sa mi dake mrte pacili a nemohla by som ich mat lebo by boli zarezervovane 😠 este je sice cas no pomalinky uz zacinam 😅 😀 😀 😀

krista
9. dub 2007

Jo času ještě máte hafo, ale čím dřív tím líp. Nám se taky smáli když jsme byli zamlouvat prstýnky půl roku dopředu že se to dělá až tak měsíc dopředu a když potom byli kazové a trvalo další měsíc než je opravili tak ani nepípli, takhle bych si musela vzít ten kazový a byla bych pěkně zaštvaná 😠

Šatičky určitě vybírej, ale nech si kdyžtak v saloně možnost změnit potom svůj názor, protože do roku 2009 (nevím jaký měsíc to plánujete) může přijít nová kolekce. Já to měla v salonu v pohodě, pani byla moc hodná a ochotně mi nabídla, že si to můžu ještě rozmyslet 🙂 😀 Ovšem do Českých Budějovic si pro ně asi nepojedeš co?! 😀 😀

pipi1211
9. dub 2007

😀 no kto vie ak by sa mi tam dake zapacili tak kludne 😀 ja chcem byt krasna nevesta 😀 😀 svadbu chceme na leto 😀

zuzka_majko
9. dub 2007

ahojte babule je tu niektora??? fnuuk tak na rozptyxlenie dnes kus ☹

krista
9. dub 2007

To věřím, krásná chceme být každá 😀 A ještě chodíš do školy nebo jsi doma?

Zuzka já jsem tady, ale nejsem těhule ☹

pipi1211
9. dub 2007

no este asi posledny tyzden pojdem do skoly a potom uz nastupujem na MD 😀 ahoj zuzka 😀 a preco fnuuuuk? ☹

zuzka_majko
9. dub 2007

krista nezufaj cvoskoro budees

krista
9. dub 2007

A jak na tebe reagují spolužáci, u nás byl hrozný poprask když jsem se vdala 😖 😀

Zuzka doufám že máš pravdu 😀

zuzka_majko
9. dub 2007

pipi ja sama nevierm dnes sa akosi necitim najlepsie ☹

krista tak to drzime palceky

krista
9. dub 2007

Copak tě trápí Zuzka? 😖 Hlavu vzhůru 😉

pipi1211
9. dub 2007

no akurat som sa vratila z pumpy lebo som chcela nieco sladke pomlsat a nic sme tu nemali tak som musela kupit a ked uz som tam bola tak som si aj pizzu mrazenu kupila a dzusik a tak 😀 ja mam dnes celkom fajn dnik 😀 zuzka hlavu hore lebo to ze ti je blbo citi malinka a to jej neprospieva 😒

fire85
9. dub 2007

ahoj holky tak ja sem asi taky jedna z tech "mladsich", je mi 22 let.v srpnu se bereme po 5 letech a mimco bych moc chtela.Pritel uz tak moc ne ale vim ze je to kvuli penezum, moc jich nemame , bydlime v podnajmu a pristii rok zaciname opravovat barak.Sam mi ale rikal ze se boji aby nam to pak slo.Porad planuju 1. dite do 25 let ale s tim barakem nevim nevim, je to tezky.kazdej rika-decko az dostavite, jinak se z toho zblaznite atd.jenze co kdyz uz pak bude pozde????

pipi1211
9. dub 2007

ahoj fire... vzdy sa vsetko da zvladnut ci s babom alebo bez... len akurat s tym rozdielom ze bez deti ide vacsina veci lahsie...

krista
9. dub 2007

Fire85 já bych asi na nic nečekala, taky jsem si to takhle naplánovala, ale teď mám obavy že nám to taky nemusí vyjít a přesně jak říkáš ty, můžeme jednou dospět k názoru - "že už je pozdě" to bych opravdu nechtěla, zdrtilo mě to. Člověk pořád na něco čeká, já jsem taky čekala, až dostuduju, až zařídíme byt, až budu mít praxi, teď už všechno dalo by se říct mám a taky doufám že brzo otěhotním. Tobě taky držím palečky 😉

Pipi dobrou chuť - jen si dej 😀

zuzka_majko
9. dub 2007

ja viem ze na to nemam mysliet ale to sa neda mne j totalne cudne ☹

krista
9. dub 2007

A co ti je? Je to po psychické nebo fyzické stránce??

tinni
9. dub 2007

ahoj zuzka a ako cudne sa citis? Je ti zle od zaludku, alebo ti nejak tvrdne brusko?